Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkolenie - Poznań
Autor Wiadomość
Shadow_pl 

Mój labrador: Kenzo
Wysłany: 2005-08-19, 09:56   Szkolenie - Poznań

Witam
Przeglądając tematy w tej kategorii znalazłem kilka namiarów na szkolenia dla labków, ale niestety żadnego w Poznaniu :( .
Dlatego też piszę ten post licząc na to, że w gronie forumowiczów znajdzie się ktoś kto zna jakąś dobrą szkołę w Poznaniu.

Kongus 
Fundacja Mały Piesek Zuzi

Mój labrador: KONGO (Alabaster)
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2005-08-19, 13:45   

Ja osobiście mogę polecić szkolenia w Poznaniu na terenie starej kręgielni nad Wartą w okolicy os. Piastowskiego - tam moj Kongus pobierał nauki. Szkolenie trwa 3 miesięce (sobota i niedziela godz.11-13) i kosztuje 350 zł. Zajęcia rozpoczynają się w pierwszy weekend wrzesnia oraz w pierwszy weekend marca. Poza tym słyszłam od wielu znajomych ze bardzo dobra jest szkoła dla psów ABC w Tulcach www.abc.poznan.pl - cennik na stronie w zalezności od rodzaju szkolenia. Mam tez namiary na treserkę indywidualną - bardzo skuteczną, ale jak dla mnie dość drogą 600 zł za miesiąc. Mogę udostępnić na privie.

Tomi 

Wysłany: 2005-08-20, 09:25   

Shadow_pl, Polecam gorąco szkołę "Na Woli" ja jestem z tej szkoły bardzo zadowolony i mój Bono też. Właśnie skończylismy tam szkolenie.

iwonka 

Mój labrador: BETA
Wysłany: 2005-08-20, 16:20   

Podajcie jakieś konkretne namiaty n.p. tel . chętnie bym się tam udała

Tomi 

Wysłany: 2005-08-20, 18:19   

namiary na szkołe w Poznaniu www.nawoli.pl tam jest wszystko,telefon itp.Podobno ruszają nowe grupy.

eVe 
jA & cZeKoLaDa

Mój labrador: Vela
Wysłany: 2006-04-23, 16:43   

Wczoraj byliśmy na pierwszym spotkaniu w szkole Na Woli. Dzisiaj było kolejne. Początki jak wiadomo były b trudne być może z powodu dość późnej decyzji :/ Myśleliśmy, że nasz pies się niczego nie nauczy ale już dzisiaj było duuuuużo lepiej. Pies się oswoił z tym, że jest tam tak dużo innych psiaków i ludzi i skupił się na poleceniach. Jest nadzieja że się czegoś nauczy po tych 3miesiącach :)

Tomi 

Wysłany: 2006-04-23, 16:47   

Życzę powodzenia w szkoleniu i zdrowia dla Veli

eVe 
jA & cZeKoLaDa

Mój labrador: Vela
Wysłany: 2006-04-23, 16:54   

Bardzo dziękuje ... przyda się :) Pozdrawiam

Marta91 

Mój labrador: Haker
Wysłany: 2006-06-03, 11:04   

Kongus mozesz podac mi jakiś kontakt do tego szkolenia, na które uczęszczał twój psiak? Może mają jakąś stronke www?

Veronika 

Mój labrador: Thalia
Wysłany: 2006-06-03, 20:23   

Ja z moja Thalinka tez bym z checia poszla na szkolenie, ale w wakacje ;/ a tego nikt nie robi... a szkoda.

Marta91 

Wysłany: 2006-06-03, 20:34   

Ja też chce iśc w wakacje tylko jestem ciekawa na jakie szkolenie chodził Kongus... bo ABC jest dla mnie za drogie :confused:

Naika 
Fundacja PRIMA

Mój labrador: Tsuga i Masza (DT)
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2006-06-03, 20:37   

Kongus napisał/a:
Szkolenie trwa 3 miesięce (sobota i niedziela godz.11-13) i kosztuje 350 zł. Zajęcia rozpoczynają się w pierwszy weekend wrzesnia oraz w pierwszy weekend marca

Jak widać, w wakacje nie, ale przecież odbywa się w weekendy i tylko 2 godz., to jak zamiast spaceru ;) .

Marta91 

Wysłany: 2006-06-04, 08:44   

Aha :ups:
Chciałam iść w najbliższym czasie ale chyba musze poczekać do września :confused:

Veronika 

Mój labrador: Thalia
Wysłany: 2006-06-06, 08:16   

no wlasnie... A wiecie moze czy ktos nie organizuje szkolen wyjazdowych? Tzn. ze np w wakacje (uczepilam sie tych wakacji ale my z Thalinka w weekendy zawsze wyjezdzamy) sie jedzie z innymi ludzmi i ich psami, i jest nie wiem cos na wzor obozu szkoleniowego? To by byla fajna idea i wydaje mi sie ze pies by sie naprawde duzo nauczyl. slyszeliscie o czyms takim?

pokutek 

Mój labrador: pokutek
Pomogła: 2 razy
  Wysłany: 2006-06-12, 12:15   szkolenie + Poznań

jaki jest adres i telefon do tej starej kręgielni nad WArtą - chętnie spróbuje z tym szkoleniem - to będzie juz ostanie - podejście -
pozdrawiam serdecznie
m

Odpowiedz do tematu