Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Klatka - dobry pomysl?
Autor Wiadomość
Niteczka95 
Krzysztof

Mój labrador: Jenny
Wysłany: 2013-11-12, 12:45   

Basia i Barni napisał/a:
No wreszcie jakiś normalny post

To do mnie? :razz:

Basia i Barni 

Mój labrador: Sasza, Iwan i Barni
Pomogła: 56 razy
Wysłany: 2013-11-12, 15:10   

Niteczka95 napisał/a:
Basia i Barni napisał/a:
No wreszcie jakiś normalny post

To do mnie? :razz:
świadomy i mądry post trzeba docenić :piwo:

Niteczka95 
Krzysztof

Wysłany: 2013-11-13, 19:32   

Basia i Barni napisał/a:

świadomy i mądry post trzeba docenić

Dzięki, no wiesz nie mam takiej wiedzy co niektórzy na tym forum. Dużo błędów popełniam i pewnie jeszcze długo będę popełniał, ale to co już przeżyłem, bądź zaobserwowałem u mojej suni, to dlaczego tym się nie podzielić z innymi? :co?:
Zwłaszcza, że okres dewastacji u Jenny przerobiłem, poznałem już szczegółowo i basta! :razz:
Oczywiście jeśli ktoś z większym doświadczeniem mnie poprawi, to nie będę miał tego za złe, ma takie prawo, a porady przyjmę od takiej osoby z przyjemnością, od tego chyba są fora internetowe, by wymieniać się doświadczeniami, wiedzą i zainteresowaniami, nieprawdaż? :co?: ;)
Chociaż jeśli czasami chodzi o poglądy/gusta to kłócić się nie polecam :nie: bo można się przy okazji pobić! rotfl

Szalej 
Dominika

Mój labrador: Hake / Bliska
Pomogła: 18 razy
Wysłany: 2013-11-13, 20:22   

Ja tylko powiem, że klatke kupiłam zanim jeszcze pies do mnie przyjechał i od początku ją tam uczyłam przebywać. Teraz suka jest tak w klatce zakochana, że ją na siłe na łóżko wciągam a ona się w klatce przed moją miłością chowa :cry: rotfl
Ej ale serio, co robić, mój pies nie chce spać w łóżku rotfl

milka4 
Junior Admin

Mój labrador: Mika
Pomogła: 11 razy
Wysłany: 2013-11-15, 10:01   

Szalej, podeślij ją do mnie :) ze mną spała na łóżku bez problemu :)

Szalej 
Dominika

Mój labrador: Hake / Bliska
Pomogła: 18 razy
Wysłany: 2013-11-16, 22:06   

milka4, bo nie miała klatki :P

mokatowiec
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-07, 12:31   

Witam wszystkich,
Oczekujemy z żoną naszego pierwszego Labka. Dzięki informacjom na tym forum na Waszym doświadczeniom przygotowujemy się do przybycia naszego malucha. Jedną z kwestii o którą chciałbym Was zapytać dotyczy właśnie klatki i jej wyposażenia.
Planuję zakup takiej klatki: http://allegro.pl/markowa...3947858597.html

a w środku myślałem o umieszczeniu materaca np: http://allegro.pl/materac...3865569875.html

Czy taki materac jest OK, czy może lepiej jakieś zwykłe koce ?
Z góry dzięki za odp.

Axelka 

Mój labrador: AXA, ORI
Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2014-02-07, 15:58   

Wydaje mi się, że to czy to będą koce czy materac to chyba mało istotne. Tak jak uważacie, aby waszym zdanie było dobrze waszemu psiakowi.
Ma być wygodnie w klatce i tyle.

cc704 
Barbara

Mój labrador: Figa [CZARNA], Barbi[chodsky pes]
Pomogła: 16 razy
Wysłany: 2014-02-07, 17:10   

Ładna klateczka :) Na początek nie musi być taki wypasiony materac, może być coś co zajmie w klatce trochę mniej miejsca i będzie gdzie wstawić miseczki psie. Ja na początku właśnie w klatce zrobiłam szczeniakowi stołówkę by klatka mu się fajnie kojarzyła.
https://www.youtube.com/watch?v=ISFKhwU9v6c tu dodatkowo oswajanie z dzieckiem - też żeby się dobrze kojarzyło :)

Niteczka95 
Krzysztof

Wysłany: 2014-02-07, 17:57   

Moja Jenny ma w klatce obecnie kocyk, który dostałem przy zakupie karmy, ale jest w takim stanie, że masakra, dziura na dziurze, ledwo się trzyma, cały obszarpany, też zastanawiałem się nad kupnem coś w rodzaju materaca, ale nie wiem jakby to wyglądało i jakby się dopasowało. Myślę nad tym, czy by nie kupić jej takiej poduchy tak do leżenia, a klatka tylko gdy gdzieś bym wyjeżdżał, byłaby zamykana.
Posłanie do klatki myślałem o czymś takim - Dry Bed, a materac/poducha tak na luzie legowisko. :razz: Tylko nie wiem czy to dobry pomysł?

cc704 
Barbara

Wysłany: 2014-02-07, 18:41   

Ja sama szyłam pokrowce na zrobione z gąbki materacyki, pokaźnych rozmiarów psi tapczan, (nie mieszczący się w klatce) zrobiłam z plastikowych butelek po piwniczance :P Figa ma swój fotel więc sofka miała byc dla Barborki ale widuję i Figę śpiącą tam więc chyba jest wygodne :) Wygląda tak:
- takie recyclingowe łóżeczko zmieściło 168 butelek :) I trochę tanich szmatek z "grzeboka" ;)
Eh, krzesło mi weszło w kadr :/

Niteczka95 
Krzysztof

Wysłany: 2014-02-07, 21:27   

cc704 napisał/a:
Ja sama szyłam pokrowce na zrobione z gąbki materacyki, pokaźnych rozmiarów psi tapczan, (nie mieszczący się w klatce) zrobiłam z plastikowych butelek po piwniczance :P Figa ma swój fotel więc sofka miała byc dla Barborki ale widuję i Figę śpiącą tam więc chyba jest wygodne :) Wygląda tak:
[url=http://images64.foto...med.jpg]Obrazek[/URL] - takie recyclingowe łóżeczko zmieściło 168 butelek :) I trochę tanich szmatek z "grzeboka" ;)
Eh, krzesło mi weszło w kadr :/

Wow, no fajne, fajne :D Zbierasz może zamówienia? :razz:

cc704 
Barbara

Wysłany: 2014-02-07, 21:56   

Krzysiu, zrób to sam :)

Niteczka95 
Krzysztof

Wysłany: 2014-02-07, 22:04   

cc704 napisał/a:
Krzysiu, zrób to sam

Nie mam takich zdolności :razz:
A Twoje pieski oprócz kenneli, to śpią na tych "psich łożach" tak? :razz:

cc704 
Barbara

Wysłany: 2014-02-07, 22:17   

W korytarzu jest metalowa klatka w której urzęduje Barbi i, w pewnej odległości, tekstylny namiocik przeznaczony dla Figi. Każda ma miskę koło swojego domku. Jak miski napełniam to siedzą w tych budach i czekają na pozwolenie skonsumowania zawartości misek. W dość dużej kuchni Figa ma fotel a Barbi tapczan hand made ;) Zdarza się, że się zamieniają miejscami, nie wnikam w te umowy, może lubią odmianę :) Jak Figa siada przede mną i się wpatruje we mnie to ja wiem, że ona oczekuje że wygonię Barbiśkę z jej fotela. No i ja zaprowadzam porządek. Jak otwieram szafkę gdzie trzymamy pieczywo to obie z impetem lądują na swoich miejscach, jak się wcześniej wymieniły to powracają na swoje śmieci. Dostają wtedy po odrobince chlebka. Bywa, że któraś zalegnie na ludzkim posłaniu ale bez szemrania złażą jak ludź tego wymaga :) Figa zazwyczaj spędza noc w fotelu, Barbi chciałaby spać ze mną ale zadowala się miejscem w klatce, która stoi za ścianą. Aha, dodatkowo jeszcze Figa ma kocyk na schodkach na zewnątrz bo czasem sygnalizuje, że chce pokontemplować :) Barbi jest z tych psów co to chcą być tam gdzie ich opiekun, protestuje jak na polu (my spod Krakowa ;) ) musi beze mnie za długo być.
Tak to u nas jest urządzone :)

Odpowiedz do tematu