Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Petr Rehanek
Autor Wiadomość
yolencia 

Mój labrador: JACKY, FIFTH ELEMENT
Wysłany: 2007-03-12, 20:27   Petr Rehanek

Czy ktoś zna tego sędziego?? Jakie ma preferencje?? Sędziuje labradory w Częstochowie.

AnKaK 
Rogester labradors

Mój labrador: Poolsteads
Wysłany: 2007-04-24, 10:59   

bardzo sympatyczny i zyczliwy. Opis trwa u niego bardzo długo i sędzia lubi rozmawiać z wystawcami :)

Ania.

Dobry 
Administrator

Wysłany: 2007-04-24, 11:06   

Fantastyczny człowiek. Miałem z nim przyjemność siedzieć przy stoliku na przedwystawowych bankietach, dwa dni pod rząd. Gaduła niesamowita. Dusza towarzystwa. Uwielbia adorować kobiety i trochę "poświntuszyć". No i piwko lubi. To tak prywatnie.
A na ringu - człowiek nie do podrobienia. Profesjonalista, bardzo konretny i rzeczowy. Kontaktowy w stosunku do wystawców. Ocenia długo i skrupulatnie.

joa 

Wysłany: 2007-04-24, 20:24   

Ja potwierdzam powyższe i to nie dlatego, że w Częstochowie dał nam lokatę, ale tak jak moi przedmówcy twierdziała spotkana na wystawie hodowczyni z 20-letnim stażem.
Mówiła, ze to sprawiedliwy sędzia i pies ma byc zgodny po prostu ze wzorcem!!!

AnKaK 
Rogester labradors

Mój labrador: Poolsteads
Wysłany: 2007-04-24, 20:54   

joa napisał/a:
twierdziała spotkana na wystawie hodowczyni z 20-letnim stażem.

a od ilu lat labradory są w polsce?
Ania.

Proszę trzymać się tematu,
przypominam że dyskutujemy na temat Petra Rehanka.
Mod.

joa 

Wysłany: 2007-04-24, 21:08   

Aniu,
Czy ja napisałam,że ona hoduje labradory?
Rehanek jak wiesz oceniał także spaniele i ona własnie je hoduje, a poza tym kiedyś owczarki niemieckie, berneńczyki , itd.

Tequila 
...

Mój labrador: Tequila
Wysłany: 2007-04-25, 00:41   

Oceniał Tequile, potwierdzam, ze dlugo ocenia ;) dal jej bdb, ale starał sie wytłumaczyć dlaczego, nie było takiej sytuacji "bo tak". Tylko opis krótki był... więcej mi powiedział w czasie rozmowy. Ogólne wrażenie bardzo dobre! To była moja pierwsza wystawa i ocena bdb, (co ponoć nie jest częste u labków), a ja się nie zraziłam! zgłosiłam chudzielca (tak ja nazawal) na kolejne wystawy, myślę, że to ta jego subtelność :)

doduk 
Dorota

Mój labrador: Koka (Coca Amon Hen)
Wysłany: 2007-04-25, 10:03   

Fajny, wnikliwie oceniający sędzia - wydaje mi się, że sprawiedliwie. Bardzo mi się podobało, że wytłumaczył swoją ocenę każdemu uczestnikowi.
Tequila napisał/a:
To była moja pierwsza wystawa i ocena bdb,

- u nas identyczna sytuacja- uważam, że nasza ocena była w pełni zasłużona i wynikała z niezbyt wprawnego wystawiania :ups: - więc cieszę się, że trafił nam się sędzia z niezłym okiem, którego uwagi przydadzą się przy pracy nad wystawianiem w przyszłości. Poza tym myślę, że rzeczywiście lubi labki z "odrobiną" ciałka ;)

gusia1972 

Mój labrador: Kala
Wysłany: 2009-02-08, 14:00   

Dobry napisał/a:
Profesjonalista, bardzo konretny i rzeczowy. Kontaktowy w stosunku do wystawców. Ocenia długo i skrupulatnie.

popieram :) W Nowej Rudzie był :) bardzo dokładny :) obmacywał, głaskał i wprawnie zaglądał w zęby rotfl
i opis ... bajka :) pierwszy nasz opis w pełni jasny i czytelny :) wszystko zostało w nim wymienione :) i głowa i kątowanie i ... no wszystko :)

Odpowiedz do tematu