Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Kłópoty po rozwodzie, oczywiście z psiakiem:(
Autor Wiadomość
Karina311 

Mój labrador: Gabor
Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2014-07-26, 00:59   Kłópoty po rozwodzie, oczywiście z psiakiem:(

Witam. Gabor - z tego forum :) nadal jest ze mną z tego forum . Ma siostrę znalezioną w lesie przy drzewie. TZ jest przeszłością i dlatego piszę z prośbą o pomoc. Okazał się agresywny. Przemoc w jego wydaniu to pełna profeska. Również niestety wobec psiaków . Przeżyły trzoszku:( W brodę sobie pluję:( Od miesiąca mamy spokój , cisza luzik. I pojawił się problem . Psy są nieswoje, nie słuchają, i najgorsze problemy żołądkowe - sranie , rzyganie . Dochodzi spanie do ściany, ucieczki . Jak to się dzieje ?? Jeszcze chwile temu uciekały posikując, stały nieruchomo bo wrzask, przemoc , trzęsły sie . A eraz kiedy jest spokój niestety tak reagują. Może ktoś doradzi . Żał mi ich . Wyegzekwowałam spokój dla nich i dla mnie a one jakby tęskniły zanim. Dodam że na jego widok cieszą się , jakby z wakacji wrócił , bo czasem - zawodowo sie widujemy a psiaki również genialnie spędzają czas w firmie. Pomocy

cc704 
Barbara

Mój labrador: Figa [CZARNA], Barbi[chodsky pes]
Pomogła: 16 razy
Wysłany: 2014-07-26, 09:42   

Karina311 napisał/a:
. Dochodzi spanie do ściany,

nic nie rozumiem a już zwłaszcza wyróżnionego fragmentu zdania :pali:
Poproś o pomoc profesjonalistę, na piśmie, po krótkim i nieskładnym opisie problemów trudno coś doradzać.

bartek22 
rajan

Mój labrador: Rajan ,Ziller
Pomogła: 22 razy
Wysłany: 2014-07-26, 18:00   

Karina311, dla psów to tez duza zmiana wiec w jakiś sposób muszą odreagować i przyzwyczaić sie do nowej sytuacji , a ze ciesza sie na widok byłego ............. nie sa ludzmi i nie zywia urazy .Powiedzenie "wierny jak pies " ma swoje podłoże .
Na wszelki wypadek pogaja z psim psychologiem .

Karina311 

Mój labrador: Gabor
Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2014-07-29, 01:32   

Spanie do ściany - mój Gabor ma taki nawyk, że w sytuacji przez niego nieakceptowanej - odwraca sie tyłem do reszty a buziakiem do ściany szafy itd i pomrukuje. Tak jakby się izolował. Jak jest wszytko oki to leży normalnie i obserwuje. Jak dziecko :)

Odpowiedz do tematu