Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak porozmawiać z sąsiadami, ze labek na dworze = zły pomysł
Autor Wiadomość
natansalda 
Natalja

Mój labrador: Billy
Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2006-12-20, 20:09   

kajeczka, zgadzam sie w pelni :) Ja juz nie mam sil na to ;)

BeataPia 
Beata

Mój labrador: Shutter (nie labrador)
Wysłany: 2006-12-21, 12:58   

Queenis22 wiesz co już mi się nawet merytorycznie pisać nie chce, po prostu śmieszysz mnie z tym Twoim rozbuchanym ego... Wielki hodowca mi się znalazł. Ja po prostu widzę troszkę więcej niż tylko koniec swojego nosa. I szczerze współczuję Twoim sąsiadom.

Ps. chciałabym zobaczyć jak na żywo idziesz do najbliższego sąsiada i "rzucasz mu między oczy" swoje widzimisię. Tacy jak Ty to tylko w gębie mocni są i na forum gdzie ich nie widać a w życiu....

Andevil trzymam kciuki, żeby udało Ci się jakoś tą sytuację rozwiązać. Może faktycznie wystarczy zwykła rozmowa i powiedzenie że pies siedzi na progu cały czas, bo może oni żyją w nieświadomości sytuacji pewni że właśnie robią dobrze i że psu jest tak lepiej.

natansalda 
Natalja

Wysłany: 2006-12-21, 13:31   

BeataPia napisał/a:
Andevil trzymam kciuki, żeby udało Ci się jakoś tą sytuację rozwiązać. Może faktycznie wystarczy zwykła rozmowa i powiedzenie że pies siedzi na progu cały czas, bo może oni żyją w nieświadomości sytuacji pewni że właśnie robią dobrze i że psu jest tak lepiej.

Wlasnie - moze oni sa przekonani ze piesek biega caly czas po ogrodku swietnie sie bawiac ?? I ciesza sie ze nie siedzi biedak zamkniety w czterech scianach. Przeciez jak ich nie ma to nie wiedza co pies robi jesli nikt im nie powiedzial :)

Viola 
szalona pańcia ;))

Mój labrador: Tamira-Aisha z Syleny
Pomogła: 16 razy
Wysłany: 2006-12-21, 15:49   

hmmm...takie wejścia w drzwiach dla psów widziałam tylko w filmach , w Polsce czegoś takiego nie spotkałam.
To intereujacy pomysł , ale nie bardzo to sobie w naszej rzeczywistości wyobrażam . Bałabym się złodziejstwa . U nas nawet okna uchylonego na parterze strach zostawić , a co dopiero otwór w drzwiach :confused:

natansalda 
Natalja

Wysłany: 2006-12-21, 19:37   

Viola napisał/a:
U nas nawet okna uchylonego na parterze strach zostawić

Mhm... :/

goka 
ciasteczkowy piesek

Mój labrador: zmyłka
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2006-12-21, 21:04   

A poza tym może ja niedobra właścicielka jestem,ale nie wyobrażam sobie Zmyłeczki wbiegającej i wybiegającej bez kontroli z domu przy takiej pogodzie jak jest teraz.Ona po każdej wizycie w ogrodzie nadaje się do prania (łapy i brzuch) - tak,że nie zdecydowalabym się na taka klapkę choby z tego powodu ;)

kajeczka 

Mój labrador: Dexter ....już mój :))))
Wysłany: 2006-12-21, 22:02   

W Polsce tez mozna zamontowac sobie takie drzwiczki http://www.karusek.com.pl...?cat=100&page=1 ale mam pewne watpliwosci

fieldfare 

Mój labrador: Prima ['] & Blana [']... już razem 'śnią'
Pomogła: 19 razy
Wysłany: 2006-12-21, 22:25   

goka napisał/a:
nie wyobrażam sobie Zmyłeczki wbiegającej i wybiegającej bez kontroli z domu przy takiej pogodzie jak jest teraz.Ona po każdej wizycie w ogrodzie nadaje się do prania (łapy i brzuch)

Taaa, przed wpuszczeniem psiucha do domu trzeba zwierza porządnie wytrzeć a i tak zawsze podłoga cała ubłocona.
Kiedy było ładnie też, kiedy wychodziłam (max 2-3 godziny) zostawiałam Primę na dworzu, co miało sporo zalet - sunia nie spała, tylko była czujna i biegała przy ogrodzeniu wyglądając mojego powrotu, więc kiedy wpuszczałam ją do domu - poprostu zasypiała. Teraz jednak z czysto egoistycznych pobudek rotfl (mniej sprzątania :| ) podczas mojej nieobecności Prima siedzi w domu. Jedyny plus, to, że spragniony miłości pies (cały uwalany błotem) nie rzuca się na mnie przy furtce.

malta79 
'spieszmy sie kochać ..'

Mój labrador: Malta
Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2006-12-21, 22:51   

..."Malamutan
Wysokość: 56-58 cm 61-63 cm
wiec to nie jest kosmiczna dzura w dzwiach moza zrobic 50cm i pies se przeczołga ..."

Niby dzura nie kosmiczna, ale jak się malamutan przeczołga, i labrador to i ja się przeczołgam!!!I tysiąc innych osób się przeczołga i przez to dzurę niewielką wyniosą telewizor!

Viola 
szalona pańcia ;))

Mój labrador: Tamira-Aisha z Syleny
Pomogła: 16 razy
Wysłany: 2006-12-21, 22:58   

malta79 napisał/a:
Niby dzura nie kosmiczna, ale jak się malamutan przeczołga, i labrador to i ja się przeczołgam!!!I tysiąc innych osób się przeczołga i przez to dzurę niewielką wyniosą telewizor!

Albo co gorsze :cry: - komputer z internetem :pali: !! rotfl

kajeczka 

Mój labrador: Dexter ....już mój :))))
Wysłany: 2006-12-21, 23:01   

Viola napisał/a:
Albo co gorsze - komputer z internetem !!

:bad: nie przezylabym tego rotfl

malta79 
'spieszmy sie kochać ..'

Mój labrador: Malta
Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2006-12-21, 23:19   

No właśnie, a niby taka nie duża ta dzura....A jakie straty by były!!! :confused:

maleńka 

Mój labrador: Spajki
Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2006-12-21, 23:21   

a co zrobic z dziura w zime sczegolnie w tak co była w tamtym roku brrrr rurzy pozamarzały w blokach

oliwia2005 
Ania

Mój labrador: Paco
Wysłany: 2006-12-22, 10:53   

Nie przesadzajmy z ta interwencją. Ja bym spokojnie porozmawiała o temacie budy. Mój labek jak jestesmy u rodziców całymi dniami lata po ogrodzie z psem rodziców i ani myśli wracać do domu. Mało tego, kąpie się w oczku i jest bardzo zadowolony. Labrador nie jest psem kanapowym, uwielbia harce na powietrzu, kapiele w wodzie. Interweniowac należałoby wtedy, jesli rzeczywiście byłoby zimno, nie miałby wody, jedzenia, schronienia przed deszczem. Ale spokojnie porozmawiać , przeciez to sąsiedzi.

Queenis22 

Mój labrador: TITO
Wysłany: 2006-12-28, 01:30   

Po 1 nie będę komutował tego złośliwego posta ze stronny tej koleżanki BeataPia
Po 2 nie wiedzę różnicy między Polską a innymi Krajami wszędzie są złodzieje
Po 3 włamywacz nie wie jaki jest pies i co najważniejsze jeżeli chce zrobić skok na dom to przygotowania poznać teren i jeżeli chce zrobić skok to musi poznać jakiej ****j rasy jest pies a włamywacze nie są tacy inteligentni żeby zrobić skok bo jest telewizor Audio czy komputer z Internetem dla niego to jest łup pozbawiony zysku co zarobi parę stówek marnych złodzieja zadaniem jest ukraść to z czego będzie miał zysk konkrety.
Po 4 owszem nie ukrywam jeżeli są takie przejście to jest zimno ale nie koniecznie super zimno wszystko zależy jak na to się patrzy Pozdrawiam i mam nadzieje ze Święta były Fajne
BeataPia, Krótka informacja dla ciebie nie jestem Hodowcą i nie mam żadnego ego hodowcami są moi rodzice nie ja i wypraszam sobie takie daremne bez przemyślenia słowa w moja osobę ok. i wądpie ze byś pomogła psu jak byś widziała jak Facet leje swego psa ja zawsze interweniuję szkoda ze nie ma organizacji do walki z przemocą nad zwierzętami bo już ja bym i wielu innych ludzie by pokazało tym bezdusznym frajerom co to znaczy krzywdzić jakieś zwierzęta to by było na tyle Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu