Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Częste siusianie
Autor Wiadomość
magdalenka1811 

Mój labrador: Piksel
Wysłany: 2013-02-21, 21:48   Częste siusianie

Hej
OD kilku dni mój 3 miesięczny piesek (dostaliśmy go przez znajomego, prawdopodobnie nie pochodzi z prawdziwej hodowli - wiec pewnie dlatego) sika często i dużo. Byłam z nim u wet, miał USG pęcherza (nerki niby w porządku, ściana pęcherza pogrubiona, co oznacza, żę coś jest nie tak), miał badanie moczu - coś tam obniżone. Jutro badanie krwi. Ogólnie piesek miał problemy (już wyleczone - typu biegunka itd). Ale teraz też się martwie, że to nie wiadomo co może być. Wiem, że piesek skoro nie z hodowli to nie rasowy itd. Ale podkreslam po raz kolejny, że się w nim zakochałam. Mieliście takie przypadki?:)

Ania i Bartek 

Mój labrador: Nala
Pomogła: 9 razy
Wysłany: 2013-02-21, 22:26   

Może zapalenie pęcherza? Nie mieliśmy tak, ze ciągle Nalka siusiała, ale zdarzały się dni, że posikiwała częściej, miałam wrażenie, że się podziębiła, ale to może tylko moje ludzkie wytłumaczenie. ;)

Życzę pieskowi zdrówka! Dobrze, że jest pod opieką weta, to podstawa jak coś się dzieje niepokojącego. :)

magdalenka1811 

Wysłany: 2013-02-24, 17:29   

Piesek na razie ma lekarstwa i zastrzyki jutro ponownie badanie moczu. Jak sie nie poprawi to analiza pod kątem moczówki prostej...czy ktoś miał taki przypadek?

Evela 
Psiarz pełną parą

Mój labrador: Lorena i Jamnior Nitka
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2013-02-24, 18:26   

magdalenka1811 napisał/a:
.czy ktoś miał taki przypadek?
miałaś kiedyś zapalenie pęcherza? To dosyć notoryczny problem u młodych psów.

magdalenka1811 

Wysłany: 2013-02-24, 19:52   

Evela napisał/a:
magdalenka1811 napisał/a:
.czy ktoś miał taki przypadek?
miałaś kiedyś zapalenie pęcherza? To dosyć notoryczny problem u młodych psów.

NIe miał jeszcze....mam go ok. miesiąc. Oczywiście weterynarz podejrzewa najpierw zapalenie pęcherza (co bym chciała), 4 dzień bierze zastrzyki i jak jutro badania maczu i zagęszczenie dalej będzie na dolnej granicy, wysyłany materiał jest do Niemiec, gdzie będą robić pod kątem moczówki prostej (przysadkowej) co mnie przeraża. USG pęcherza ok, badania krwi też (oprócz glukozy podwyższonej, ale w krwi może być, bo jak by była w moczu to cukrzyce oznacza). Wszystko jutro się okaże...

Odpowiedz do tematu