Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
duzo kup w nocy
Autor Wiadomość
kbkm 

Wysłany: 2012-12-02, 11:04   duzo kup w nocy

witam mam takie pytanie niewem czy problem bo mam labradora ma on 9 tyg i w dzien wychodzimy z nim dosc czesto zdaza mu sie siku zrobic w domu ale kupy raczej nie .. i teraz chodzi o to ze wieczorem z nim wychodze na dwor zalatwi sie ale rano wstaje ide do pokoju gdzie siedial cala noc pies i o 3-4 kupy i siku mozecie cos doradzic czy poprostu jeszce za szybko aby cos powiedziec na ten temat czy jak

Olina997 
Ola

Mój labrador: Fifi
Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2012-12-02, 15:22   

http://labradory.info/viewforum.php?f=150 tu masz dużo informacji na ten temat. Wystarczy poszukać

AguchaG 
Maleńka

Mój labrador: Luki
Wysłany: 2012-12-03, 10:17   

kbkm, on jest taki mlody ze to normalne, za kazdym razem jak wyjdziecie na dwor,chwal go,dawaj smaki wychwalaj go jakby dokonal wielkiego czynu. Moj tym sposobem przestal sie zalatwiac w domu w wieku 4-5 miesiecy

Nitka 

Mój labrador: Hera
Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2012-12-09, 00:46   

kbkm napisał/a:
ma on 9 tyg i w dzien wychodzimy z nim dosc czesto

dla mnie jest za mały, żeby z nim wychodzić i to dość często jeszcze, a kwarantanna?

co do kup, to tak już jest, to psi niemowlak, tak jak dziecko robi dużo, sprzątnąć i nie reagować i uzbroić się w cierpliwość ;)
tego, niestety, nie da się ominąć, ja swojej kupiłam podkłady takie ludzkie w aptece, nauczyła się na nie, zwinęłam i już, ale moja miała długą kwarantannę.

Ania i Bartek 

Mój labrador: Nala
Pomogła: 9 razy
Wysłany: 2012-12-09, 01:47   

Hej, podkłady to super pomysł! My Nali wyznaczyliśmy miejsce na ceratce wyłożonej szarymi papierowymi ręcznikami. Chociaż zazwyczaj wytrzymuje i robi na dworze, to zdarza jej się taki myk, że jak na ceratce jest nasiusiane to kupka musi być już w innym miejscu. :razz: Najczęściej wybiera próg balkonowy - ciągnie na dwór? ;)

KiwiZoo_pl 

Wysłany: 2013-01-24, 12:59   

My uczyliśmy załatwiania się pieska bez podkładów,wiadomo że trzeba poświecić temu trochę czasu oraz uwagi,ale przynosi efekty. Nie ma sie czemu dziwić w tym wieku pieska,że robi dużo kup w nocy,to wynika także z jego diety.

Odpowiedz do tematu