Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Labrador stracił apetyt:(
Autor Wiadomość
Ewelina00 

Mój labrador: MAX
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2006-05-04, 13:06   Labrador stracił apetyt:(

Moj MAX nagle dzisiaj przestał jeść! Jak zwykle rano o tej samej porze co zawsze dalam mu jeść, ryż z kurczakiem i marchewką(to co zwykle rano), a on nic nie zjadł. Jestem w szoku bo on pochłania zawsze jedzenie. Myślalam ze moze z tym ryzem jest cos nie tak, wiec dalam mu suchy pokarm, ale MAX powąchał i nic, nie zjadl. Nie jest chory bo się bawi i zachowuje sie jak zwykle, wiec o co chodzi, stracił apetyt?

jasna1 
jasna1

Mój labrador: Solo
Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2006-05-04, 13:35   

o jej, ja już bym spanikowała! a może ma albo miał kleszcza??? lepiej go przewiskaj!

mar_tusia 

Mój labrador: NEGRO(lab)i MASTER(bc)
Pomogła: 29 razy
Wysłany: 2006-05-04, 13:43   

Negro jak miał jakieś 9tygodni dokładnie tak samo stracił apetyt rano nie chciał jeść w południe też nie, poszliśmy więc do weta, temperatura była w normie dostał więc jakiś zastrzyk bo kupi tez nie robił, w nocy zwymiotował kawałkami kolby kukurydzy :marzyciel: i od razu odzyskał apetyt :shy: więc może Twój też czymś się przytruł, coś zeżarł?

Ewelina00 

Wysłany: 2006-05-04, 15:42   

On dziwnie sie zachowuje, mąż karmił go z ręki, wyciągał suchy i mu dawal po jednym kawałku a on zjadł. Nie wiem o co mu chodzi, nie chce jesc z miski:) kupi robil dzisiaj rano, kleszcza nie ma bo sprawdzalam. Podejzewam ze ma jakies swoje widzi misie

Dominika 
Domi

Mój labrador: Demi :)
Wysłany: 2006-05-04, 16:01   

hmm? cos w tym stylu?? tez tak mielismy kiedys....

olcia1001 
Mój Aniołeczek

Mój labrador: Zora
Pomogła: 15 razy
Wysłany: 2006-05-04, 16:05   

Ewelina00, a nie dostala jakas suczka w okolicy cieczki?? mogl sie zakochac!!!

[ Dodano: 2006-05-04, 16:05 ]
dodam jeszcze ze jesli pije sika normalnie to nic mu nie bedzie przeczekaj go i nie dawaj innych smakolykow

Marlen 
Baster

Mój labrador: Baster
Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2006-05-04, 16:26   

Nasz Baster buntuje się teraz na suchą karmę. Też się przestraszyłam jak odszedł od miski, przepatrzyłam czy nie miał kleszczy itp. Po pewnym czasie podszedł i zaczął jeść z niechęcią. Ale jak na kolację dostał mięsko to szybciutko wszamał aż mu się uszy trzęsły ;) To takie jego widzi mi się.

Ewelina00 

Wysłany: 2006-05-04, 17:00   

heheheh poszłam z nim do moich rodziców, oni mają kota, a MAX zaczął wyjadac z jego miski suchą karme. Pewnie ta którą mu daje znudziła mu sie, ale dziwi mnie ze nie jadł ryzu(uwielbiał go) Myślę ze jutro mu przejdzie i zje co mu dam

natalka23 

Mój labrador: labowaty BOSMAN
Pomogła: 16 razy
Wysłany: 2006-05-04, 19:50   

Widzisz, wszystko wraca do normy! Tak myślałam, że to chwilowy brak apetytu :D . Głaski dla Maksia!

Scooby-Doo 

Mój labrador: Koral
Wysłany: 2007-03-21, 14:47   Dwa pytania

1. Mój labrador (8 miesieczny) przestał jejśc karmę tzn. nie chce jej jejść. Trwa to już od około 3, 4 tygodni. najpierw dostawał Royal Canin Maxi Junior ale kiedy zobaczyłem że nie chce jej jeść to zmieniłem karmę na Royal Canin Labrador 33 jednak tej też nie chce jejść. Nie wiem o co chodzi :spioch: Dodam że czasami też dostaje ryż z żołądkami.
2. Na języku mojego psa pojawiła się duża czarna plama (znajduje sie z tyłu na środku języka). Wiecie co to może byc? Może mieć to związek z pyt 1? Zaznaczam, że wszystko inne oprócz karmy mój pies je chętnie.

Prosze o rade.

Agata 

Mój labrador: Masha i Hoover
Pomogła: 27 razy
Wysłany: 2007-03-21, 15:10   

Scooby-Doo napisał/a:
Zaznaczam, że wszystko inne oprócz karmy mój pies je chętnie

Jakbym miała taki wybór, to też napewno wybrałabym wszystko inne niż karmę. Pies to cwane zwierzę, jeśli zwęszy, że grymaszenie przynosi korzyści to przepadłeś. Ponowne przyzwyczajenie do karmienia gotową suchą karmą już nie będzie takie proste.

Czarna plama = wizyta u weta.

Zorba 
Kocham czarne charaktery ;)

Mój labrador: Zorba
Pomogła: 8 razy
Wysłany: 2007-03-21, 16:26   

A od jakiego wieku piesek wyczuje suczkę z cieczką ? Tzn. od jakiego wieku pies może się zakochać ? :jupi:

Aulik 
Moje Czarne Słońce

Mój labrador: Graffi & Harry
Pomogła: 57 razy
Wysłany: 2007-03-21, 16:43   

Graffi również zatracił nagle apetyt na przełomie grudnia i stycznia..bylismy w tym czasie u rodziców..a tam miał trochę mniej ruchu niz zwylke i za duuuzy wybór jedzeniowy( jedna porcje suchej karmy jadl wtedy pol dnia wiec mama zaczela mu gotowac a z tego wybieral samo mieso..a reszte(ryz warzywa)zostawial.. :pada:
Zmniejszylam mu racje zywnosciowe suchej karmy i urozmaicilam spacery
Po niedlugim czasie nie ruszał śniadania zanim nie wyszliśmy na spacer..ale po nim zjadał cala zawartość miski wylizujac ja :jupi: ;)
teraz juz wszystko wróciło do normy i znów je jak na labka przystało :razz:

papieju 

Mój labrador: Archer
Wysłany: 2007-04-10, 12:02   

A Archer zaczął grymasić. Najpierw przy śniadaniu, ale po 2 dniach zaczął i przy kolacji. Dostaje RC Maxi Junior, zawsze wcinał aż się trzęsło. Trochę zwalałem to na świąteczną wizytę u teściowej, gdzie ciągle ktoś mu podtykał a to kiełbaskę, a to schabik pieczony, a to karkówkę - myślałem że mu się w d...e przewróciło z dobrobytu. Jednak minęły 3 dni a on dalej grymasi... capnie parę chrupek, przerwa, znowu parę chrupek i tak na raty w końcu zje, ale z ale. Może faktycznie dodawać mu jakiejś pasztetowej dla smaku czy zapachu? A może samo przejdzie? Póki co stosuję metodę "nie chcesz - nie żryj. zgłodniejesz to sam poprosisz" i zabieram michę po pierwszym odejściu i niezjedzeniu całości. Może to da radę na grymasa? Aha - z tego co wiem jego tatuś też grymasi, może to rodzinne?

krooffcia 
Dakaros Pływakos

Mój labrador: Dakar-mój mniamniuśny ptyś
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2007-04-10, 12:28   

Dakar też mi tak robił przy suchej karmie..3 dni nie jadł ..no moze pare chrupek i odchodził..zabierałam miski..no i zaczęłam mu gotować.. :ups: nie przeszkadza mi gotowanie dla niego,teraz wiem,ze zawsze zje to co mu dam..

Odpowiedz do tematu