Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
BRIT
Autor Wiadomość
Basiunia 

Mój labrador: Max
Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2013-04-07, 16:10   

monta, dziękuję za podpowiedź.Przejdziemy ponownie na Boscha-po nim nie było żadnych takich przypadłości a jeśli okazałoby się,że nic się nie zmieniło to wtedy badania :)

nathaliena 
Natalia

Mój labrador: Bari (Waldi Niewierskie Łąki) & czeko labstaff Goya
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2013-04-07, 18:24   

Basiunia, Bosch jest jeszcze gorszy od Brita Premium. Z deszczu pod rynnę.
Marta pisząc o tym, ze jej pies od roku jest na Bricie, miała na myśli Brita Care salmon&potato, jeśli dobrze skojarzyłam (mój pies też jest na tej karmie). Ja również Brita Care polecam.

Basiunia 

Wysłany: 2013-04-08, 05:40   

nathaliena, ahaa ja nie załapałam :zawstydzony: a więc trzeba pomyśleć nad czymś mądrzejszym skoro Bosch też odpada

Maaartuska 

Mój labrador: Hero Sitkowski Bór FCI NADIR Nochowska Oaza FCI
Pomogła: 7 razy
Wysłany: 2013-04-08, 21:27   

Basiunia napisał/a:
Czy u Twojego psiaka,zauważyłaś coś podobnego?
z pyska rzeczywiście trochę nie ładnie zajeżdża ;p ale zwalałam to na to że troszkę kamienia mamy ;p
Bąki są jak zje coś jeszcze poza karmą i kupy są ok, ale to wszystko zależy od psa.

nathaliena napisał/a:
Brita Care salmon&potato
dokładnie ':)

jolam 

Pomogła: 25 razy
Wysłany: 2013-04-09, 17:02   

nathaliena napisał/a:
Basiunia, Bosch jest jeszcze gorszy od Brita Premium. Z deszczu pod rynnę.

To zależy co psu odpowiada. Ja Boscha chwalę. Rufuś wcina 3 worek i sierść super, kupy wzorcowe, bąków zero.

Basiunia 

Wysłany: 2013-04-09, 20:09   

[ Dodano: 2013-04-09, 21:11 ]
jolam napisał/a:

To zależy co psu odpowiada. Ja Boscha chwalę. Rufuś wcina 3 worek i sierść super, kupy wzorcowe, bąków zero.

Mam podobne zdanie,zanim przeszliśmy na Brita to Max był właśnie na Boschu i nie było problemów-zdziwiło mnie,że to nie jest dobra karma bo czytałam mnóstwo opinii jak i kiedyś tak i teraz i chwalą Boscha ale to nie ten temat :) W każdym razie Brita już dość-bąkom Maxa stop! :bad:

Ania i Bartek 

Mój labrador: Nala
Pomogła: 9 razy
Wysłany: 2013-05-20, 01:18   

Hm, a ja się zastanawiam mocno - czy przejść teraz przy następnym worku na Brit Premium - tak jak planowałam, czy (moja nowa koncepcja) FITMIN for Life Adult .

Brita Nalka już zna i smakuje jej (ale będąc szczerą - jej to wszystko smakuje, ostatnio nawet próbowała rąbać rabarbar :idiot: - taki OT). Co o tym pomyśle myślicie z tym Fitminem w stosunku do Brita?

piorun.joanna 
life is better with labrador

Wysłany: 2014-01-10, 22:34   

Ja próbowałam już kilka karm i najlepsza jak do tej pory dla mojego szczeniaka to Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice. Dobry skład, dobra cena. Ma w sobie dużo mikro i makro elementów niezbędnych do prawidłowego rozwoju psa. Na kurczaka Niko niestety najprawdopodobniej jest uczulony, po wszystkich karmach jak do tej pory występowały wzdęcia i uczulenie... Po Bricie z jagnięciną widzę znaczną poprawę, plus bardzo mu smakuje :)

Póki co odmierzam ją "na oko"... czy ktoś orientuje się ile to 100g. tej karmy? powiedzmy odmierzając kubkiem-250 ml. ?? ?

Maaartuska 

Mój labrador: Hero Sitkowski Bór FCI NADIR Nochowska Oaza FCI
Pomogła: 7 razy
Wysłany: 2014-01-11, 11:12   

piorun.joanna napisał/a:
ile to 100g. tej karmy?
ciężko powiedzieć bo każda karma ma inna wielkość granulek, zważ nawet na kuchennej wadze albo podejdz do sklepu zoologicznego :)
My po długim czasie karmienia Britem zmieniamy karmę, póki co nową Hero je chętnie, zobaczymy jak dłogo :p

Krystian 

Mój labrador: Rika
Wysłany: 2014-05-04, 18:21   

Moja Rika, kiedy adoptowaliśmy ją 29.03.2014 roku była jak taka baryłka. Od momentu kiedy jest z nami jest na Brit Premium Light i całkiem ładnie schudła. Poza tym od czasu do czasu dostaje trochę surowego mięsa, jabłko, marchew, seler i pietruszkę. Wkrótce skończy mi się worek karmy i chciałbym kupić wersję senior, a może lepiej zostać przy wersji light? Rika w/g opinii weta patrząc na uzębienie ma +/- 8 latek.

silenoz 
silenoz

Mój labrador: Koks
Wysłany: 2014-09-02, 13:43   

mój maluch wcina już 3 worek Brita junior medium od małego to jadł i bardzo ładnie rośnie. ma czasem gazy ale to dlatego ze żre co się tylko da w ogrodzie:) ostatnio zeżarł krzaczek aronii...

gohan8 

Wysłany: 2014-09-02, 21:47   

Z ciekawości dlaczego Brit Junior Medium a nie Large?

silenoz 
silenoz

Mój labrador: Koks
Wysłany: 2014-09-04, 15:35   

Medium jest do 25 kilo wagi mój ma dopiero 18 więc pewnie następny będzie large, dałem mu na spróbowanie innej karmy juniorlarge i miał problemy bo ziarenka za duże

Rinuś 
Kasia, Brutus & Salma

Mój labrador: Brutus & Salma
Pomogła: 20 razy
Wysłany: 2014-09-04, 16:23   

Ale jemu się szczęka już raczej nie rozrośnie więc ....? Medium to chodzi o docelową wagę psa, docelowa u labradora to ok 30-35kg dlatego powinien dostawać Large.

kwiatuszek11 

Wysłany: 2015-03-12, 23:13   

gohan8 napisał/a:
Z ciekawości dlaczego Brit Junior Medium a nie Large?

Dokładnie. Producent zaleca określoną wagę dla pieska i jego karmy.

Odpowiedz do tematu