Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Kable
Autor Wiadomość
pysia22 

Mój labrador: Vento
Pomogła: 2 razy
  Wysłany: 2006-11-08, 14:16   Kable

Sorki moze sie powtarzam , ale nie widzialam tematu o kablach :confused: Moj Vento jest bardzo grzeczny ma tylko jeden "feler" w nocy, kiedy spimy podgryza kable :| nie duzo ale jak sprzatam to widze slady jego malych zabkow :bad: Pal licho kable , ale one sa podlaczone do pradu wiec martwie sie o tego malca .Moze ktos wie co zrobic z kablami (tylko nie wyrzucic :D )
Jezeli juz jest taki temacik , bardzo prosze odeslijcie mnie do niego , po dzisiejszym maratonie przegladania 42 stron nie mam juz sily :spioch: no a nocka sie zbliza :marzyciel: odgryzie mi kabel z kompa i to dopiero bedzie ;)

steniu 
.........

Mój labrador: ...........
Wysłany: 2006-11-08, 14:21   

hm jesli wisi estetyka mieszkania przez pare miesiecy to zainwestuj w peszla ( zaraz ci znajde zdjecie i wkleje ) wszsytkie kable wsadz do peszla i po sprawie , jak nie pomoze to natrzyj pieprzem i masz z głowy:)

[ Dodano: 2006-11-08, 14:23 ]
mozna kupic z O.... i L M..... tanie jak barszcz ;)

jusiss 

Mój labrador: Lagan
Pomogła: 15 razy
Wysłany: 2006-11-08, 14:23   

u nas szybko i skutecznie pomogło tabasco :D

oRkiSz 

Wysłany: 2006-11-08, 16:32   

Albo jakimś nie toksycznym środkiem o zniechęcającym smaku :)

Naika 
Fundacja PRIMA

Mój labrador: Tsuga i Masza (DT)
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2006-11-08, 16:57   

U nas pomógł sok z cytryny. :)

[edymon] 

Mój labrador: CORRADO River Island
Pomogła: 60 razy
Wysłany: 2006-11-08, 17:11   

Ja tez widoczne kable pozawijalam recznikiem i pryskalam Stop It Beapharu. Po jakims roku odwinelam i nie gryzła:-)

iwik 

Mój labrador: Tofel
Wysłany: 2006-11-08, 18:32   

Tofla kopnal prad zaraz pierwszej nocy - przegryzl ladowarke z telefonu wlaczana do pradu. Zalatwilismy sobie kawalek dykty która sie latwo wygina (taka jak sa czasami z tylu mebloscianki) i wsadzilismy pod biurko z komputerem - tak ze wszystkie kable byly za plyta, wiec nie mial do nich dostepu. Kolejna rzecza jaka rozgryzl to kabel z anteny - od tego czasu nie pogryzl nic i nawet jak lezy jakis kabel to nie tyka sie go - może wyrosl a moze jak przegryzl kabel antenowy to tez kopnal go lekko prad i zapamietal. w kazdym razie nie polecam metody porazenia pradem :)
i u nas nie skutkowalo psikanie specjalnymi preparatami - pierwszy dzien tego nie tykal a pozniej najwyrazniej mu zasmakowalo bo zlizywal sam. Smakowal mu tez sok z cytryny.
Ale ja mam wogole dziwnego psa - za kawalek suchego chleba zrobi wszystko ;p

oRkiSz 

Wysłany: 2006-11-08, 18:47   

iwik napisał/a:
Smakowal mu tez sok z cytryny.

Hahaha :pada: No to rzeczywiście trafił ci się dziwny egzemplarz :P

[edymon] 

Mój labrador: CORRADO River Island
Pomogła: 60 razy
Wysłany: 2006-11-08, 19:13   

iwik napisał/a:
Zalatwilismy sobie kawalek dykty która sie latwo wygina (taka jak sa czasami z tylu mebloscianki) i wsadzilismy pod biurko z komputerem - tak ze wszystkie kable byly za plyta, wiec nie mial do nich dostepu.

O, tez tak robilismy! Rzeczywiscie dobry patent.

pysia22 

Mój labrador: Vento
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2006-11-08, 19:54   

Naika napisał/a:
U nas pomógł sok z cytryny.
dzisiaj wyprobujemy lagodna metode :) jak nie pomoze to zaczniemy po kolei wszystko co napisaliscie probowac :marzyciel:

[ Dodano: 2006-11-09, 09:33 ]
nie zapeszam , ale wczoraj wszystkie kable potraktowalam cytryna i dzisiaj jak sprawdzalam nie ma nowych zabkow :jupi: no i komp. dziela :) wiec chyba Vento nie lubi cytrynki :tak:

anioleksko 
Ewa

Mój labrador: Axel
Wysłany: 2006-12-12, 14:52   

oj znam to z autopsji...
u nas padlo ofiara kabel od prostownicy,ladowarka do telefonu i kabel od lodowki!!!!

ale tfu tfu,jak narazie spokuj :)

kajeczka 

Mój labrador: Dexter ....już mój :))))
Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2006-12-12, 14:59   

Wiem z opowiadań Roberta ze kiedy Dexter byl maly akurat wprowadzili sie do nowego domu gdzie kable jeszcze wystawaly ze scian zamiast kontaktow ...no i kiedys w nocy Dexiu wlozyl tam nos i prąd go kopnął :confused: .... od tej pory wszelkie kable omija z daleka ...u mnie tez

ASICA 

Mój labrador: LUCKY
Pomogła: 16 razy
Wysłany: 2006-12-12, 19:24   

ja popsikałam kable lakierem do włosów - panie pewnie wiedzą ( moze panowie też :) )
ale lakier jest straszne gorzki
No i pomogło
spróbujcie :)

wella polecam ;)

maleńka 

Mój labrador: Spajki
Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2006-12-12, 22:29   

Moj podgryzł kabel od kablowki ale chyba troche go prad popiescił (bo tma nie ma duzego napiecia sama sie bawiłm tymi kablami to troche mnie połaskotało) i jak narazie dał sobie spokoj ale tym lakierem to raczej wypsikam nogi od krzeseł i stołu :)

Queenis22 

Mój labrador: TITO
Wysłany: 2006-12-13, 18:32   

no nasza kiara tez ładowarki pogryzła hehehe i nic ją nie powszymało od gryzenia kabli :D aż dałem jej baterje taką kostkowa co jak się doknie jezykiem to popiesci tak dziwnie i od tamtej pory kabli nie rusza :D

Odpowiedz do tematu