Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapalenie trzeciej powieki -refleksja po przeczytaniu
Autor Wiadomość
borch3 
Boguś

Mój labrador: Dexter
Wysłany: 2013-01-13, 21:53   Zapalenie trzeciej powieki -refleksja po przeczytaniu

Witam wszystkich forumowiczów,

Mamy problem z 3cią powieką.
Przeczytałem sobie tematy starszych postów na forum i teraz sam już nie wiem jak dalej działać.

Jaki problem jest z naszym psem. Zrobiła mu się w oku na środku od wewnętrznej strony biała narośl wielkości niezbyt dużej ale zauważalnej. Nasz weterynarz dał nam krople tiacil i kazał zgłosić się po tygodniu do kontroli.
Na początku oko było mocno czerwone (przekrwione), ae teraz po 6 dniach stosowania kropli jest całkiem normalnego koloru. Ta mała narośl pozostała. Generalnie pies nie trze oka, ani specjalnie nic mu się nie wydziela z niego. Może ma śpiocha trochę większego, ale nie wiem czy to nie wynik kropli.

Do czego zmierzam. Pi tygodniu ma zapaść decyzja czy robić zabieg czy nie.
Z tego co przeczytałem jedni robili inni nie.
Nasz Dexter ma 4,5 miesiąca i nie wiem, po tym co czytałem czy zabieg ma sens. Czy nie będzie miał on skutków ubocznych i czy jeszcze może zaczekać?

nie jestem weterynarzem i nie chcę się wymądrzać, ale poradźcie co robić. Czekać, robić zabieg, próbować leczyć czymś innym ?

Odpowiedz do tematu