Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
labcie i telewizja
Autor Wiadomość
m.m.s 

Mój labrador: FIGA
Wysłany: 2004-11-25, 14:12   labcie i telewizja

moja niunia i ja często siedzimy sobie razem w pokoju i ja oglądam jakiś film lub program i gdy tylko FIGA zobaczy coś ciekawego od razu leci pod sam monitor(mamy 32 cale) i nosem po ekranie i tak śmiesznie łbem kręci na boki,albo jak ktoś zacznie gwizdać lub śpiewać jakąs piosenkę np.w reklamie od razu nochal pod ekran. tak mnie to zastanawia czy tylko moja sunia namiętnie ogląda ze mną telewizję czy Wasze psiaki to też miłośnicy TV?

sylwia 

Mój labrador: tower auxilium porto
Wysłany: 2004-11-25, 15:45   

Mój nie znosi jak siedze przed telewizorem czy komputerem , zaraz przychodzi kładzie łeb , skacze na mnie lub co jest szczytem beszczelności ładuje sie na mnie.A takie 38 kg siedzące na kolanach to nic przyjemnego. :cry:

m.m.s 

Wysłany: 2004-11-25, 16:45   

sylwia napisał/a:
.A takie 38 kg siedzące na kolanach to nic przyjemnego. :cry:
hihihihi to muszę pogadać z mężem bo ja waże więcej niż 38 kg i też mu się na kolana ładuje,hihihihihi

Monika Amper 

Mój labrador: Amper Radosny Dom
Wysłany: 2004-11-25, 16:58   

Amper leci do telewizora jak usłyszy szczekanie, skomlenie jakiegoś psiaka, Właśnie wtedy kręci głową uwarznie słucha. Bardzo jednak nie lubi jak siedzę przy kompie. Wtedy ładuje się na kolana i jeździ nochem po monitorze.

Małgosia 

Mój labrador: Arbor
Wysłany: 2004-11-25, 19:15   

Arbor przychodzi do salonu jak siedzimy i oglądamy telewizję - on też ogląda. Jego ulubione programy to Przewodnik po rasach psów na Animal Planet oraz uwielbia oglądać mecze piłkarskie.
To nie są żarty. Ja to sie czasem zastanawiam jak takie zwierzę może się upodobnić do człowieka...
POzdrawiam Małgosia&Arbor

Niebieska 

Mój labrador: Noa i Birma
Wysłany: 2004-11-25, 20:19   

Noa lubi oglądać kreskówki a szczególnie jak postacie biegają albo śpiewają cienkimi głosikami. Siada wtedy przed telewizorem i głowa jej się kręci :D
I podobnie jak Wasze psiaki również nie lubi jak siedzę przed kompem ale nie ładuje mi się na kolana tylko siada obok i stęka... W ogóle to zauważyłam że stękanie to jedno z jej ulubionych zajęć :evil:

Wasil 

Mój labrador: Natmar
Wysłany: 2004-11-25, 21:10   

Hej
Mój Labek (4 miesiące) dziś zaczął oglądać Bar na Polsacie. Tak mu się spodobało, że zapomniał iż chciało mu się siusiu, bo wcześniej szczekał, że chce na dwór :D

Jest niemożliwy. Labrador - telemaniak mi się chowa 8)

Chyba u tej rasy telewizja to coś normalnego, przynajmniej w wiekszości przypadkach.

Pozdrawiam

Ndal 

Wysłany: 2004-11-25, 22:16   

Atenka jeszcze lubi oglądać co się dzieje w pokoju ... w lustrze siedzi przed nim jak przed telewizorem i kręci głową :D

Bartuzi 

Mój labrador: Coffee [i]
Wysłany: 2004-11-26, 06:47   

Coffee uwielbia oglądać reklamy. Jest wtedy jak zaczarowana, szczególnie jak siędzi u mnie w pokoju gdzie telewizor ma na linii swojego wzroku leżąc na sofie. Aaa... i jeszcze uwielbia wyglądać przez okno.

Bila 

Wysłany: 2004-11-26, 12:29   

Mój Bilbo natomiast czuje wielki pociąg do... pilota. Wiadomo, kto ma pilota, ten rządzi.
Parę razy udało mu się nawet zmienić program :lol:

m.m.s 

Wysłany: 2004-11-26, 13:42   

bilbo pilota to moja niunia już nam jednego zjadła,a raczej rozłożyła na części,każdy elemencik leżał osobno na podłodze,zajeło jej to niecałą godzinę naszej nieobecności, taki pracowity pies!!!!

Niebieska 

Mój labrador: Noa i Birma
Wysłany: 2004-11-26, 14:41   

Cytat:
Parę razy udało mu się nawet zmienić program

Moja sunia jest za to taka zdolna, że kilka razy zdażyło jej sie włączyć tyłkiem wieżę, która stoi na podłodze. :D

Marta 
Junior Admin
KŚMod

Mój labrador: Malibu i Blavod
Wysłany: 2004-11-26, 16:55   

Malibu reaguje na psy, konie (rzenie, odglos galopu) i placz dzieci. Od razu glowa do gory i slucha gdzie to, czasem tez do ekranu podejdzie i obwachuje wszystkich, co tam sa. Tewle maniakiem jednak nie jest, bo zwykle spi jak my cos ogladamy.
Najlepsze jednak jest, jak patrzy w lustro, ale nie tak zwyczajnie patrzac na siebie, tylko pod katem patrzy co ktos inny, ktorego nie widac, robi.
Komp jej wcale nie interesuje.

pozdrawiamy
Marta & Malibu

Emilia Jasnowsk 

Mój labrador: Goya
Wysłany: 2004-11-26, 18:25   

Moja Goya potrafi świetnie resetować komputer, nawet ja tak nie potrafię. Robi to doskonale i w tempie błyskawicznym. Telewizor też przyciąga jej uwagę, zachowuje się jakby rozumiała o co chodzi. :lol:

m.m.s 

Wysłany: 2004-11-26, 19:25   

resetowanie komputera to moja niuńka miała w standardzie zwłaszcza kiedy pisałam prace magisterską,i czasem zdażyło się że namęczyłam się przy jakiejś bzdetnej tabelce a ona łup tyłkiem i wyłączony komp,oczywiście nie zdążyłam tego zapisać.śmieszne prawda?!

Odpowiedz do tematu