Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Labrador stracił apetyt:(
Autor Wiadomość
nath 

Mój labrador: Abis
Wysłany: 2010-07-06, 23:11   

Ja po dodaniu warzyw lub mięska mam w misce karmę, nie wiem, jak on to robi, ale udaje mu się wybrać to, co lubi bystrzacha ;-) A podobno labradory jedza wszystko.. wybredne żarłoczki ;-)

dzionga 
Kasia :)

Mój labrador: Akon
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2010-07-06, 23:11   

nath, Dziękuje za radę, z tym ze z jogurcikiem także już próbowała i moja Claire po niewielkiej ilości jogurtu dostała biegunki.. ;(
Czasem myślę że ona tak przez pogodę nie chcę jeść,ale smaczkami nie pogardzi,ale karmą tak .. yh ;(
Worek eukanuby za kilka dni mi sie skończy i teraz nie wiem czy zamawiać inną karmę czy dalej eukanubę.. Spróbuje jeszcze ją trochę zachęcić,no ale do tej pory żadnych rezultatów. Faktem jest to ze dzienna porcje zje,ale dopiero gdy zgłodnieje.. , czyli koło 20 ;/ Z tym że wole Claire jeszcze dawać dwa razy dziennie jedzonko

ula_cz 
Biszkoptowa Zadymiara :)

Mój labrador: Aza
Pomogła: 24 razy
Wysłany: 2010-07-06, 23:14   

a ja od kiedy odchudzam Azę i daję jej mniejsze porcje to zjada mi wszystko, nawet karmę, którą podobno psy niechętnie jedzą to Aza wcina aż jej się uszy trzęsą.

nath 

Wysłany: 2010-07-06, 23:16   

Mój tez jest niejadkiem i w tą pogodę też tłumaczę to sobie tym, ze jest gorąco i po prostu nie chce mu się akurat jeść. Ab też na smaczki ma ochotę zawsze. Eukanuba ma to do siebie, że nie posiada jakiegoś cuuudownego aromatu, który przyciąga, mój też na sucho nie chce jej raczej jeść ;/ Zjada dopiero, kiedy dotrze do niego, ze nic innego nie dostanie, buntownik potrafi cały dzień nie jeść.

[ Dodano: 2010-07-06, 23:19 ]
ula_cz mój niestety chudielaczek, przyznam się, że popełniam błąd, bo kiedy nie je, to tak mu urozmaicam i robię dużo rzeczy, żeby tylko zjadł ;/ Może gdybym tak nie robiła, to tak jak Twoja psinka, zjadłby wszystko, a tak ma świadomośc, ze przecież coś lepszego i tak dostanie. Mój bład niestety.

ula_cz 
Biszkoptowa Zadymiara :)

Mój labrador: Aza
Pomogła: 24 razy
Wysłany: 2010-07-06, 23:22   

nath napisał/a:
Może gdybym tak nie robiła, to tak jak Twoja psinka, zjadłby wszystko, a tak ma świadomośc, ze przecież coś lepszego i tak dostanie. Mój bład niestety.

Ja kiedyś też popełniałam ten błąd, ale moja weterynarz mówi: głodu nie oszukasz :) i osttanio dosmaczyłam Azie karmę ryżem, to zjadła karmę a ryż zostawiła :pada:

nath 

Wysłany: 2010-07-06, 23:27   

Ehh i co tu z nimi zrobić ;-)

V_Wrzesniewska 
Viola i Sara

Mój labrador: Sara
Pomogła: 9 razy
Wysłany: 2010-07-06, 23:27   

ula_cz napisał/a:
zjada mi wszystko, nawet karmę, którą podobno psy niechętnie jedzą to Aza wcina aż jej się uszy trzęsą.

To gratuluje moja nie zjadla ostatnio sniadania kolacji i znowu sniadania do nastepnej kolecji dodalam warzywa i recznie wszystko wymieszalam dla zapachu zniknelo wszystko. Karme zmienilam pierwszy i ostatni raz w zyciu niby na lebsza rotfl

nath 

Wysłany: 2010-07-06, 23:28   

Mam nadzieję, że Abowi skończą się te humorki i będzie normalnie karmę wcinał, bez ciągłego dosmaczania ;-)

dzionga 
Kasia :)

Mój labrador: Akon
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2010-07-06, 23:39   

Raz Claire specjalnie nie dałam karmy aby mi zgłodniała,no ale to także nic nie dało.. Po prostu zostawiam jej już miskę z dzienna dawka karmy i ona sobie podjada..

danielos12 

Mój labrador: chelsea
Wysłany: 2010-08-13, 14:35   

moja chelsea ma 10 miesiecy i tez przestala jesc.jesli dam jej z reki to oczywiscie.nie pogardzi.ale zeby z miski to naprawde musi zglodniec.czasem potrafi 2 dni nic niejesc.co robic?

Ewelinka22 
30 kg Troskliwego Misia

Mój labrador: Yoko, Boni
Pomogła: 43 razy
Wysłany: 2010-08-13, 14:39   

danielos12, a miała już cieczkę?

— Mark Twain

zaradna 

Mój labrador: Elmo
Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2010-08-13, 14:40   

danielos12, a nie je tylko karmy czy wo gule niczego nie chce jeść?

danielos12 

Wysłany: 2010-08-13, 14:44   

miala 2 miesiace temu.wogole nie chce jesc.przez caly dzien nic nie tknie.wieczorem po przyjsciu ze spaceru poskubie troche suchej karmy czasem puszke i to wszystko.weterynarz powiedzial ze wszystko z nia ok.

Ewelinka22 
30 kg Troskliwego Misia

Mój labrador: Yoko, Boni
Pomogła: 43 razy
Wysłany: 2010-08-13, 14:47   

danielos12, a może to ciąża urojona się u niej szybkuję.Jak nie chcę jeść to jej nie zmuszaj. Jak zgłodnieje to zje. Moja potrafiła przez tydzień nie jeść gdy zaczynała się u niej ciąża urojona :(

— Mark Twain

danielos12 

Wysłany: 2010-08-13, 14:50   

dlugo to moze potrwac?zaczynam sie martwic.chociaz zachowuje sie normalnie jak zwykle rozbrykana i skora do zabawy

Odpowiedz do tematu