Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
najgłupsza/ najzabawniejsza pomyłka
Autor Wiadomość
[edymon] 

Mój labrador: CORRADO River Island
Pomogła: 60 razy
Wysłany: 2006-12-14, 16:38   

Pigwa sie kiedys tez wpakowala do fontanny, na szczescie to bylo w nocy i nikt nie widzial:-)))

cc704 
Barbara

Mój labrador: Figa [CZARNA], Barbi[chodsky pes]
Pomogła: 16 razy
Wysłany: 2007-01-04, 16:17   

A ja dzis wzielam psa na podworko i cos tam sobie robilam, potem poszlam schowac narzedzia do komorki, widzialam ze pies wszedl za mna do korytarza. Drzwi wejsciowych nie zamykalam i myslalam, ze pies sie wycofal na podworko, nigdzie go jednak nie bylo. Szukalam, wolalam i pomyslalam sobie, ze jednak nie mozna jej w dalszym ciagu wierzyc, dawno juz nie nawiala a tu... nie ma psa. Pytalam przechodzacych ludzi, zrobilam runde w terenie az w koncu mnie olsnilo - czy ona czasem do tej komorki niezauwazalnie nie wlazla. Wrocilam do domu, zagladam a moj pies buszuje w komorce :)

Aulik 
Moje Czarne Słońce

Mój labrador: Graffi & Harry
Pomogła: 57 razy
Wysłany: 2007-01-04, 17:36   

Martas napisał/a:
ja nie spostrzegłam ale Tunia jak najbardziej.. dzięki Bogu nic sie nie stało, bo mama kaczka zaczęła udawać chorą odciagając bestie Tulę od stadka małych. Tula podpłynęła na tyle blisko mnie, ze udało mi sie ją wyłowić za szelki.. Boszeszzz.. ileż ja sie wyzwisk nasłuchałam wtedy od starszych osób.. i nawet jakiś mały chłopiec sie rozpłakał, ze kaczuszki zostana zjedzone.. do dziś omijam tą fonanne z daleka... mam traume

Brawo dla mamy kaczki :) :)

moj poprzedni psiak tez wskakiwal do kazdego zbiornika wodnego gdzie tylko przyuwazyl kaczuski!!
tyle ze z niego nie byl taki swietny plywac jak Labiszony i czasem bywalo nerwowo gdy sunia po wskoczeniu do wartkiej, zimnej rzeki miala problemy z przybiciem do brzegu :confused:

dlatego teraz Grafikowi troche zajelo zanim przekonal mnie ze on potrafi swietnie plywac..ze nie musze wchodzic po niego do morza moczac spodnie po pas(a zdarzalo sie :shy: :shy: )..i ze w rzece nawet rwacej i zimnej potrafi zawrocic pod prad i spokojnie wyjsc na brzeg :marzyciel:

Odpowiedz do tematu