Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Jeżenie się sierści
Autor Wiadomość
szyszunia3101 

Wysłany: 2012-02-17, 10:14   Jeżenie się sierści

Witam,

Nasz Amor jest z nami od 3 tygodni, wzięlismy go w dniu, którym kończył 3 miesiące. Tak jak pisaliście w odpowiedzi na moje pytania czy 3 miesięczny szczeniak ładnie się z nami zżyje, Amor nie sparwia najmniejszych problemów. Jest kochany, juz prawie w ogóle nie załatwia się w domu, jest pojętny, szybko się uczy. Zastanwiam się jednak nad jedną rzeczą-czasem zauważam jak na spacerze ni stąd ni z owąd jeży mu się śerść na karczku. Nie ma w pobliżu psa ani niczego co mogłoby go zaniepokić, zresztą jest wesołym i chętnym do kontaktów pieskiem, nie boi się ani innych zwierząt ani ludzi, wręcz się do nich rwie. Czasem jednak chodzi, wącha i wtedy to się dzieje. Nie wiem czy to dlatego, że wiatr mu zawiał pod włos, czy poprostu ciarki go przeszły ;) Troszkę mnie to jednak niepokoi, nie wiem z czego to może wyniakć. Czy Wasze pieski też tak miały/mają?

Arleta 

Mój labrador: -Lusia- ..... i w sercu V.....
Pomogła: 47 razy
Wysłany: 2012-02-17, 10:37   

szyszunia3101, jeżenie jerści to również przejaw ekscytacji, pobudzenia zabawą- nic groźnego

AnIeLa 
Anka

Mój labrador: Asior
Pomogła: 12 razy
Wysłany: 2012-02-17, 10:41   

szyszunia3101, szczeniaka miałam kiedyś 24 h tylko i nie wiem jak z nimi jest. Ale może jakiś zapach mu nie odpowiada? Skoro chodzi i wącha :)

szyszunia3101 

Wysłany: 2012-02-17, 11:03   

Też tak właśnie pomyślałam, że może czymś się podekscytował, nie wiedziałam jednak, czy jest to "normalny" objaw ;) Jeśli tak, to się cieszę :)

oleska2803 

Mój labrador: Snickers
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2012-02-17, 11:13   

spokojnie, zupełnie normalne, mój jak był szczeniakiem jeżył się nawet w zabawie z najlepszymi kumplami, tak się ekscytował wszystkim że ciągle chodził zjeżony :)

Odpowiedz do tematu