Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: jusiss
2007-03-23, 17:03
labrador po przejściach :(
Autor Wiadomość
nikola 

Mój labrador: Frodo & Tequila
  Wysłany: 2007-03-23, 15:29   labrador po przejściach :(

zastanawiałam się, czy nie powtórze tematu- szuałam, znalazłam temat agresji itp. ale tak naprawde to chyba jest troszku inny problem.... Mój Froduś jest psem po przejściach- prawdopodobnie był bity. Jest najkochańszym psem na świecie, kocha dzieci, wszystkich domowników... Jednak na niektóre osoby- z mojej obserwacji wynika, że zwłaszcza na mężczyzn reaguje wielką agresją lub panicznym strachem. W zależności od miejsca- w domu agresja- gdy ktoś wchodzi, na spacerach- lęk... Nie bardzo wiem jak mu pomóc- sądze, że agresywne zachowanie ma również podłoże w lęku- niwiem- mam czasami wrażenie że boi się, że każdy gość chce go zabrać od nas, wygonić czy skrzywdzić....a przecież tak nie jest.... W moim domu- jak to u osoby młodej często jest sporo znajomych, przez dom przewija się sporo osób- ale niestety każda wizyta to stres dla mnie- czy frodi nikogo nie ugryzie, przypuszczam że dla frodusia- osoby z zewnątrz traktuje jak potencjalne zagrożenie- i dla odwiedzającego " duży piesek szczeka i szczerzy ząbki" . nie wiem od czego mam zacząć pomagać frodusiowi odzyskiwanie zaufania w stosunku do ludzi... :co?:

Magda_mn 

Mój labrador: Loco i Pepe
Pomogła: 25 razy
Wysłany: 2007-03-23, 17:00   

ten temat założony jest dwa razy :|

jusiss 

Mój labrador: Lagan
Pomogła: 15 razy
Wysłany: 2007-03-23, 17:04   

Do dyskusji zapraszam w TYM temacie. Ten niniejszym zamykam.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi