Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Marley i ja
Autor Wiadomość
olldziaa 

Mój labrador: Scarlett
Wysłany: 2006-11-09, 20:30   Marley i ja

Poprostu zatkało mnie gdy zobaczyłam tę książke na stronie internetowej księgarni. Wydaje mi się, że każdemu labomaniakowi przypadnie do gustu :D

'Marley, wyjątkowo wielki i silny labrador retriever, cierpi na nadmiar energii, demoluje dom i ogródek, kompromituje swoich właścicieli - młode, rozwojowe małżeństwo dziennikarzy. Połyka wszystko, co znajdzie się w zasięgu jego pyska, wyleciał ze szkoły tresury za brak postępów i panicznie boi się burzy. A jednocześnie jest kochanym, wrażliwym i wiernym psem, zdolnym pokazać swojemu panu, co naprawdę liczy się w życiu. Rozbawia i wzrusza do łez - pisali krytycy o tej książce, która ukazała się po raz pierwszy przed rokiem w Stanach Zjednoczonych. Biografia psa Marleya spisana przez jego właściciela, znanego amerykańskiego dziennikarza i felietonistę, szybko podbiła serca czytelników i trafiła na pierwsze miejsca list bestsellerów, gdzie utrzymuje się niezmiennie od niemal roku. Do tej pory w USA sprzedano prawie dwa miliony egzemplarzy "Marley & Me", a autor otrzymał tysiące maili i listów od poruszonych czytelników.'

Ksiązka miała być u mnie dzisiaj niestety jeszcze nie doszła... Ale mam wielką nadzieję, że jutro już będzie :D

astaroth 
...twisted...

Mój labrador: Lestat
Wysłany: 2006-11-09, 20:34   

też widziałam już gdzieś tę książkę :) może kupię sobie (albo zażyczę na Mikołajki) i przyda się na zimowe wieczory :)

A może ktoś ją czytał?

Oluna 
Moderator Grupy

Mój labrador: Labcia Thelma oraz Cavalierka Filu :-)
Wysłany: 2006-11-09, 20:46   

Ale fajna, już wiem co chce na mikołajki :D

cuciola 

Mój labrador: Tommy
Wysłany: 2006-11-09, 21:34   

haha nie myslalam ze ksiazka tak szybko dotrze do Polski :D
ja moge powiedziec ze zaczelam czytac wloska wersje i czasem wydaje mi sie ze sytuacje opisane przez autora to te,ktore codziennie robie z Yoghim..
niektore opisy po prostu przepelnione humorem,ukazuja prawdziwa osobowosc labradora.POnoc ksiazka przyprawia o lzy,kolezanki moje juz przeczytaly i kazdy zachwycony.
U nas oprawka wyglada tak:

czasami naprawde sie wydaje jakbym czytala o moim wlasnym psie! :D

Yoghi (*)

sylwiaczek 

Mój labrador: Nigra
Wysłany: 2006-11-10, 08:51   

Marleyowa!!! i Ty nic nie mówiłaś!! :) A fe!

mar_tusia 

Mój labrador: NEGRO(lab)i MASTER(bc)
Wysłany: 2006-11-10, 09:16   

sylwiaczek napisał/a:
Marleyowa!!! i Ty nic nie mówiłaś!! :)

to samo sobie pomyślałam jak zobacyzłam tytuł książki ;)
jaką mamy skromną koleżanke na forum ;)

sylwiaczek 

Wysłany: 2006-11-10, 09:22   

no właśnie!! ale kasą z Rodziną labradorową, to sie pewnie nie podzieli :) :ups:

cuciola 

Wysłany: 2006-11-10, 09:34   

wy sobie zartujecie a kolezanki moje ktore czytaly ksiazke mowia ze niezbyt dobrze sie konczy historia Marleya :zab:

Yoghi (*)

sylwiaczek 

Wysłany: 2006-11-10, 09:38   

cuciola napisał/a:
niezbyt dobrze sie konczy historia Marleya

to tylko fikcja literacka

Bagutek 
Magda

Mój labrador: Bagut
Wysłany: 2006-11-10, 16:25   

Sylwiaczku, właśnie że nie fikcja. Autor-dziennikarz opisał swoje "boje" z labradorkiem.
Jednak z tego, co czytałam w recenzjach, to dobrze się kończy - pies miał zostać oddany z powodu rozrabiania, ale w końcu dogadali się z nim.
Zamawiam w przyszłym tygodniu tę książkę, jak przeczytam to dam Wam znać jak jest :)

astaroth 
...twisted...

Mój labrador: Lestat
Wysłany: 2006-11-10, 16:48   

Bagutek napisał/a:
ylwiaczku, właśnie że nie fikcja.

też tak czytałam
Bagutek napisał/a:
Jednak z tego, co czytałam w recenzjach, to dobrze się kończy - pies miał zostać oddany z powodu rozrabiania, ale w końcu dogadali się z nim.
Zamawiam w przyszłym tygodniu tę książkę, jak przeczytam to dam Wam znać jak jest

nie zdradzaj zakończenia :razz:

cuciola 

Wysłany: 2006-11-10, 20:33   

Bagutek nie wolno zdradzac! rotfl ja wlasnie czytam i nie chce znac szczegolow bo potem nieciekawe bedzie!
tez slyszalam w telewizjii ze to prawdziwa historia!

Yoghi (*)

oRkiSz 

Wysłany: 2006-11-10, 21:12   

Ja jak tylko skoncze czytać Quo Vadis (lektura :/ ) i biografie Jerzego Dudka to kupie sobie i przeczytam :) Tylko żeby nikt nie zdradzał jak się kończy!

olldziaa 

Mój labrador: Scarlett
Wysłany: 2006-11-11, 14:20   

Książka świetna :D Nie potrafie policzyć ile razy się smieje czytając ją ;) Podobno ma być film na podstawie tej ksiazki :jupi:

Enzo 

Mój labrador: ENZO Lualaba i Pola (Betty Anpi Buffyland)
Wysłany: 2006-11-11, 17:16   

Właśnie zamówiłem w www.empik.com - odbiór w salonie w moim mieście, dzięki temu za przesyłkę nie płaci się nic.
Barbara Borzymowska

Odpowiedz do tematu