Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
wymioty
Autor Wiadomość
AnGi 

Mój labrador: Bandito
Wysłany: 2013-07-23, 07:34   wymioty

Witam,

Moje pytanie jest pewnie banalne, ale mój Bndito, wymiotuje od przedwczorajszej nocy. Zachowuje się całkiem normalnie, rozrabia, jak zwykle, nosek też ma zimny i mokry, nie widzę po nim żeby coś się działo, mimo wszystko w przedwczorajszą noc zwymiotował resztki niestarwoinej karmy, rano dostał śniadanie i znowu koło godziny 14 reszta niestrawionej karmy na dywanie, dostał kolacje i dzisiaj o pierwszej w nocy znowu :cry: nie wiem co może być przyczyną? Psiak ma niecałe 10miesięcy.

Enzo 

Mój labrador: ENZO Lualaba i Pola (Betty Anpi Buffyland)
Wysłany: 2013-07-23, 08:47   

Zapraszam do weterynarza. To może być coś poważnego, a wtedy im wcześniej tym lepiej.
Barbara Borzymowska

maciekkora 

Wysłany: 2013-07-30, 12:24   

Wiatm mam problem żóna pojechała z dzieciakami na wakacje ja zostałęm w domu z moim psem ,problem polega na tym ze ja pracuje na noc a moj piesek nie lubi zostawac na dłuzej sam wiec boje sie ze bedzie w nocy ujadał a sasiadów mam trudnych.Dzisiaj byłem u weterynarza i kupiłem mu żel o nazwie sedalin ,moze mi ktos powiedziec czy ktos z tego kozystał jak to działa dawka dla mojego psta to 1,5ml.

krycha 

Mój labrador: Figa I (*),Bono (*) , Ayla(*), Figa, Merlin
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2013-07-30, 16:44   

maciekora dlaczego chcesz psa "narkotyzować" ?
Sedalin nie jest obojętny dla zdrowia psa!
Lepiej kupić psie feromony ( podłączane do kontaktu) D.A.P.

Evela 
Psiarz pełną parą

Mój labrador: Lorena i Jamnior Nitka
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2013-07-31, 19:10   

maciekkora napisał/a:
Dzisiaj byłem u weterynarza i kupiłem mu żel o nazwie sedalin ,moze mi ktos powiedziec czy ktos z tego kozystał jak to działa dawka dla mojego psta to 1,5ml.
nie dawaj tego psu!!!!!!! to można dać jednorazowo, ale nie codziennie! to zbyt duże obciążenie dla organizmu, może się okazać że skończy się to fatalnie zagrażając jego życie!

Odpowiedz do tematu