Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy dorośnie
Autor Wiadomość
aleksja 

Mój labrador: Megi
Pomogła: 17 razy
Wysłany: 2005-09-16, 00:47   

Może to głupie albo ja jestem naiwna ale nie podoba mi sie to, albo wiecej niż nie podoba, że pies może miec swoją "zagrode" na podwórku typu kojec, a kilka razy jest wypuszczany na podwórko...Znam osobiscie takiego laba i mimo ze wychodza z nim na spacery wieczorne, to i tak siedzi non stp w tej zagrodzie-bo - najpierw -dzieci sa jeszczew szkole-rodzice w pracy- a pozniej nie może biegac po ogrodzie bo rosna duperele. Albo sie chce miec psa albo nie. Żal mi go. Nie mówie ze tak jest w tym przypadku, mam nadzieje ze nie. Wiadomo ze nie każdy moze poświecic swój cały czas dla psa, ale to procentuje stety albo niestety.

AnetaJ 

Mój labrador: oskar
Wysłany: 2005-09-16, 09:29   

kurcze! nasz oskar od poczatku zostaje sam w domu ponieważ pracujemy ale całe popołudnia spędza z nami. jak dp tej pory nie zauważyłm żeby to zle na niego wpływało. chodzimy razem z nim do psiego przedszkola i pan treser bardzo go chwali, ogólnie poza głupawkami od czasu do czasu jest ok. niwatpliwie towarzystwo drugiego labka bardzo poprawi mu samopoczucie ale ja chyba bym się nie odwarzyła zostawić dwa psy same w domu ( wiem do czego to prowadzi,ponieważ odwiedzaja nas znajomi z labkiem i po tych wizytach długo nie moge doprowadzic pokoju do porzadku,na szczęście brykają tylko w jednym pomieszczeniu).

[ Dodano: 2005-09-16, 09:36 ]
aleksja a może jeżeli ktos pisał o kojcu to miał na myśli taki jak my mamy w mieszkaniu. to jest mięciutkie posłanie coś w rodzaju kojca dla dzieci tylko niższego żeby pies mógł do niego wejść kiedy chce i z niego wyjść.

Ada 

Mój labrador: Madziar
Wysłany: 2005-09-16, 09:50   

Jeżeli tyczyło się to do mnie (aleksja) to odpowiadam pies ma zagrodzone prawie 1/4 podwórka i nie jest to żaden kojec, tylko plac. Pies ma ta swoją budę. Ludzie o czym tu mowa, jest pies kochany wspaniały chciało się go to się ma, ale bez przesady czy ja mam zrezygnować z pracy, czy ja mam iść bawić się z psem a dziecku włączyć bajki i niech ogląda. Bez przesady.
Inaczej jest wychowywać psa jak mieszka się w domu a inaczej jak w bloku, tu psa musisz wyprowadzać a w domu pies biega sam, tak jak z Madziarem moim, biega lata i jestnapewno szczęśliwym psem.

Agata 

Mój labrador: Masha i Hoover
Pomogła: 27 razy
Wysłany: 2005-09-16, 10:42   

Ada. Ja się z Tobą zgadzam. Bo co jest lepsze? piesek sam na świeżym powietrzu czy w mieszkaniu. I tak musi przeciez zostać sam. A jaka różnica czy ma wygrodzony plac, czy ogródek wielkosci 100 mertów kwadratowych. Hoover biega cały dzień po ogrodzie, na qupy chodzimy na spacery, a domu to tylko jak pada, jest zima i noc. Więc co jest złego w zostawianiu pieska na dworze zamiast np. w domu w klatce? A buda - to chyba nie chodzi o budę z łańcuchem, tylko miejsce gdzie piesek może się schronić od słońca i deszczu.

Ada 

Mój labrador: Madziar
Wysłany: 2005-09-16, 13:45   

Oczywiście że chodzi o budę "przeciwsłoneczną" "przeciwdeszczowa" broń Boże na łańcuch gdzie taka piękność na łańcuch, pozdrawiam

maggd@ 

Mój labrador: Koka
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2005-09-16, 17:15   

A ja jestem ciekawa w jakim wieku Koksik będzie wygladała jak dorosła :?:

Odpowiedz do tematu