Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Już w sierpniu IV Parada Labradorów
Autor Wiadomość
agazoom 

Pomogła: 24 razy
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2012-06-25, 12:34   Już w sierpniu IV Parada Labradorów

Wystarczy przyjść by pomóc!
Już w sierpniu IV Parada Labradorów Velvet

Już w sierpniu w Warszawie odbędzie się IV Parada Labradorów Velvet! Wydarzenie odbywa się w ramach programu społecznego "Pomóżmy Razem". W tym roku Parada odbędzie się na Polu Mokotowskim, w formie całodniowej imprezy z licznymi atrakcjami dla całych rodzin. Kulminacyjnym momentem pikniku będzie przemarsz ulicami miasta. W czasie wydarzenia organizacjom szkolącym czworonogi zostaną przekazane 4 szczeniaki, na których szkolenie będą zbierane środki.

Od 2009 roku do stałych działań w ramach programu społecznego „Pomóżmy Razem”, skupiającego organizacje szkolące psich pomocników należy Parada Labradorów Velvet. Udział w zeszłorocznej Paradzie wzięły osoby z całej Polski. Opiekunowie, miłośnicy labradorów oraz osoby o wielkim sercu, dla których los osób potrzebujących nie jest obojętny - bijąc kolejny raz rekord obecności na wydarzeniu!

W tym roku Parada Labradorów Velvet odbędzie się w Warszawie już po raz czwarty. Tym razem zawita na ulubione miejsce spotkań i wypoczynku rodzin oraz właścicieli psów - Pole Mokotowskie.

Tym, co wyróżnia tegoroczną edycję będzie przekazanie
4 szczeniaków organizacjom objętych programem „Pomóżmy Razem”. Fundusze na ich zakup są zbierane dzięki akcji „Podaruj psa pomocnika”, która trwa do końca sierpnia.

Podczas Parady, wszyscy chętni będą mogli wesprzeć organizacje programu, przekazując datki na szkolenia przyszłych psich pomocników, wszystko w ramach idei „Pomagamy ludziom, wspierając szkolenia psów pomocników”.

Do udziału w wydarzeniu zaprasza pomysłodawca akcji producent marki Velvet, gwarantując moc atrakcji dla całych rodzin. Wśród nich m. in. specjalnie wydzielona strefa zabaw dla dzieci. Dodatkowo zostaną utworzone dedykowane strefy związane z poszczególnymi kategoriami psów pomocników: ratownika, terapeuty, asystującego oraz przewodnika. Dzięki temu będzie można zobaczyć na żywo wyjątkowe umiejętności labradorów, np. jak ratują człowieka, zajęcia z dogoterapii bądź jak ułatwią codzienne zadania osobom niepełnosprawnym. Będzie to też niepowtarzalna okazja do zapoznania się ze sposobami aktywnego spędzania czasu z labradorem. Chwila na upamiętnienie spotkania – wspólnym zdjęciem całej rodziny z ukochanym czworonogiem. Punktem kulminacyjnym będzie coroczny przemarsz ulicami miasta, miłośników psów rasy labrador oraz osób zaangażowanych społecznie!

W 2011 Parada Labradorów Velvet zgromadziła ponad 3000 osób oraz 1000 psów rasy labrador retriever. Dzięki uczestnikom wydarzenia, udało się wesprzeć organizacje szkolące psich pomocników zbierając środki finansowe.

milka4 
Junior Admin

Mój labrador: Mika
Pomogła: 11 razy
Wysłany: 2012-06-25, 13:39   

kurcze, podajcie chociaż datę parady, w końcu pojechałabym z moją małą łobuziarą :razz:

agazoom 

Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2012-06-25, 14:08   

milka4 napisał/a:
kurcze, podajcie chociaż datę parady, w końcu pojechałabym z moją małą łobuziarą

Nie dostaliśmy jeszcze daty :zawstydzony: Czekamy i zachęcamy do udziału :)

Rinuś 
Kasia, Brutus & Salma

Mój labrador: Brutus & Salma
Pomogła: 20 razy
Wysłany: 2012-06-25, 14:48   

Czy ktoś z info się wybiera? ;)

Ostaś 
Biszkoptowy zawrót głowy :)

Mój labrador: Harry (Wilcze Ługi)
Wysłany: 2012-06-25, 16:11   

Rinuś napisał/a:
Czy ktoś z info się wybiera? ;)

Ja, ale chyba w tym roku bez Harrolda

Szalej 
Dominika

Mój labrador: Hake / Bliska
Pomogła: 18 razy
Wysłany: 2012-06-25, 17:42   

Ja napewno :tak: Ale chyba już bez Hakera, bo już jest za stary :(
Ciągle zmieniają te miejsca... pod pałacem było najlepiej... na polach mokotowskich byłam na takiej imprezie z psami, i wszyscy za bardzo się rozeszli, ciężko będzie się znaleźć nawet jak się umówimy w jakimś miejscu...

Arleta 

Mój labrador: -Lusia- ..... i w sercu V.....
Pomogła: 47 razy
Wysłany: 2012-06-25, 18:11   

no! i w końcu jakieś sensowne miejsce! :jupi:
ja będę w pełnym składzie =)

Luci 

Mój labrador: Lola
Wysłany: 2012-06-30, 10:16   

Musimy tam być :) w końcu tam się poznałyśmy i od tego zaczęła się nasza historia :) tak więc czekamy z niecierpliwością na datę :) a i miejsce super!
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /

agazoom 

Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2012-06-30, 10:50   

Luci napisał/a:
Musimy tam być w końcu tam się poznałyśmy i od tego zaczęła się nasza historia tak więc czekamy z niecierpliwością na datę a i miejsce super!

Piękna historia :zakochany:

Cytat:
LOLA w zeszłym roku nie miała domu, nie miała swojego człowieka. Mieszkała na Paluchu. Na paradzie była promowana jako psiak do adopcji... Jej życie się zmieniło, ma dom, ma Wiolę i miłość...

https://www.facebook.com/groups/354958907910935/

Luci 

Mój labrador: Lola
Wysłany: 2012-06-30, 11:04   

Dziękujemy :* jestesmy w sobie bardzo zakochane :zakochany: a Parada to naprawdę super mega boski pomysł i wydarzenie rotfl
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /

Enzo 

Mój labrador: ENZO Lualaba i Pola (Betty Anpi Buffyland)
Wysłany: 2012-06-30, 11:47   

Jak nie będzie tak jak dzisiaj (34 stopnie w cieniu) to też będziemy :)
Barbara Borzymowska

Arleta 

Wysłany: 2012-06-30, 17:00   

Enzo, jest tam sporo cienia i woda dla ochłody, choć mam nadzieję, że aż tak źle jak dzisiaj nie będzie.

eveli24 

Mój labrador: Marley
Wysłany: 2012-07-03, 06:51   

hmmm sami byśmy się chętnie wybrali tylko dwoje dzieci w tym niemowlę i z pod krakowa to kawal drogi,kurczę przcież na południu kraju to dopiero są warunki na taką paradę velvet mógłby też tutaj coś takiego zorganizować właściwie to powinno to być w każdym większym mieście zawsze to większa pomoc więcej zebranych funduszy...i rozrywki dla naszych labków :(

kimsi_3 

Mój labrador: Kida / Luna
Pomogła: 7 razy
Wysłany: 2012-07-03, 07:54   

A my jak zwykle się wybierzemy :) Tym razem w powiększonym składzie o Lunke :) W zeszłym roku Kida szła w rózowych szelkach z napisem Kida - furore robiła :zawstydzony: :idiot:
I Lunie coś takiego już się robi :) Ale żeby tyko zrobili pod sam koniec sierpnia lub na samym początku września. Bo będę musiała z urlopu szybciorem wracac :razz:

Arleta 

Wysłany: 2012-07-03, 09:08   

eveli24 napisał/a:
rozrywki dla naszych labków
a co to za rozrywka? zwykły spacer, powiedziałabym nawet, że to dość stresujący spacerek :ups:
tłum ludzi, psów, hałas, psy na smyczach....
zabawa owszem, ale przede wszystkim dla nas ;)

Odpowiedz do tematu