Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka jest najlepsza karma, jaką podawać labradorowi?
Autor Wiadomość
Agnieszka30 
Labradory.info FB

Mój labrador: Czesio
Pomogła: 21 razy
Wysłany: 2014-11-13, 06:24   

angellika, ja także do 12 miesiąca podawałam Arthoflex, dla pewności. Wolę zapobiegać niż leczyć :tak:

[ Dodano: 2014-11-13, 06:25 ]
angellika, kup w zooplusie. Zawsze lepiej jest zamówić z internetowego sklepu, dostawa prosto pod drzwi i czasami mają fajne promocje :)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."

deadend 

Mój labrador: Riko, Mały
Pomogła: 29 razy
Wysłany: 2014-11-13, 23:03   

Agnieszka30, a w zooplusie ja nie widze arthrofle-u, chyba, że o karmę Ci chodziło. Arthroflex zawsze w zooexpress kupuję.

Agnieszka30 
Labradory.info FB

Wysłany: 2014-11-14, 05:08   

deadend, faktycznie ja kupowałam go na Allegro ale tylko od jednego sprzedawcy :)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."

kwiatuszek11 

Wysłany: 2015-01-03, 17:58   

Również polecam taste of the wild. Moi znajomi, którzy karmią swoją psinę tą karmą również polecają aczkolwiek każdy piesek ma inne upodobania względem jedzenia, więc jak to ktoś wcześniej napisał - kwestia indywidualna:)

janolka 

Mój labrador: Lola
Wysłany: 2015-01-06, 20:46   

wielu hodowców labradorów poleca OLIVERS'a, a dla szczeniąt dokładnie OLIVER'S LARGE BREED START Classic.
U mnie na osiedlu są trzy małe labradorki z różnych hodowli i dwa z nich jedzą OLIVER'S a trzeci przymierza sie właśnie do zmiany Acany na OLIVER'Sa
karmę bez problemu kupują w tym sklepie:

http://www.psiesmaki.com/index.php/sklep

ja tam kupuję zabawki dla moich psów i Ticklessy.

Gawlo 

Mój labrador: TOLA
Wysłany: 2015-10-27, 11:59   

Witam.
Odświeżę troszkę temat ;) W poszukiwaniu dobrej karmy dla mojego szczeniaka natrafiłem na ten temat i zdecydowałem sie na karme NUTRA NUGGETS Large Breed Puppy.
Mam pytanie odnośnie karmienia 8- tygodniowego szczeniaka, Hodowca zalecił mi namaczanie suchej karmy ok 40min przed podaniem, celem zmiękczenia jej aby uniknąć skrzywienia zębów.
Jaką karmę mogę stosować jako nagrodę za dobrze zachowanie??

Agnieszka30 
Labradory.info FB

Wysłany: 2015-10-27, 15:44   

Mój jadł cały czas suchą i ma prościutkie ząbki :wachluje:
Są specjalne smaczki treningowe, które możesz kupić w każdym zoologu, lub przy okazji zamawiania karmy ze sklepu internetowego.
http://www.zooplus.pl/sho...a_psa/przysmaki

deadend 

Mój labrador: Riko, Mały
Pomogła: 29 razy
Wysłany: 2015-10-27, 22:47   

Ja jednemu namaczałam jak był mały, drugiemu nie, oba mają proste zęby, pierwsze słyszę, ze od gryzienia karmy miałyby się pokrzywić zęby- przecież takie psiaki ciągle coś gryzą i memłają, a jak nie dasz zabawek do gryzienia, gryzaków różnych - to zginiesz marnie, Ty i Twój dom rotfl

Moczenie karmy to zawsze myślałam, że jest kwestią żołądkową bardziej, aby nie pęczniała nadmiernie w małym brzuszku zbyt duża ilość suchego, często nawet niepogryzionego jedzenia.

Krystyna 
HODOWLA LEMINISCATUS

Pomogła: 103 razy
Wysłany: 2015-10-28, 07:26   

Skrzywienie zebow od suchej karmy - no takiego "hitu" to nie slyszalam jeszcze

Gawlo 

Mój labrador: TOLA
Wysłany: 2015-10-28, 20:02   

Dziękuję bardzo za informacje, czyli nie musze jej namaczac- jest to czasochłonne. Piesek ma zabawki do gryzienia oprócz zabawek ma koszyk wiklinowy który podejrzewam ze długo nie wytrzyma, już go rozgryza :)

tkaczyk 

Wysłany: 2015-12-22, 08:58   

Krystyna napisał/a:
Skrzywienie zebow od suchej karmy - no takiego "hitu" to nie slyszalam jeszcze

Ja również nie. PSiak musiałby mieć wybitnie zepsute / chore zęby żeby od suchej karmy dostał takiego skrzywienia. Weterynarz tak Ci powiedział?

monikacicha90 

Wysłany: 2016-01-25, 12:48   

Te krzywe zęby to raczej jakaś wada genetyczna a nie wynik zbyt twardej karmy. Niestety. Jedynym wyjściem jest namaczanie, albo przejście na karmę mokrą. Pod tym względem każdy sklep zoologiczny ma ogromną możliwość wyboru, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. U nas przez długi czas sprawdzał się Brit i Happy Dog ;)

Kamila16 

Mój labrador: Aza
Wysłany: 2016-06-14, 07:02   

Witam;)
Mam pytanie do osób dość dobrze doświadczonych w kwestii żywienia naszych pupili :D
Mam 8 letnią suczkę, Aza ma problemy ze stawami oraz waży troszkę za dużo. Od dłuższego czasu jest na zmianę na karmie Royal Canin Mobility C2 oraz Royal Canin Satiety Weight Menagment. Nie powiem piesek chętnie jadł, schudł a i problemy ze stawami odrobinę się cofnęły. Jednak teraz chciałabym dać jej coś innego. I stąd moje pytanie.
Co polecacie? Słyszałam wiele dobrego o Bricie i Acanie ale patrząc na ofertę producenta zupełnie nie wiem co wybrać :) Dodam że chciałabym aby karma spełniała podobne wymagania co powyższe karmy tzn. dobra ruchomość stawów, niska kaloryczność, wysoka zawartość białka i uwzględniała wiek pieska. Cena nie jest znacząca.
Royala polecił mi weterynarz czy to faktycznie jedna z najlepszych karm na rynku?
Troszkę pomarudziłam ale liczę na pomoc :)

massoni 

Wysłany: 2017-05-10, 11:40   Holistyczna karma dla psa

Uważam, że najlepszą karmą dla psa, bez względu na rasę, wiek czy wielkość jest karma holistyczna https://uniqnordicgold.pl/idun/ Uniq Nordic Gold. Co jest ważne jest bogata w białko zwierzęce, które tak namiętnie jest zastąpione białkiem roślinnym w marketowych karmach. W składzie zawiera produkty świeże, pochodzące z prywatnego gospodarstwa.

Nitka 

Mój labrador: Hera
Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2017-06-05, 10:18   

massoni, a po co w karmie psa jest owies?
Poza tym sorry, ale za 10 kg karmy z kurczaka (którego jest 30%) 199 zł? dla mnie za droga. :zab:
skład taki jak bez mała w większości polecanych karm, tylko cena z kosmosu (za 15 kg wychodzi 300 zł)

[ Dodano: 2017-06-05, 11:21 ]
Co sądzicie o tej:
Concept for Life Labrador Retriever Adult
Dla mnie nie znana, a mam ochotę już zmienić mojej klusce.

Odpowiedz do tematu