Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Książki o labkach
Autor Wiadomość
Adam Janowski 
Adam Janowski

Mój labrador: nie mam,niestety
Wysłany: 2006-01-31, 10:51   

cuciola napisał/a:
a ja dalej pytam o e-booki o psach..ma ktos..albo chce ktos? :D
ja dysponuje:
-Fisher-okiem psa
--Andrzej Lisowki Moj pierwszy pies
-Adam Janowski Moj pies championem
niedawno otrzymane od znajomej
-Sygnaly uspokajajace
-zapomniany jezyk psow w praktyce :)

Szanowni Państwo, pozwole sobie zwrócić Pąństwu uwage, ze przekazywanie w formie elektronicznej ksiazek do tego nie przewidzianych - w tym wypadku "sygnałow uspokajających" i"Zapomnianego jezyka" jest w sensie polskiego prawa przestępstwem przeciw prau autorskiemu i podlega karze, a ścigane jest z urzędu, więc jedna skarga pokrzywdzonego - w tym wypadku łódzkiego wydawnictwa GALAKTYKA lub agenta Turid Rugaas oraz Ian Fennell - wystarczy, by do Admina forum zapukał prokurator...

steniu 
.........

Mój labrador: ...........
Wysłany: 2006-01-31, 11:17   

a ktos ty ?? ??????kobitki pozyczaja sobie ksiazki i koniec !!!jedna pani drugiej pani!!!!

Adam Janowski 
Adam Janowski

Wysłany: 2006-01-31, 11:40   

kto ja? Autor, także systematycznie okradany ze swych tekstów przez rozmaitych, zazwyczaj młodocianych kynologów, którzy usiłują zaoszczędzić parę groszy na mojej pracy... Co prawda jest to w stopce, ale skoro niewidoczne, to jeszcze raz - nazywam się Adam Janowski

steniu 
.........

Wysłany: 2006-01-31, 11:44   

moim zdaniem powinienienes sie cieszyc ze ktos czyta i sie interesuje twoja praca!!!!!!!!! takie jest moje zdanie !!!!!!!!

Adam Janowski 
Adam Janowski

Wysłany: 2006-01-31, 11:45   

i jeszcze jedno - nie choidzi o pożyczanie sobie książek, tylko o ich kopiowanie i rozpowszechnianie, co jest czystym przestępstwe, ściganym przez policję... ;)

Dobry 
Administrator

Wysłany: 2006-01-31, 11:46   

Adam Janowski napisał/a:
...przekazywanie w formie elektronicznej ksiazek do tego nie przewidzianych jest w sensie polskiego prawa przestępstwem...

Prawda.

Nie mamy zamiaru promować tego typu procederu na portalu Labradory.info Posty zachęcające do kopiowania i przesyłania książek w postavi elektronicznej zostaną usunięte z tego forum lub zmoderowane a osoby je piszące zostaną pouczone o odpowiedzialności karnej grożącej za tego typu działania.

pozdrawiam
Piotr

Adam Janowski 
Adam Janowski

Wysłany: 2006-01-31, 11:47   

steniu napisał/a:
moim zdaniem powinienienes sie cieszyc ze ktos czyta i sie interesuje twoja praca!!!!!!!!! takie jest moje zdanie !!!!!!!!

Ciesze sie, rzecz jasna. A pomysłałeś, z czego mam życ, skoro popierasz okradanie mnie z mojego dorobku? To tak, jakby ktoś wziął sobie Twego psa, bo mu sie podoba i mu sie przyda, a ty - ty możesz sobie kupić nowego (albo napisać nową książkę...)
POwodzenia

steniu 
.........

Wysłany: 2006-01-31, 11:49   

nie napisałem ze popieram !!!! wiec nie gadaj takich głupot oki

Ndal 

Wysłany: 2006-01-31, 11:57   

Może powinnam się wstydzic a może nie ale jakos na tzw pierwszy rzut oka nazwisko Adam Janowski nic mi nie powiedziało.
Oczywiście że prawa autorskie obowiazuja ale tak ogólnie jak się do tego ma np odbicie części książki na ksero i jakiej cześci ? Oraz jak się do tego ma np pożyczanie sobie nawzajem książek - w końcu tez to zmniejsza dochody autora ?
dla mnie akurat ksiązka w postaci zeskanowanej to odpowiednik przeglądnięcia ksiązki w księgarni - jesli mnie zainteresuje to ją kupie bo czytanie w formie "ekranowej" jest nieznośne a jak nie to nie

Adam Janowski 
Adam Janowski

Wysłany: 2006-01-31, 12:05   

Na szczęście - na szczęście dla autorówm, rzecz jasna - prawo ma na ten temat zupełnie inne zdanie, i o ile jeszcze mozna przymknąć oko na kserowanie, o tyle skanowanie i rozpowszechnianie elektroniczne jest już zupełnie niedopuszczalne, ze względu na rozmiar zagrożenia.
A wstydzić sie nie ma czego - na szczęście moje nazwisko nie musi mówic wiele, odpowiadałem tylko na pytanie "Ktoś ty", bo co mialem powiedzięc - Polak mały? =) :*

Monka 

Mój labrador: Goofy
Wysłany: 2006-01-31, 12:10   

Adam Janowski napisał/a:
i jeszcze jedno - nie choidzi o pożyczanie sobie książek,

a ja myślę że nie ma Pan racji, tzn. e-booki które przekazywane są na tym forum są oddawane po ich przeczytaniu komuś innemu, to tak jakbym ja kupiła sobie wcześniej książkę i po przeczytaniu jej oddała komuś innemu bo mi juz jest niepotrzebna - czy to też przestępstwo? A skąd wiemy skąd ta osoba ma dany e-book? Może zakupiła? A poza tym wygląda na to że pan traktuje wogóle e-booki jako przestępstwo.
A po pierwsze to każdy z nas ma trochę kultury i się przedstawia na forum w dziale poznajmy się. A Pan wyskakuje ni z tego ni z owego z jakimiś oskarżeniami.

steniu 
.........

Wysłany: 2006-01-31, 12:12   

;)

cuciola 

Mój labrador: Tommy
Wysłany: 2006-01-31, 12:12   

a Szanowny pan Adam Janowski ma labradora ze zapisal sie na nasze forum?

Yoghi (*)

Ndal 

Wysłany: 2006-01-31, 12:13   

W zasadzie racja - mogłes jeszcze dodać tytuł, najlepszej Twoim zdaniem, swojej ksiązki. Ale zadałam sobie nieco ;) trudu i poszukałam w necie - nawet jedną czy dwie przeglądałam - ale lepiej zapamiętałam tytuły niz nazwisko :ups:
A pytanie moje wynikało z tego że w bibliotekach można uzyskać ksero z części ( nie z całej ) książki ( co czasem jest błogosławieństwem np przy wyczerpanych nakładach) dostępnej w lec. - co to znaczy "nie cała" zależy od interpretacji pracownika biblioteki.

Monka 

Mój labrador: Goofy
Wysłany: 2006-01-31, 12:13   

cuciola, nie tylko ci co mają labka moga się wypowiadać na forum, nie jest to obowiązek...

Odpowiedz do tematu