Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Strach przed samolotem
Autor Wiadomość
Roksik 
22 kg ciacha ! <3

Mój labrador: Lucy
Wysłany: 2011-07-17, 22:41   Strach przed samolotem

Od zawsze bałam się latać samolotem. W przyszłym roku najprawdopodobniej lecimy do Turcji. Jak ja słyszę o tych wypadkach itede itepe to ciary mnie przechodzą. Siostra mnie uspokaja, "że to nic strasznego, tylko nie patrz na skrzydło." A rodzice już panikują i mówią "Nie możemy lecieć jednym samolotem. A co jak się coś stanie?" Ja nie wiem już sama czy się bać przed rozbiciem czy nie... Opiszcie swoje przygody lotnicze ;)

EvellinA 
labek - tylko marzenie :(

Mój labrador: nie labki Nemo, Kerli + Najra
Wysłany: 2011-07-17, 22:59   

nigdy nie leciałam, ale też jakby mi ktoś kazał wsiadać to panika by była :zab:
Rób swoje jak najlepiej potrafisz. Kochaj swoich bliskich, przyjaciół, rodzinę i mów im, że ich kochasz. A jak przyjdzie koniec nie wpadniesz w panikę, bo będziesz wiedział, że dobrze przeżyłeś swoje życie. J.H.

na86 
Natalia i Moca

Mój labrador: Moca
Wysłany: 2011-07-18, 07:39   

Lot samolotem nic strasznego, jakbys pociagiem jechała ;) Start i ladowanie troche nieprzyjemne ale da sie wytrzymac :)

KAROLCIA25 
Karolina

Mój labrador: Fiona
Wysłany: 2011-07-18, 09:05   

Roksik, ja też miałam obawy przed lotem.W czerwcu lecieliśmy pierwszy raz,do Turcji właśnie.Lecieliśmy w burzy,było trochę turbulencji.Z powrotem było o wiele lepiej,zero turbulencji,fajna pogoda.Da się wytrzymać te 3 godzinki;)Nie wyobrażam sobie już jazdy autem albo autokarem prze ok 20 gozin

Daisyslawa 
Ania & labradość

Mój labrador: Teyla & Fido, Daisy [*]
Wysłany: 2011-07-18, 09:10   

Strasznie się bałam przed pierwszym lotem, ale tak mi się spodobało, że tylko wyczekuję następnego.
To nic strasznego.
A start i lądowanie są dla mnie najprzyjemniejsze rotfl

Arleta 

Mój labrador: -Lusia- ..... i w sercu V.....
Wysłany: 2011-07-18, 09:55   

Daisyslawa napisał/a:
start i lądowanie są dla mnie najprzyjemniejsze
jak na karuzeli z parasolkami albo na diabelskim młynie :jupi:
nigdy nie miałam oporów przed lataniem, choć parę turbulencji przeżyłam to zazwyczaj przelot odbywał się bez problemów
zazwyczaj przesypiam cały lot
a wypadki zdarzają się statystycznie w powietrzu najrzadziej, owszem ginie wtedy dużo więcej ludzi niż w wypadku samochodowym, ale i tak najmniej ludzi umiera w katastrofach lotniczych

SzySzka 

Mój labrador: Pestka
Wysłany: 2011-07-19, 22:28   

Roksik,

Ja się boję panicznie :D Leciałam już naprawdę sporo razy i różnymi liniami lotniczymi...

Za każdym razem jest mi niedobrze. Pierwsze co robię wchodząc na pokład... to po starcie ... kupuję sobie obojętnie jaki alk i wypijam :D Ale Ty jesteś za młoda ...

Ostatnio na locie z Berlina do Norge to jak sobie wypiłam, to po 1. Pierwszy raz skorzystałam z toalety w samolocie (bo nigdy nie chodzę po pokładzie, ani nie odpinam pasów hahahaha), a 2. Ledwo co wyszłam z samolotu ta wódka tak na mnie zadziałała na wysokościach haha

Ogólnie mam obsesje obserwowania stewardess :(

Niektórzy uwielbiają latać ... ja się boję o każdego z mojej rodziny kto leci. 18 w pon moja mama właśnie przyleciała do Norwegii, to jak pojechałam na nią na lotnisko, to żołądek miałam pod gardłem, aż na wymioty mnie zbiera z nerwów. Nie wiem czemu tak mam ... ona się mniej denerwuje lotami niż ja na ziemi czekając na nią :D A też już sporo razy leciała :D

Różni ludzie różne gusta ... ale co jest prawdą to to że widok jest fantastyczny.
Samoloty tak jak pisze Arleta w statystykach wychodzą bezpieczniej niż jazda autami.

Mimo, że się boję ... to i tak latam, booo ... lubię zwiedzać i być w nowych miejscach no i o wiele szybciej :D

Pola14 

Wysłany: 2018-12-08, 19:21   

Czego wy się boicie. Katastrof lotniczych jest mniej niz wypadków samochodowych, a autem się nikt jakoś nie boi jeździć

Odpowiedz do tematu