Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
labki i ludzie...
Autor Wiadomość
beluszka 

Pomogła: 55 razy
Wysłany: 2005-04-29, 11:05   

rozrożnić rozróżni. moj szczeka gdy na nadzorowanym przez niego (z balkonu) podwórku, nagle pojawia się ktoś obcy wśrod dzieci, albo gdy widzi kogoś pijanego. poza tym kocha wszystkich: majstrow, ktorzy przychodzą coś naprawić, przechodniow, itd. probowałam od małego nie pozwalać, udało mi się tylko tyle, że tych ktorzy nie reagują na jego "objawy miłości" olewa po 15 sekundach, ale biada tym, ktorzy się skuszą... zostajązakochani na miejscu

Krzysia 
Hodowla Prestige Constans

Pomogła: 21 razy
Wysłany: 2005-04-29, 17:06   

Nie mozna jasno powiedziec kiedy taki okres buntu się kończy. To indywidualna sprawa psa i jego wlasciciela- na pewno dużo zależy od Ciebie i Twojego podejscia do calej tej sprawy. Nadal bądz twarda- Twoj Plooto na pewno nie będzie Cię mniej kochać z tego powodu

olcia1001 
Mój Aniołeczek

Mój labrador: Zora
Pomogła: 15 razy
Wysłany: 2005-04-29, 19:01   

a co moglibyscie poradzic mi na zachowanie Zory??

(napisalam wyżej)

Krzysia 
Hodowla Prestige Constans

Pomogła: 21 razy
Wysłany: 2005-04-29, 22:54   

Olu- jeżeli Zora boi sie ludzi to powinnas poprosic swoich znajomych o małą pomoc. Umawiaj sie z nimi na spacery- warto by byli to ludzie lubiący zwierzaki i by byli cierpliwi i ciepli. Miłym głosem, ostrożnymi ruchami, czasami smakołykami przekonają Zorę, że człowiek to nic strasznego i nie trzeba go unikać

olcia1001 
Mój Aniołeczek

Mój labrador: Zora
Pomogła: 15 razy
Wysłany: 2005-04-30, 09:25   

no wlansie to robimy od 2 miesiacy (czasami obcym ludziom daje smakolyki zeby wiedziala ze to tez ludzie i nie gryza) znajomi ok ale najgorsze sa wizyty u rodzinki tam sa pieski itp ale ona za rzadko tam jezdzi i traktuje ich jak obcych a to juz dla mnie stasznie smutne bo np moja mamusia chcialaby poglaskac moja piesie a ta sie nie daje :( czekamy i oswajamy i miejmy nadzieje ze ktorgos pieknego dnia...

Asiorasek 

Mój labrador: Chojrak
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2005-04-30, 21:20   

Mój pięcio miesięczny Chojrak też leci z radością do każdego napotkanego człowieka. Słuchac coś tam mnie słucha jak zechce ale mimo to mam go zawsze na smyczy gdy idziemy po chodniku, czyli tam gdzie zwykle bywają ludzie. Najgorsze jest to że 'mały' leci na człowieka i gdy nie zdaze zaaregować to skacze... problemem jest to że poprostu prae razy pobrudził ubranie np. pani spieszącej do kościoła gdy pogoda nie taka...

beluszka 

Pomogła: 55 razy
Wysłany: 2005-05-05, 14:11   

a moj od jakichś dwoch tygodni zaciekle tempi inne samce, ale co ciekawe tylko labkowe i tylko te w wieku rozrodowym

Odpowiedz do tematu