Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymioty
Autor Wiadomość
pedro 

Mój labrador: Nero
Wysłany: 2005-05-06, 11:12   wymioty

Pedro dzisiaj w nocy obudził mnie jak wymiotował :( Szarpało go niemożliwie.... ale była to właściwie tylko ślina bez żadnej treści. Teraz mi dzwonią z domu że mały zwymiotował całe śniadanie... a dostał ryz z marchewką czyli lekkostrawne sniadanko. Siedze teraz w robocie i sie martwie. Do weta pojade dopiero po pracy :( a to dopiero 11! mam nadzieje ze to nie bedzie nic poważnego....

KasiaDzB 

Mój labrador: Portos
Pomogła: 15 razy
Wysłany: 2005-05-06, 11:53   

pewnie nic powaznego...nie martw sie.Maly pewnie wciągnął cos na dworzu i mu zaszkodzilo :( Popytaj rodzinke czy cos jeszcze z nim nie tak(jak tam qpa,jak sie zachowuje-moze inaczej niz zwykle,nosek mokry i zimny?)Niech go obserwuja i wszystko co jest inaczej niz zwykle bedziesz mogl powiedziec u weta...Im wiecej wiesz,tym lepiej!

pedro 

Wysłany: 2005-05-06, 12:11   

Dzieki.... rano jak z nim byłam qpa była normalna... jak dzwoniłam do domu to mały znowu wymiotował - dalsze pozostałości po śniadanku :( . Bulgotało mu w żoładku jakby sie woda w czajniku gotowała :( Teraz cały czas śpi ale prawdopodobnie jest ospały. nie dziwie sie bo ja też nie jestem w rozrywkowym nastroju jak spawam :P staram sie nie panikować ale co sie namartwie to moje :(

KasiaDzB 

Wysłany: 2005-05-06, 12:46   

jasne ze sie martwisz :( Ale on ma pewnie typowe klopoty z zoladkiem-przez ten czas jak jestes w pracy na pewno sie nie odwodni,a wet od razu temu wszystkeimu zaradzi :smile: Wszystkiego dobrego :) A tak na marginesie to widze ze nasze pieski dokladnie w tym samym wieku :P

Monika 

Mój labrador: Gaspar i Tara
Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2005-05-06, 13:10   

Głowa do góry! Będzie dobrze!
Pozdrawiamy z Gasparem! :)

Kociak85 

Mój labrador: Luna
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2005-05-06, 13:14   

No pewnie się psisko czymś zatruło co zjadło. A do jedzenia spróbuj mu może dać coś suchego, albo po prostu nie dawaj mu nic do jedzenia do jutra. Jestem przekoanna że to chwilowe zatrucie i zaraz mu przejdzie ;)

pedro 

Wysłany: 2005-05-06, 14:59   

byłam juz z psiakiem u weta. Jak do tej pory wymiotował 5 razy... te ostatnie to własciwie sama ślina :( Jeżeli nic sie nie zmieni i dalej bedzie wymiotował to mam do weta jeszcze przyjść... dobrze że blisko mam lecznice. Oczywiście ścisła dieta :lol: Nero pilnuje mnie jak nigdy dotąd.... a nuż zmienie zdanie i mu cos dam :P dziekuje wszystkim za wsparcie :)
ps Kasiu właśnie to zauwazyłam ze nasze psiaki tyle samo mają :wink: tylko szkoda ze tak daleko mają do siebie i nawet pogryżc sie nie mogą :wink:

DelfjusPlooto 

Mój labrador: PLUTO
Pomogła: 40 razy
Wysłany: 2005-05-06, 15:38   

Będzie dobrze, :wink:

KasiaDzB 

Wysłany: 2005-05-06, 21:33   

:D o maly włos a bylabym w ten weekend w Sosnowcu i dąbrowie górniczej (mój mąż ma tam wyścig),ale niestety....nie mamy tam rodzinki i z noclegiem z takim małym psiakiem ciężko :( Ale jak bedziemy innym razem gdzies w okolicach,to damy znać :)

pedro 

Wysłany: 2005-05-06, 22:54   

licze na to :) i naprawde jestem ciekawa jakby wygladała taka zabawa u psiaków które mają dokładnie tyle samo tygodni .... mój ma dzisiaj urodzinki - 14 tygodni... no i ładnie mi zawalczył :P pewnie sam sobie zrobił jakis prezent urodzinowy i wszamał cosik i nawet sie z pańcią nie podzielił :wink:
ps a jest tak głodny ze z chęcią swoją pańcie by zjadł :P

KasiaDzB 

Wysłany: 2005-05-06, 23:06   

no to Portos troszkę starszy(urodzinki mial 27.04).A z tym jedzeniem czego popadnie to mnie tak wkurza :x Normalnie wymiekam-na spacerze to po prostu WSZYSTKO odkurza :x Swoją drogą to ciekawe czy mozna tego psa oduczyc....Ale to juz inny temat :P
Pozdrawiamy i zdróweńka życzymy :) A jesli jest głodny to znaczy ze nic wielkiego mu nie jest :D

alexspirit 

Mój labrador: DAFI
Pomogła: 11 razy
Wysłany: 2005-05-07, 10:52   

he he coś mi to bulgotanie przypomina. Mój jak miał 4-5 miesięcy to przez 3 tygodnie codziennie wymiotował, w sumie chorował ponad miesiąc. Przez 4 dni też mu tak bulgotało. Zaliczyliśmy 7 weterynarzy, pomógł (chciaż też nie do końca) tylko ten ostatni a konsekwencje tej choroby ponosimy niestety do dzisiaj.

olcia1001 
Mój Aniołeczek

Mój labrador: Zora
Wysłany: 2005-05-08, 10:13   

słyszałam że kiedyś próbowano Labki oduczyć zbieractwa elektryczną obrożą. Jak coś podnosił na spacerze to go taki mały prąd raził i wiecie co zawsze po zdjęciu obroży Labki dalej zbierały :) ) wiec probujcie to zwalczyc ale to chyba INSTYNKT

DelfjusPlooto 

Mój labrador: PLUTO
Pomogła: 40 razy
Wysłany: 2005-05-08, 10:16   

ja stosuje metodę ciągłego powtarzania "zostaw",jak tylko coś znajduje na ziemi. Metoda przynosi jakies rezultaty, ale wystarczy ze choc na chwile spuszcze Pluto z oczu juz cos znajduje i zuje....strasznie mnie tym wkurza, bo po przyjściu do domu po paru minutach wymiotuje tym co zjadł i jest strasznie zdziwiony czemu tak sie dzieje.

Ndal 

Pomogła: 86 razy
Wysłany: 2005-05-08, 10:58   

Pedro co z Twoim psiakiem ? - przeszło ?

Odpowiedz do tematu