Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
bojki labka z innymi psami
Autor Wiadomość
Ewelinka22 
30 kg Troskliwego Misia

Mój labrador: Yoko, Boni
Pomogła: 43 razy
Wysłany: 2011-01-14, 18:09   

monik15, Myślę, że kastracja go wyciszy trochę!

— Mark Twain

maksiu 
Ania

Mój labrador: Maks
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2011-01-15, 18:41   

Zgadzam się z Ewelinka22, Niestety sama kastracja na pewno nie pomoże. My niestety musimy narazie poczekać z tym spotkaniem bo mam zapalenie nerek i muszę 2 tygodnie siedzieć w domu.

monik15 

Mój labrador: Pako
Wysłany: 2011-01-18, 13:28   

Porozmawiam z weterynarzem na wizycie o kastracji :)
maksiu życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

maksiu 
Ania

Wysłany: 2011-01-19, 21:33   

monik15, dziękuje bardzo :*

Ewelinka22 
30 kg Troskliwego Misia

Wysłany: 2011-01-20, 16:20   

maksiu, I jak tam rozmawialiście z weterynarzem?

— Mark Twain

maksiu 
Ania

Wysłany: 2011-01-22, 16:01   

Ewelinka22, Maksiu już jest wykastrowany, to chyba monik15, się zastanawiała nad kastacją

Ewelinka22 
30 kg Troskliwego Misia

Wysłany: 2011-01-22, 16:22   

:ups: moja pomyłka. Bardzo przepraszam :D

— Mark Twain

monik15 

Wysłany: 2011-01-22, 16:41   

W lutym idziemy do weterynarza, więc zapytam go dopiero wtedy :)
A po kastracji pies jest w stanie (przez pierwszy dni) normalnie się załatwiać, czy zejść ze schodów (pięciu schodkach, więc dużo to nie jest)?
Trochę boję się narkozy psa...

Kilka dni temu znów spotkała mnie niemiła sytuacja... Pako chciał zaatakować kundelka, który szedł bez smyczy, na szczęście jakoś go odciągnęłam i zaprowadziłam na podwórko. Jednak przez płot i tak zaczęły warczeć i szczekać, że gdyby między nimi nie było oddzieleni nie skończyłoby się to dobrze :(

Ewelinka22 
30 kg Troskliwego Misia

Wysłany: 2011-01-22, 16:56   

monik15, Nie mam kastrata a sukę sterylizaowaną, ale to chyba bardziej bolący zabieg od kastracji moja sunia musiała miec powtarzany zabieg ponieważ nie zrobiłam jej wcześniejszych badań i prawie się wykrwawiła niestety :( Przed zabiegiem proponuję zrobic test na krzepliwośc krwi :tak: Moja pierwszego dnia po zabiegu robiła pod siebie, ale drugiego dnia już wychodziła a mieszkam na drugim piętrze :D

— Mark Twain

bartek22 
rajan

Mój labrador: Rajan ,Ziller
Pomogła: 22 razy
Wysłany: 2011-01-22, 19:40   

monik15 napisał/a:
Czy pozwalać mu dochodzić do innych samców, czy raczej omijać je z daleka?
Błędem jest unikanie innych psów , to przynosi efekt odwrotny od oczekiwanego .
ambird napisał/a:
Ćwiczcie skupianie uwagi na sobie w obecności innych psów z odległości. Z czasem odległość można zmniejszać w miarę postępów
To jest metoda.

maksiu 
Ania

Wysłany: 2011-01-22, 21:34   

monik15, Maksiu został wybudzony u weterynarza, chcieliśmy go wynieść ale on sam wstał i bardzo powoli doszedł do auta. później dużo spał i był obolały ale na dwór normalnie wychodził. następnego dnia już chciał biegać wariat i musieliśmy mu ruch ograniczać. nic się nie martw, wszystko będzie dobrze :)

[ Dodano: 2011-01-22, 21:35 ]
Ewelinka22, nic się nie stało :) ja też się tak dzisiaj pomyliłam :)

monik15 

Wysłany: 2011-01-23, 11:08   

Fajnie, że można tutaj liczyć na miłych i mądrych forumowiczów :*
To dobrze, że pies po zabiegu szybko odzyskuje siły :) Aaaa... i jeszcze jedno pytanko ;)
Jak wynieść takiego wielkiego psiaka po zabiegu jeśli sam nie będzie w stanie? Ostatnio próbowałam go podnieść, ale ciężko było ;)

Przedwczoraj ćwiczyłam Z Pako skupianie uwagi :) Pies szczekał na niego za płotem, a ja wypowiadałam jego imię i smaczek (jak na mnie spojrzał) ;) Nawet ładnie przeszedł.

bisia 
Buś* ...pamietam

Mój labrador: to już siwobrody czarnuszek....
Wysłany: 2011-01-23, 17:25   

monik15 napisał/a:
Aaaa... i jeszcze jedno pytanko ;) Jak wynieść takiego wielkiego psiaka po zabiegu jeśli sam nie będzie w stanie? Ostatnio próbowałam go podnieść, ale ciężko było ;)

Lepiej odebrać już wybudzonego psiaka, który sam może przejść parę kroków...to bezpieczniej dla niego i przede wszystkim dla Ciebie, bo widzisz że pies reaguje normalnie...no, może trochę plączą mu się łapy ;)
Mnie zdarzyło się być przy niewybudzonym psie i jak widziałam jego /dziwne dla mnie/ reakcje przed wybudzeniem to troszkę się wystraszyłam :|
Zawsze możesz zażądać od weta odbiór już wybudzonego psa...choć na ogół prośba wystarcza :)

maksiu 
Ania

Wysłany: 2011-01-24, 16:31   

My powiedzieliśmy weterynarzowi żeby go wybudził i tak jak pisałam Maksiu powoli doczłapał do auta :) Jeśli jeszcze śpi to ja tylko widzę tylko jedno wyjście: silnego faceta :razz:

monik15 

Wysłany: 2011-02-13, 17:06   

Decyzja zapadła, Paco traci swoje klejnoty w marcu ;)
Niestety kilka dni temu zaatakował go pies bez smyczy, ale na szczęście nie było poważnych obrażeń. A wszystko szło dobrą drogą, bo Paco nie atakował małych psów z większej odległości, co robił wcześniej.
Maksiu, czy byłaś już u behawiorysty? Co Ci poradził? :)

Odpowiedz do tematu