Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie z 5miesięcznym Labkiem na urlop?
Autor Wiadomość
Pit 
Człowiek Labrador

Mój labrador: Roxette Kociokwik (Roxi)
Wysłany: 2011-05-20, 12:09   Gdzie z 5miesięcznym Labkiem na urlop?

Planujemy w drugiej połowie lipca wybrać sie z Roxi na tygodniowy urlop gdzieś nad wodę.
Z racji tego, że będzie miała dopiero 5 miesięcy wolelibyśmy gdzieś nad jezioro niż nad morze.
Tylko nie bardzo mamy koncepcję gdzie...

Mazury, Kaszuby, ....?

Może możecie polecić jakieś sprawdzone miejsca?

Z góry dziękujemy :)

Dominika92 

Mój labrador: Demi & Helena
Wysłany: 2011-05-20, 12:28   

też szukamu takiego miejsca na mazurach. mamy jeden sprawdzony ośrodek gdzie jest bardzo fajnie, ale tam wybierać się można raczej grupowo bo wynajmuje się domki które pomieszczą nawet 6 osób :)

ale może kogoś będzie interesowało : http://www.kalwa-energopol.pl/index.php?po=witamy

[ Dodano: 2011-05-20, 12:31 ]
no i mój ukochany ośrodek gdzie zawsze chciałam wrócić, świetna atmosfera, obsługa, ośrodek w lesie, jedzenie przepyszne, ogniska i co dusza zapragnie..ale strasznie drogo się tam zrobiło :cry:

http://www.gim.pl/2007/

Luci 

Mój labrador: Lola
Wysłany: 2011-05-20, 14:40   

Polecam mój rodzinny Augustów :) mnóstwo tam jezior i fajnych spokojnych miejsc :)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /

Dominika92 

Wysłany: 2011-05-27, 11:31   

Pit, znaleźliście coś ciekawego? Ja się rozglądam, ale póki co nie znalazłam niczego fajnego. chciałabym żeby było fajne miejsce nad wodą, wydzielona plaża, nie żeby trzeba było szukać gdzieś po krzakach miejsca :)

anna34 
Prawie red fox i Fox Red

Mój labrador: Chopper,ur.03.07.2007-24.05.2016;Hearty Biscuit John Cage,ur.2016
Wysłany: 2011-05-27, 12:55   

Dominika92 napisał/a:
ale póki co nie znalazłam niczego fajnego. chciałabym żeby było fajne miejsce nad wodą, wydzielona plaża, nie żeby trzeba było szukać gdzieś po krzakach miejsca

no to niestety musisz jechać poza sezonem.
Z doświadczenia napisze,że wszędzie gdzie jest kawałek piachu nad każdą wodą są ludzie opalający się w ładną pogode i niestety drą mordy jak puści się tam psa :zab:

AnIeLa 
Anka

Mój labrador: Asior
Wysłany: 2011-05-27, 13:04   

anna34 napisał/a:
Z doświadczenia napisze,że wszędzie gdzie jest kawałek piachu nad każdą wodą są ludzie opalający się w ładną pogode i niestety drą mordy jak puści się tam psa :zab:

a jak znajdzie sie dzika plaze to nie ma opalających się , natomiast są wędkarze :confused:

Dominika92 

Wysłany: 2011-05-27, 13:15   

AnIeLa, dokładnie :P myślę że w terminie od 20 czerwca nie powinno być jeszcze dużo ludzi. mam taką nadzieję przynajmniej :) zresztą jeśli to będzie na terenie jakiegoś ośrodka to mogą sobie drzeć bo ja również za to płacę..

moniax85 

Mój labrador: Luka & Mojra
Wysłany: 2011-06-15, 10:43   

to ja się podłącze pod pytanie rotfl chcę zabrać moje Czarnuchy pod koniec września gdzieś na wakacje - miejsce/ region jeszcze nie sprecyzowane. Bo tak naprawdę nie ważne gdzie, ważne, że z Czarnuchami :)
Jeśli ktoś, gdzieś był i poleca jakieś miejsce, to byłabym wdzięczna za wpis na forum.

Odpowiedz do tematu