Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsza pomoc dla zwierząt
Autor Wiadomość
bigbenwall 

Mój labrador: Misia
Wysłany: 2013-10-28, 21:37   Pierwsza pomoc dla zwierząt

hej kochani , mam pytanie do ludzi z okolic Slaska czy mielibyscie ochote uczestniczyc w takim szkoleniu,cena to 150zl od osoby wystarczy ze zebralo by sie 10 osob i mozemy wybrac miejsce i termin :>
Szczegóły w linku wydaje sie dosyc ciekawe : http://podopieczni.blogspot.com/p/blog-page_3.html
a moze wiecie czy w najblizszym czasie jest cos takiego organizowane w okolicy bo chetnie bym sie wybrala ? :)

Gocha2606 

Pomogła: 8 razy
Wysłany: 2013-10-29, 00:08   

Temat ciekawy, jednak dziewczyna jest o ile widzę a Piotrkowa, więc do ceny spotkania pewnie trzeba doliczyć dojazd plus ewentualnie nocleg - na naszym terenie też są co jakiś czas organizowane podobne wykłady albo seminaria z możliwością ćwiczenia na fantomach czy psach.

Z tego co pamiętam to tego typu spotkania i szkolenia niedawno organizował EVEREST, Canid Katowice.

Myślę, że gdyby byli chętni to któraś z tych szkół mogłaby taki kurs przeprowadzić.

nymue 

Wysłany: 2013-10-29, 10:39   

Do szkolenia nie są doliczane żadne dodatkowe koszty :) Wystarczy uzbierać grupę i znaleźć miejsce, a potem ustalić konkretny termin i tyle :)

pozdrawiam serdecznie!

Odpowiedz do tematu