Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Wszystko się poprzewracało :(
Autor Wiadomość
Basia i Barni 

Mój labrador: Sasza, Iwan i Barni
Pomogła: 56 razy
Wysłany: 2012-08-15, 21:01   

Marta jak pies nie lubi klatki to źle została ona zrobiona

http://www.labrador.org.pl/mp_klatka.htm

Dwa naucz psa, że nie jesteś dla niego dostępna 24 h

Przychodzisz ze spaceru, dajesz psu gryzak z słowami KONIEC/ DZIEKUJĘ/ NIE MA MNIE/ CIESZ SIĘ obojętnie co, i wtedy nie zwracasz na niego kompletnie uwagi, nawet jak ślicznie ciumcia, jesteś niewidoczna, wtedy " mówisz" psu masz czas dla siebie , teraz sie tobą nie będę zajmowała.

Maaartuska 

Mój labrador: Hero Sitkowski Bór FCI NADIR Nochowska Oaza FCI
Pomogła: 7 razy
Wysłany: 2012-08-17, 14:18   

Basiu ale tak właśnie jest, że jak wracamy ze spaceru wracamy to jest czas dla mnie i wtedy kładzie się grzecznie i śpi albo bawi się sam. Problem jest wtedy kiedy wieczorem wychodzimy i wtedy najczęściej wyje.
Z klatką postaram się popracować ale chodzi o to że właśnie miejsca za bardzo nie mam :( A może ograniczyć mu dostęp do drwi wejściowych? Bo najczęściej przy nich siedzi i wyje.

Szalej 
Dominika

Mój labrador: Hake / Bliska
Pomogła: 18 razy
Wysłany: 2012-08-17, 15:31   

Maaartuska, jak coś wymyślicie, to chętnie posłucham rad - Blisia nie wyje, w klatce zostaje, ale potrafi szczekać i szczekać aż zedrze gardło... chociaż też nie zawsze :o

bartek22 
rajan

Mój labrador: Rajan ,Ziller
Pomogła: 22 razy
Wysłany: 2012-08-18, 16:12   

Włączę się do dyskusji ponieważ uważam ,że w niektórych przypadkach porady wirtualne są szkodliwe .Maaartuska, skontaktuj się z osobą zajmującą się psami / szkoleniem psow / z problemami w Twojej okolicy , w związku kynologicznym podadzą kontakt .

Basia i Barni 

Wysłany: 2012-08-19, 23:15   

Marta olej totalnie psa, nie patrz , nie dotykaj , w domu ciebie nie ma i nie płaczemy nad losem odrzuconego psiaka , bądź twarda, jesteś dla psa tylko na dworze .

bartek22 napisał/a:
że w niektórych przypadkach porady wirtualne są szkodliwe

Ja nawet powiem prawie w każdej, ale Hera troche znam , więc wypowiadam się :razz:
Jednak jeżeli macie problemy to skonsultujcie się z szkoleniowcami.

Arleta 

Mój labrador: -Lusia- ..... i w sercu V.....
Pomogła: 47 razy
Wysłany: 2012-08-20, 02:18   

jak jest z wchodzeniem i wychodzeniem z domu? mówisz coś do niego?
kong? kość do gryzienia? pochowane w domu smaczki?
może zmęcz go mocniej na porannym spacerze?

Maaartuska 

Wysłany: 2012-08-21, 13:29   

Ja wiem, że nie zawsze porady przez internet nie zawsze są dobre, ale właśnie dziewczyny znają mojego psa dlatego pytam.
Jeśli chodzi o trenerów u nas na miejscu to nie znam nikogo kto mógłby mi pomóc, wszyscy zajmują się psami bez problemów, a nawet jak się jakiś znajdzie kto by się tego podjąć to na pewno nie pozytywnymi metodami.

Arleta napisał/a:
jak jest z wchodzeniem i wychodzeniem z domu? mówisz coś do niego?
nic nie mówię, ani jak wychodzę ani jak wchodzę, czasem tylko go pogłaszcze i to wszystko.

Arleta napisał/a:
kong? kość do gryzienia? pochowane w domu smaczki?
najczęściej przed samym wyjście dostaje dopiero karmę i do tego coś do pogryzienie np, konga, czy kurze łapki, czy jakieś kostki, ale też nie zawsze.

Arleta napisał/a:
poranny spacer to nie problem, Hero jest zmęczony i ładnie śpi, problemem są nasze popołudniowe wyjścia i czas przed powrotem z pracy do domu, bo wtedy najbardziej płacze, tak przez cały dzień jest spokojny.

Basia i Barni 

Wysłany: 2012-08-22, 08:45   

Maaartuska napisał/a:
Arleta napisał/a:
poranny spacer to nie problem, Hero jest zmęczony i ładnie śpi, problemem są nasze popołudniowe wyjścia i czas przed powrotem z pracy do domu, bo wtedy najbardziej płacze, tak przez cały dzień jest spokojny.

To znaczy jak? Pracujesz rano? Czy popołudniu? Czy po porannym spacerze nic się nie dzieje, pies idzie spać, ale ty nadal jesteś w domu?
Kolejne moje pytanie co się takiego dzieje,że on 'płacze" akurat w tym czasie?

Maaartuska 

Wysłany: 2012-08-22, 12:59   

Basiu ja pracuje różnie, czasem rano czasem po południu, nie mam stałych godzin pracy. Z nagrań wiem, że Hero grzecznie śpi i dopiero przed powrotem zaczyna płakać.

Basia i Barni napisał/a:
Kolejne moje pytanie co się takiego dzieje,że on 'płacze" akurat w tym czasie?
nie wiem właśnie co się dzieje, na nagraniach nie ma żadnych dziwnych odgłosów, nic nie piszczy, nie ma co go zdenerwować, nie wiem czym może to być spowodowane :(

Odpowiedz do tematu