Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Szczeniak z niedowagą a karma Acana Grassland
Autor Wiadomość
natty94 

Mój labrador: Lucky
  Wysłany: 2017-02-03, 15:11   Szczeniak z niedowagą a karma Acana Grassland

Witam. Zakładam nowy temat, ponieważ ciężko znaleźć mi coś konkretnego w tych wszystkich wątkach. Mam 3 miesięcznego szczeniaka i wydaje mi się, że ma niedowagę. Waży dopiero 8 kg i jakoś wolno przybiera na wadze. Zwiększyliśmy już porcję jedzenia. Zastanawiam się, czy może tak wolno przybiera przez to, że załatwia się za często i nie przyswaja dobrze karmy. Do tej pory byliśmy na karmie Husse. ale załatwia się ok 7 razy, nie są to luźne kupki, ale wydaje mi się, że jest ich za dużo. Chcieliśmy zmienić karmę na Acanę Grassland, Czy ktoś ma może opnie o tej karmię? Albo poleca jakąś inna na której ładnie przybierałby na wadze? Niestety nie może to być karma z dużą ilościa kurczaka, ponieważ zaczyna się drapać. Z góry dziękuję za pomoc :D

OlciaDoro09 

Mój labrador: Łezka
Wysłany: 2017-09-28, 14:48   

Trochę czasu już minęło, więc nie wiem czy pomogę z odpowiedzią. Proszę o informację jak teraz czuje się psiak i czy problem się poprawił.

Odpowiedz do tematu