Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
BRIT
Autor Wiadomość
zxzx 

Wysłany: 2006-08-18, 11:51   BRIT

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z karmą Brit? Tak karma jest dobra czy moze lepiej psa nie karmiś ją?

Łukasz Gładki 
Uster od Marka Polo

Mój labrador: Brando
Wysłany: 2006-08-18, 19:03   

slyszalem dobre o niej opinie, cvhoc nigdy ostatecznie nie zdecydowalem sie na jej podawanie Brandonowi

DelfjusPlooto 

Mój labrador: PLUTO
Pomogła: 40 razy
Wysłany: 2006-08-19, 07:53   

ja tez słyszałam ale jakos nie mam przekonania do tej karmy

zxzx 

Wysłany: 2006-08-19, 09:33   

bo dla mnie jak przysłali próbki to strasznie mojemu psiakowi smakowały(bardzej niz inne) i wlaśnie zastanawiam sie nad zmianąkarmy na bita

kamilj 

Mój labrador: Loco
Wysłany: 2006-08-19, 13:11   

ja stosuje u mojego szczeniaka Arion Premium Puppy Large Bred, tzn, zaczynam stosowac bo poki co piesek byl na ryzu z kurczakiem i marchewka(zatrul sie i mial rozwolnienie), PROSZE jednak o rade, ten maluch przynajmniej jak je ryz to nie gryzie a polyka odkurzacz, wiec czy przy karmie nie bedzie problemu jak sie "nalyka", czy moze lepiej namoczyc wczesniej woda???

Aulik 
Moje Czarne Słońce

Mój labrador: Graffi & Harry
Pomogła: 57 razy
Wysłany: 2006-08-19, 14:18   

My namaczalismy...ciepla woda wtedy szybciej sie rozmiekalo :marzyciel:
bo nasz psiul wszystko polykal z zawrotna szybkoscia..tak ze czasem nawet zwymiotowac potrail zaraz po..a i przy takim wciaganiu nalykal sie powietrza..czkawki mial..teraz juz jest lepiej..je troszeczke ;) wolniej a i starszy jest wiec nie ma koniecznosci namaczania

Beacia 

Mój labrador: Capri
Wysłany: 2006-08-19, 15:21   

Moja Capri tez lakala jak szalona nie wazne co to bylo...suchej karmy to nawet nie gryzla...wiec tez polewalismy woda chwile odczekalam zeby bylo miekkie, odlewalam wode i tak dawalam. Ale i tak laykala ;)

abi 
Wanda.

Mój labrador: Abiś
Pomogła: 15 razy
Wysłany: 2006-08-19, 16:00   

nie znam karmy, ktoś wie coś wiecej nt?

kamilj 

Wysłany: 2006-08-19, 18:26   

powiem Wam ze namoczylem i maluch nawet widac bylo przezuwal ladnie :) no moze nie wszystko ale widac bylo ruch paszczęką :) wiec chyba poki co zostane przy namaczaniu przynajmniej narazie :)

ASICA 

Mój labrador: LUCKY
Pomogła: 16 razy
Wysłany: 2006-08-19, 21:37   

Jesteśmy po 15 kg, własnie skończyliśmy.Strasznie wszyscy w sklepach zachwalali, więc wypróbowaliśmy,
Nic się specjalnego nie wydarzyło. Qpy trochę duże, ale ujdzie. Pies wesoły, sierść wyłazi, ale nie znam psa, u którego teraz nie wyłazi.
tyle z naszych doświadczeń.........
chętnie poczytam co u innych

kamilj 

Wysłany: 2006-08-20, 08:45   

a tak przy okazji powiedzcie czy to jest normalne: gdy psa wzialem od hodowcy ten poradzil zeby przez pierwsze dwa dni nadal karmic ryzem z marchewka i kurczakiem, bo pies mial wczesniej rozwolnienie(czyms sie zatrul), od wczoraj podaje mu karme Arion Premium Large Bred, je ladnie wszystko ok, problem w tym ze jak jadl ryz to robil kupe 3 razy dziennie, a teraz zrobil juz 3 w przeciagu 1,5h i bardziej hmmm smierdza, miesliescie tez tak :) :|

DARIA 
Unga ma juz 9 lat :)

Mój labrador: Unga
Pomogła: 7 razy
Wysłany: 2006-08-20, 09:09   

Unga też po suchej karmie robi dużo, obfitych i śmierdzących kup. Wydaje mi się, że nie trawi tak jak powinna dlatego samo robię jej jeść i kupki są rzadziej, małe i nieśmierdzące.

markos 
Edyta F.

Mój labrador: Mackey
Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2006-08-20, 09:16   

Może jednak za wcześnie podałeś mu suchą?a czy tę karmę podawał mu też właściciel?

kamilj 

Wysłany: 2006-08-20, 10:02   

wczesniej hodowca tez podawal karme tylko przerwal bo maly sie zatrul sam juz nie wiem :/

markos 
Edyta F.

Mój labrador: Mackey
Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2006-08-20, 10:05   

Poczekaj jeżeli nadal będzie robił brzydkie kupy to dawaj znów ryż z marchewką i póżniej po troszku dodawaj do tego karmy.Mądry pan wogóle powinien wstrzymać się z wydaniem psiaka dopóki nie będzie całkiem zdrowy.

Odpowiedz do tematu