Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
"Marley i ja" - film
Autor Wiadomość
jusiss 

Mój labrador: Lagan
Wysłany: 2007-08-20, 15:32   "Marley i ja" - film

Owen Wilson i Jennifer Aniston i ich wspaniały pies

Owen Wilson i Jennifer Aniston zagrają w filmowej adaptacji autobiograficznej powieści "Marley i ja. Życie, miłość i najgorszy pies świata" Johna Grogana, której tytułowym bohaterem jest niesamowity labrador retriever.

Marley to wyjątkowo wielki i silny labrador retriever, który cierpi na nadmiar energii, demoluje dom i ogródek, kompromituje swoich właścicieli - młode, rozwojowe małżeństwo dziennikarzy. Połyka wszystko, co znajdzie się w zasięgu jego pyska, wyleciał ze szkoły tresury za brak postępów i panicznie boi się burzy. A jednocześnie jest kochanym, wrażliwym i wiernym psem, zdolnym pokazać swojemu panu, co naprawdę liczy się w życiu.

Biografia psa Marleya spisana przez jego właściciela, znanego amerykańskiego dziennikarza i felietonistę, szybko podbiła serca czytelników i trafiła na pierwsze miejsca list bestsellerów, gdzie utrzymuje się niezmiennie od niemal roku. Do tej pory w USA sprzedano ponad dwa miliony egzemplarzy "Marley & Me", a autor otrzymał tysiące maili i listów od poruszonych czytelników.

Za kamerą filmowej adaptacji powieści staje David Frankel, który ostatnio wyreżyserował "Diabeł ubiera się u Prady". Nad scenariuszem pracuje Scott Frank. Zdjęcia rozpoczną się w przyszłym roku. Produkują Gil Netter i Karen Rosenfelt.

Wilson ostatnio zagrał w obrazie Wesa Andersona "The Darjeeling Limited", a Aniston wystąpiła u Stephena Belbera w "Management".

zrodlo: onet.pl

malta79 
'spieszmy sie kochać ..'

Mój labrador: Malta
Wysłany: 2007-08-20, 15:34   

Jak mogłam do tej pory nie przeczytać tej książki?

Kalahar 
Patrycja

Mój labrador: Kumpel
Wysłany: 2007-08-20, 15:45   

A ja mam nadzieję, że nie wyjdzie z tego jakieś romansidło, patrząc na aktorów i reżysera :|

Agata i Bo 

Mój labrador: Bo
Wysłany: 2007-08-20, 15:48   

Nie moge się doczekać aż obejrze ten film ;) Nawet nie zaczęli kręcić a ja juz jestem gotowa na kupienie biletu na film :pada: :ups:

Agata 

Mój labrador: Masha i Hoover
Wysłany: 2007-08-20, 15:49   

Po tym filmie to dopiero będzie boom na "rasę".
Pseudochodowcy wyrosną jak grzyby po deszczu. :)

Asza 

Mój labrador: Gazpacho
Wysłany: 2007-08-20, 16:02   

Agata napisał/a:

A ja jako optymistka żyję nadzieją że przedstawią labradora tak jak w książce. I wtedy może film zachęci do refleksji niektórych czy to dobry pomysł decydować się na tę rasę. To już nie będzie Lessie która sama z siebie wszystko potrafi, ale może uświadomi ludzi że nad psem trzeba pracować aby się dobrze zachowywał...

[edymon] 

Mój labrador: CORRADO River Island
Wysłany: 2007-08-20, 16:19   

Agata napisał/a:
Pseudochodowcy wyrosną jak grzyby po deszczu. :)

Ja bym powiedziala, ze wrecz przeciwnie. Jak ladnie pokaza zniszczenia, jakich dokonal Marleyek ...... =)

Martka 
Haggisynek :D

Mój labrador: Haggis (Sigmund Freud - Excellent Labs)
Wysłany: 2007-08-20, 17:07   

Ale fajowo :) W takim razie ja juz niecierpliwie czekam na ekranizację. Książka jak większość wie jest cudna!! mam nadzieję, że nie skefią filmu.
No i ta Aniston :pada:

gringo 
Ewa

Mój labrador: Gringo (Fido Red Pond)
Wysłany: 2007-08-20, 17:14   

no to czekamy na efekty ich pracy

ASICA 

Mój labrador: LUCKY
Wysłany: 2007-08-20, 17:44   

Agata i Bo napisał/a:
Nawet nie zaczęli kręcić a ja juz jestem gotowa na kupienie biletu na film

ja też :) :jupi: :jupi:

Enzo 

Mój labrador: ENZO Lualaba i Pola (Betty Anpi Buffyland)
Wysłany: 2007-08-20, 18:01   

Chyba nie obejrzę. Książka wspaniała, nie chciałbym popsuć jej wizerunku, a wiem że większość ekranizacji jest nieudana :( . Jeśli się skuszę, to po opiniach tych ludzi co książkę czytali ;)
Barbara Borzymowska

natalka23 

Mój labrador: labowaty BOSMAN
Wysłany: 2007-08-20, 18:05   

Agata napisał/a:
Pseudochodowcy wyrosną jak grzyby po deszczu.

O tym samym pomyślałam ! Nie wiem, czy obejrzę ten film, bo rzadko filmy na podstawie książki są fajne. :|

cc704 
Barbara

Mój labrador: Figa [CZARNA], Barbi[chodsky pes]
Wysłany: 2007-08-20, 18:14   

Agata napisał/a:
Pseudochodowcy wyrosną jak grzyby po deszczu.

Nie powiedziałabym :) Książka obnaża właśnie tę gorszą część prawdy o psach tej rasy i może być ostrzeżeniem dla niektórych.
Marley to wcale nie najgorszy pies świata, to raczej jego pan powinien sie uderzyć w piersi ;)

MałyCzech 

Mój labrador: Don Bryszardo.
Wysłany: 2007-08-20, 18:27   

No proszę proszę, nie spodziewałam się że książka jest na tyle ciekawa co by ekranizować...

ASICA 

Mój labrador: LUCKY
Wysłany: 2007-08-20, 21:42   

MałyCzech napisał/a:
No proszę proszę, nie spodziewałam się że książka jest na tyle ciekawa co by ekranizować...

taaa.... scenografa i reżysera zapraszam na wątek o labach demolkach na naszym forum ;)

i myślę, że w niejednym naszym domku znalazłoby się sporo rekwizytów :)

Odpowiedz do tematu