Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Młodziak Dżambo - Hotel w Radomicku
Autor Wiadomość
Morfek 
Agnieszka

Mój labrador: Jaffa
Pomogła: 30 razy
Wysłany: 2018-05-16, 21:46   

Mania 

Wysłany: 2018-05-28, 10:15   

Co nowego słychać u Dżambo? Są postępy w poprawie zachowania?

Morfek 
Agnieszka

Wysłany: 2018-05-29, 07:47   

Dżambo mimo, że takie baaaardzo w typie Laba ma typowe ADHD dla Labka. Sporo ruchu i zainteresowania i będzie z niego super pies <3 W domu potrafi łobuzować. Nie wiadomo kiedy coś znajdzie/sięgnie i już rozpracowuje na części pierwsze. Szybko się nudzi. Aktualnie coraz mniej się bawi zabawkami. Lubi wskakiwać na łóżko, ale jeszcze bardziej na kolanka. Tuli się wtedy jak dziecko i ciągle mu mało. Na spacerach dzięki kantarowi nie ciągnie, ale jak tylko zobaczy psa to już po zawodach. Często nie chce wtedy załatwić swoich potrzeb, bo ma inne priorytety. W jego przypadku podstawą jest wybieganie, bo wtedy pada i miewa mniej głupich pomysłów. Przestał podgryzać bez powodu. Z jedzeniem różnie, bo potrafi wybrzydzać. Jego ulubione miejsce to kuchnia i żebractwo 😛 Lubi być w centrum uwagi i chodzi za człowiekiem krok w krok. Szybko się uczy.

GosiaJ 

Mój labrador: LuckyBella
Wysłany: 2018-08-01, 18:13   

Dżambo pozdrawia z hoteliku :)

abuleczka 

Mój labrador: Dasza Foczka
Pomogła: 81 razy
Wysłany: 2018-08-02, 13:23   

:zakochany: :zakochany:

GosiaJ 

Wysłany: 2018-08-03, 22:29   

Taki jestem fajny :)

GosiaJ 

Wysłany: 2018-08-12, 19:18   

Morfek 
Agnieszka

Wysłany: 2018-08-18, 21:49   

Jumbo, niecały rok temu walczył o swoje życie jako niespełna roczny pies. Dwa raz w ciagu niecałego roku przeszedł bebeszjozę, bo jego właścicielka nie zabezpieczyła szczeniaka, tak, aby był bezpieczny. Było trudno, bo jego organizm przez jakiś czas nie reagował na leczenie, ale w końcu udało się i leczenie przyniosło skutki. Jumbo spędził w dt 10 miesięcy, gdzie dochodził do siebie po wyczerpującej chorobie i leczeniu. Za ten cały czas bardzo dziękujemy dt ❤️
W ostatnim czasie Jumbo musiał zmienić miejsce i pojechał do hoteliku, gdzie nasza Gosia przyjęła opiekę nad młodym Jumbo.
Tym samym szczęście uśmiechnęło się do chłopaka 😍
Znalazł się domek, ludzie, którym Jumbo wpadł w oko i... dzisiaj jest ten dzień, w którym Jumbo pojechał do swojego domku stałego!!! Jesteśmy bardzo szczęśliwe, bo czasami adopcje nie są łatwą sprawą i zwyczajnie trzeba szczęścia, by wszystko poszło tak, jak powinno.
W tym wypadku szczęście Jumbo polegało na tym, że znalazł się w hoteliku w odpowiednim momencie ❤️
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do szczęścia Jumbo ❤️ nie możemy zapomnieć o Marzenie i Agnieszce, które w transporcie łączonym, ratowały chłopaka i dowiozły do dt ❤️

Jumbo to aktywny i energiczny psiak, ale niesamowicie pojętny. W hoteliku sprawował się bardzo dobrze i tym samym mamy nadzieję, że w domu stałym będzie tak samo grzeczny ❤️
Życzymy nowej rodzince Jumbo wszystkiego co najlepsze ❤️❤️

GosiaJ 

Wysłany: 2018-08-20, 21:29   

Pozdrowienia z nowego domku :)
Jumbo jest bardzo grzeczny, idealnie dogaduje się ze swoim bratem Sadim, a według nowej opiekunki to "psi ideał".

abuleczka 

Mój labrador: Dasza Foczka
Pomogła: 81 razy
Wysłany: 2018-08-21, 12:13   

Wspaniale :jupi: :jupi: :jupi:

Morfek 
Agnieszka

Wysłany: 2018-08-21, 20:41   

Cytat:
Hejka! To ja, naprawdę ja w domu! Takim z ciepłym łóżkiem i całymi milionami głasków! 😊
Nie martwcie się Ciocie, jestem grzeczny. Dziś byłem pierwszy dzień sam w domu, w sumie to nie tak do końca sam bo mój nowy brat-Sadi(jak my się bawimy!ojoj!Mama tylko łapie się za głowę w obawie, ze wszystko rozniesiemy 😁) no! I jak byłem sam z Sadim to spałem, cały czas spałem, trochę spacerowałem, ale wytrzymałem! Później był ekstra spacer i harce w ogrodzie ❤️
Byliśmy tez u weterynarza, troszkę się bałem, ale Mama mnie przytulała i nawet na kolanka wzięła 😍 spisałem się na medal, Pan Weterynarz powiedział, ze jestem bardzo grzeczny i wrażliwy, nie wiem co to znaczy, ale dałem mu buziaka w łapkę, trochę go chyba lubię 🙂
Mam też psiego sąsiada, tez jest prawie labradorem, dogadaliśmy się i jest okej 🙂
Powiem Wam, ze wszystko świetnie się zapowiada, lubie moj nowy domek. 😍
W czwartek będę uczył się chodzić z Ciocią Moniką na smyczy...bo mama mówi, ze ma odciski od tych wspólnych spacerków ze mną i Sadim 😛
Mam tez fajnego Tatę, przytula mnie codziennie! Tak dużo dużo! Tak jak zawsze marzyłem ❤️
Dziękuję Wam za wszystko ❤️
Jestem tu tylko dzięki Wam ❤️
Będę się jeszcze odzywał! 🐶
Całuski! 😘
Django(Jumbo)

Morfek 
Agnieszka

Wysłany: 2018-08-22, 09:13   

Odpowiedz do tematu