Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Epidemia wśród psów. Weterynarze alarmują
Autor Wiadomość
Enzo 

Mój labrador: ENZO Lualaba i Pola (Betty Anpi Buffyland)
Wysłany: 2013-05-08, 07:06   Epidemia wśród psów. Weterynarze alarmują

FILM
http://wiadomosci.onet.pl...a,127111,w.html

Cytat:
To już prawdziwa epidemia - informuje "Panorama". Chodzi o babeszjozę - groźną chorobę przenoszoną przez kleszcze, która zaatakowała psy. Ilość zarażonych rośnie z dnia na dzień, a weterynarze apelują do posiadaczy czworonogów, by ci usuwali z ich sierści kleszcze. Nieleczona babeszjoza może bowiem doprowadzić nawet do śmierci. (GK)
Barbara Borzymowska

krycha 

Mój labrador: Figa I (*),Bono (*) , Ayla, Figa, Merlin
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2013-05-10, 17:54   Re: Epidemia wśród psów. Weterynarze alarmują

Enzo napisał/a:
FILM
http://wiadomosci.onet.pl...a,127111,w.html

Cytat:
To już prawdziwa epidemia - informuje "Panorama". Chodzi o babeszjozę - groźną chorobę przenoszoną przez kleszcze, która zaatakowała psy. Ilość zarażonych rośnie z dnia na dzień, a weterynarze apelują do posiadaczy czworonogów, by ci usuwali z ich sierści kleszcze. Nieleczona babeszjoza może bowiem doprowadzić nawet do śmierci. (GK)

a jednocześnie leci w tv reklama Preventic-u firmy B. Przypadek ? :co?:

Nie chcę przez to powiedzieć, że nie należy uważać, zakraplać,obróżkować itd. Moje psy od 2 miesięcy noszą obróżki, po każdym spacerze szczegółowy przegląd. Ale bez paniki, kleszcze są i niestety bedą :| przez cały rok i uważać trzeba stale.Nie każdy dziadokleszcz jest nosicielem babeszjozy czy boreliozy. Tak, psy również chorują na boreliozę, tyle, że jest ona bardzo trudna do zdiagnozowania u psa :D

Odpowiedz do tematu