Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
głupawka
Autor Wiadomość
maleńka 

Mój labrador: Spajki
Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2007-01-13, 11:38   głupawka

Nie znalazłam takeiego tematu ale jezeli jest to mnie skierujcie do niego. Moj labek zawsze codziennie ma napad głupawki biega z jednego pokoju do drugiego jeszcze nie wyrabia na zakretach bo nie mam dywanów przeciska sie miedzy krzesałmi pod stołem nie wiem jak on sie ta miesci, albo biega biega (moze raczej szaleje) wskakuje na łozko łapie zebami za posciel i sie kreci. Robi tak anwet jezeli był na długim spacerze nad jeziorem. Wasze labki tez tak maja dla mnie to jest przezabawne ale boje sie ze tym szalenstwem zrobi sobie krzywde.

MonaBlask 

Mój labrador: Luna, Mona (zaocznie)
Wysłany: 2007-01-13, 11:42   

Jest to całkowicie NORMALNE ;) szczególnie u labków, ale inne moje psy też miewały głupawki. Żaden nigdy nie ucierpiał w tym szaleństwie :) No, najwyżej miał parę siniaków.

cc704 
Barbara

Mój labrador: Figa [CZARNA], Barbi[chodsky pes]
Pomogła: 16 razy
Wysłany: 2007-01-13, 11:46   

Moja labka tez tak ma. Teraz juz zdarza sie to o wiele rzadziej ale swego czasu w domu byly gonitwy z fotela na tapczan, szafki sie przestawialy itp. Na zewnatrz ja sie w takich razach rozgladalam za jakims drzewkiem zeby miec oparcie w razie gdyby o mnie zawadzila w tym szalenczym biegu.

Magdusia 

Mój labrador: Carlosik i Melcia
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2007-01-13, 11:49   

tak samo moj szaleje,jak dostanie takiego napadu to lepiej trzymac sie z daleka ,potrafi szalec w domu przez 30minut,tak samo nie wyrabia na zakretach,wszedzie sie wcisnie,no i wpada oczywiscie na drzwi balkonowe,ja sie tylko zastanawiam kiedy przez taka swoja głupawke zbije je:)

monia58 
Monika

Mój labrador: Vasco & Fifi + Coca i Cola :)
Wysłany: 2007-01-13, 11:52   

No pewnie, że też ma takie napady głupawki. I to coraz częściej i śmielej :) Komicznie to wygląda. Ale czasami nie jest nam do śmiechu, bo w tym pędzie szaleńczym łapie zębami za nogi dzieci i ciągnie. No i wtedy jest jeden wielki wrzask. Kiedy ta głupawka mija!?

Sabine 
zakochana w labach i konikach

Mój labrador: Bruno
Pomogła: 7 razy
Wysłany: 2007-01-13, 12:00   

monia58 napisał/a:
Kiedy ta głupawka mija!?

NIGDY rotfl rotfl rotfl

moja bestia ogon pod tyłek i dawaj... chwyta w paszcze co popadnie... skarpetki, rajstopy, węzełek, cookolwiek i biega...
leci przez cały korytrz, wbiega do pokoju okąża fotele i ławę i wybiega spowrotem... leci i z całym impetem w ściane trzask :pada: tył zwrot i to samo rotfl a jak mu ktoś stanie na droze to... uhuhu lepiej żeby nie stawał rotfl

monia58 
Monika

Mój labrador: Vasco & Fifi + Coca i Cola :)
Wysłany: 2007-01-13, 12:15   

No to pięknie :) Póki co waży 7 kg i takie małe tornado leci przez mieszkanie. A jak urośnie to będzie istne tsunami. Ostatnio Vasco rozpędził się i rąbnął w szybę w drzwiach balkonowych i miał przy tym taką zdziwioną minę: co jest? jak to zamknięte??? Najlepszy jest jak się rozpędzi i leci do kuchni do swojego legowiska i nie wyrabia waląc w drzwi harmonijkowe, tylko łoskot idzie i drzwi już się ledwo trzymają na futrynie ;) czekam kiedy nam odpadną, żeby móc kupić nowe ;)

Magdusia 

Mój labrador: Carlosik i Melcia
Wysłany: 2007-01-13, 12:17   

zgadzam sie z odpowiedzia Sabine głupawka nigdy nie mija,a moge powiedziec ze z wiekiem moze narastac głupawka psiakow,(ale to nie u wszystkich)pozdrawiam

Martuśka 

Mój labrador: golden Lider
Wysłany: 2007-01-13, 14:12   

u Lidera to całkiem normalne zjawisko ;) i jeszcze nigdy nic sobie nie zrobił. Zazwyczaj występuje jak się ucieszy, ale czasami bez przyczyny - stoi sobie w ogródku, zaczyna biegać i tylko kępki wypielęgnowanego trawnika mamusi latają rotfl

deadend 

Mój labrador: Riko, Mały
Pomogła: 29 razy
Wysłany: 2007-01-13, 14:17   

U nas prawie nie ma takich głupawek :cry:

Biedronka 
Hodowla Excellent Labs FCI

Mój labrador: Labradorki: Aszti, Osa,Scarlet, Didi i Erfin
Pomogła: 37 razy
Wysłany: 2007-01-13, 14:49   

deadend napisał/a:
U nas prawie nie ma takich głupawek :cry:

wszystko przed Wami ;)

astaroth 
...twisted...

Mój labrador: Lestat
Pomogła: 50 razy
Wysłany: 2007-01-13, 14:59   

głupawka? Lestat chyba pierwsze co zrobił po przyjściu na świat to dostał takiej głupawki :rotfl: regularne napady maja miejsce przynajmniej raz dziennie :) Dywan i wszystko na jego drodze fruwa, gdy torpeda leci z pokoju przez przedpokój do kuchni i z powrotem :D

[ Dodano: 2007-01-13, 15:01 ]
dodam, że choć nieraz ląduje na meblach czy głową w drzwiach łazienkowych, nigdy krzywdy sobie nie zrobił :D nawet nie zwraca uwagi na to, że wpada na przeszkodę :rotfl:

xsara 

Mój labrador: Aimo
Pomogła: 21 razy
Wysłany: 2007-01-13, 15:33   

Zimuś- mój pierwszy- dostawał takiej głupawki, że biegał w poziomie, czyli odbijał się łapami od ścian. Aimkowi na to już nie pozwalałam. W momencie rozpoczynania "manewrów" dostawał stanowcze "waruj!". Nie szaleje w domu, za to łąka i bajora są jego ;)

mar_tusia 

Mój labrador: NEGRO(lab)i MASTER(bc)
Pomogła: 29 razy
Wysłany: 2007-01-13, 15:39   

oczywiście znalazłam odpowiedni zdjęcie :p

12 tygodniowy Negro i jego udokumentowana głupawka :)

po tym oczywiście był obrót o 180 stopni rotfl

izabelka70 

Mój labrador: Mela
Wysłany: 2007-01-13, 15:53   

głupawka? to super zabawa dywany przypominają fale,a jeszcze jak przyjdzie Tośka kumpela mieszaniec spaniela to wszyscy siedzimy z nogami w górze a one szaleją.

Odpowiedz do tematu