Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Audiobooki :)
Autor Wiadomość
Archiesa 
INFOmaniak
Uśmiech Dobrego :)

Wysłany: 2011-07-26, 12:01   Audiobooki :)

Ostatnio odkryliśmy z Dobrym, że na rowerze też można czytac książki. :zebaty: Za sprawą audiobooków. Jak się okazało, czytać tak można też w trakcie każdej czynności życiowej, nie zajmującej zbytnio umysłu.
Przy sprzataniu, przy przygotowaniu obiadku, w trakcie jazdy autem, i gdzie tylko się chce. :drink:

czy ktoś z Was "czyta" w ten sposób? Jeśli tak, to czy polecacie jakieś pozycje?

Pawel_Ka 
AgentFundacji

Mój labrador: Nadia (Faith Kociokwik)
Wysłany: 2011-07-26, 20:53   

Archiesa, od daaaawna tego używam na spacerach z Nadią :ups:
jest taka fajna stronka z audiobookami http://booksclub.pl/index.php polecam

Archiesa 
INFOmaniak
Uśmiech Dobrego :)

Wysłany: 2011-07-27, 12:09   

Dzięki Pawle!

A co ciekawego ostatnio słuchasz? :)
Mnie ostatnio zauroczył "Nowy wspaniały świat" Huxleya. Genialna powieść, genialnie odczytana przez Miroslawa Uttę. To moje pierwsze spotkanie z Huxleyem i aż żałuję, że wcześniej nie miałam z nim styczności.

a właśnie - audiobooki mają ten minus, że nie wchodzimy w powieść swoim torem, a prowadzi nas głos lektora. A to niestety czasami bardzo potrafi zepsuć efekt. Tak własnie miałam z "Blondynka śpiewa w Ukajali", którą czyta Elzbieta Kijowska. I o ile samo odczytanie przez p. Elzbietę jest bardzo profesjonalne, to niestety brakuje mi stylu narracji Beaty Pawlikowskiej, która sama powinna czytać tą książkę. Wówczas byłby to najrealniejszy z realnych reportaży z wyprawy do Peru!

Pawel_Ka 
AgentFundacji

Mój labrador: Nadia (Faith Kociokwik)
Wysłany: 2011-07-27, 20:31   

Archiesa napisał/a:
A co ciekawego ostatnio słuchasz?
ja słucham raczej malo ambitne audiobooki - lubię jakieś trillery czy historyczne i to takie z akcją. W tym roku to słuchałem jakieś trillery medyczne Cook`a, Falconesa "Katedrę w Barcelonie", Fiedlera "wyspę Robinsona" i następne, Gołubiewa "Boleslawa Chrobrego" , cośtam Cobena czy Morela, a teraz zacząłem Smitha 1 książkę z cyklu o Taicie-"Bog Nilu". Ach, jeszcze tą trylogię "Millenium" Larssona słuchałem

klara454 

Mój labrador: Kika
Wysłany: 2016-08-27, 11:31   

ja tak słucham w każdej wolnej chwili ;) interesuję się rozwojem osobistym dlatego mogę polecić Obudź w sobie olbrzyma - Robinsa (łatwiej przesłuchać niż przeczytać ;p ) super jest też Kto zabrał mój ser? - Johnson Spencer

Odpowiedz do tematu