Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
hobby?
Autor Wiadomość
black girl 
Carpe diem

Mój labrador: Vienna
Wysłany: 2005-12-12, 18:36   hobby?

Czy na forum są fanatykowi akwaryści?? ;) Ja bardzo lubie rybki(i bynajmniej nie jeść). Mam w domku dwa akwaria 40l i 300l ;) W tym pierwszym pielęgniczki- księżniczki(małe stadko), a w drugim mam 4 pielęgnice pawiookie wielkości małego karpia :D
Zamieszczam zdjęcia moich "wodnych" przyjaciół. Za jakość przepraszam...

[ Dodano: 2005-12-12, 17:37 ]
a tu większa rybcia :)

jusiss 

Mój labrador: Lagan
Wysłany: 2005-12-12, 18:39   

pytaj Samby ;)

diler 

Mój labrador: DILER
Wysłany: 2005-12-12, 19:07   

Heh ja nie mam rybek, i szczerze mówiąc nie chciałabym ich mieć :nie:
Ale jak przyjdę do kogoś kto je ma to nie odrywam od akwarium oczu, tak fajnie one sobie pływają,bez stresu i wogule bez żadnych problemów :marzyciel: (To lepsze od telewizora)

niziolek 

Mój labrador: Teida
Wysłany: 2005-12-12, 19:28   

nio :)moj kumpel ma takie wielgasne morskie akwarium rety jakie tam sa kolory:)mieszka na parterze i musial uzyskac zgode administracji podczas projektowania bloku na postawienie akwarium i sprzetu do jego obslugi na pol sciany i musial zaplacic za wzmocniene podlogi dla potrzeb tego prawie basenu.Nie trzeba bylo isc na nemo do kina bo plywaja takie rybki i krewetki i rafa koralowa.Ciekawe jest to ze aparatura utrzymuje tam wszelkie warunki komputerowo bo roznica w temp o dwa trzy stopnie jest w stanie zabic wszystko i ryby i rafe :(to samo tyczy sie zasolenia.Piekna sprawa ale pracy tez troche trzeba no i zwlaszcza kasy kasy i jeszcze raz kasy

abi 
Wanda.

Mój labrador: Abiś
Wysłany: 2005-12-12, 21:12   

a ja mam rybki ale ich nie lubie ale temat bede sledzic- moze mamie jakas rada sie przyda

Oluna 
Moderator Grupy

Mój labrador: Labcia Thelma oraz Cavalierka Filu :-)
Wysłany: 2005-12-12, 22:55   

Mnie na akwarystykę nakręciła Samba :* I mam od jakiegoś czasu akwarium Ameryka Południowa :) Neony+parka Ramirezek+otoski.

Jeżeli kiedykolwiek uda mi się zrobić przyzwoite zdjęcie całokształtu to wkleję, jak na razie to mam z tym wielki problem :|

Póki co moje Ramirezki, na jednym w tle neonki :)

[ Dodano: 2005-12-12, 23:21 ]
Znalazłam jeszcze zdjęcia z pierwszego dnia funkcjonowania akwarium :) Teraz duuużo się zmieniło (przede wszystkim są już rybki ;) ) Woda ma kolor herbaciany i tło jest ciemne, nie wiem czy to nie powód dla którego zdjęcia mi nie wychodzą :zab:

DARIA 
Unga ma juz 9 lat :)

Mój labrador: Unga
Wysłany: 2005-12-13, 08:26   

Ja przez ostatnie dwa lata miałam akwarium, patrzenie na akwa jest naprawdę odprężające, ale właśnie wydałam teściowi ponieważ zaczałam je trochę zaniedbywać, szkoda :cry:

abi 
Wanda.

Mój labrador: Abiś
Wysłany: 2005-12-13, 11:09   

a ja nie mam pojecia jakie mam akrawium, tzn czy jakas ameryke, azje czy cos jeszcze innego...
mam głownie mieczyki i murzynki (bedzie tego po 40 sztuk)
2 skalary ktore teraz oddaje do zoologicznego i 1 neona i 1 danio
4 glonojady male i 2 chyba z pol mertowe
i zdaje sie ze 4 kiryski i 2 kiryśniaki albo jakoś tak (na odwrót)

tak mniej wiecej to wyglada, do tego jeszcze mech jawajski- i to chyba moja ulubiona rzecz w akwarium bo nie ucieka jak chce sie ja wylowic :|

zrobie fotki to wrzuce

Kongus 
Fundacja Mały Piesek Zuzi

Mój labrador: KONGO (Alabaster)
Wysłany: 2005-12-13, 12:37   

Ja też mam akwaria: jedno 15 l - są tam tylko duże żółte ślimaki Ampularia oraz żaba wodna Karlik szponiasty, oraz drugie 120 l - są tam skalary i pielęgniczki (ramirezy, kakadu, betiniatea), oraz kosiarka, glonojad i kirysek.
Akwa odpręża bardzo i wszyscy lubimy na nie patrzeć, Kongo również - szczególnie na potwora glonojada (około 14 cm długości) i na kosiarke, która jest bardzo szybka i też dość duża (około 12 cm).

katrin_w 

Mój labrador: Bruno
Wysłany: 2005-12-13, 14:13   

niziolek jezeli bylaby aka mozliwosc to chetnie zobaczylabym fotke tego akwarium kolegi, niesamowita sprawa bo wiem ile zachodu i OOOOOOgrom wiedzy trzeba miec zeby istniało takie morskie zoo (że nie wspomne o nakładach finansowych)

Oluna 
Moderator Grupy

Mój labrador: Labcia Thelma oraz Cavalierka Filu :-)
Wysłany: 2005-12-13, 18:47   

Obecnie moje akwarium wygląda mniej więcej tak jak na tym zdjęciu. Przednia szyba jest profilowana, więc wszystko na zdjęciach się w niej odbija, muszę jeszcze pokombinować ze światłem :confused: Tło jest prowizoryczne :)

Wklejajcie fotki swoich baniaczków :)

Samba 

Mój labrador: SAMBA
Wysłany: 2005-12-13, 20:57   

Ja to jestem kompletna fujara. Dopiero teraz (dzieki uprzejnmosci Oluny :* ) zauwazylam ten topic :) :) :)

Bartuzi 

Mój labrador: Coffee [i]
Wysłany: 2005-12-13, 21:07   

diler napisał/a:
tak fajnie one sobie pływają,bez stresu

Chyba bez sensu. Ok, no dobra żartowałem. rotfl rotfl rotfl

Samba 

Wysłany: 2005-12-13, 21:36   

Bartuzi, podpadniesz. A jak podpadniesz, to poszczuje Cie jakims glonojadem!!! :bad:

W mojej 112tce obecnie jest Ameryka poludniowa (patrz zalaczniki), a kiedys bylo "male Malawi" (tez patrz zalaczkini :) ), dopoki sie tak nie rozroslo, ze musialam je przeniesc do 500l.
W kazdym razie zamieszczone fotki, to fotki tego samego akwarium, tylko w roznych "arążach" ach.

Samba 

Wysłany: 2005-12-13, 21:41   

A w ogole, to ostatnio moje tetry (te same, ktorescie pomogli mi wybrac :jupi: ) doczekaly sie potomstwa.
Potomstwo troche niewyrazne (musi co, za malo rutinoskorbinu), ale widoczne na tle kapusty. Tatus u góry.

Odpowiedz do tematu