Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszt sterylizacji
Autor Wiadomość
isiakole 

Mój labrador: Fado
Wysłany: 2010-09-08, 12:58   

lidia509 napisał/a:
Strasznie sie boje tego zabiegu
ja też się bałam, wprawdzie my kastrowalismy psa ale Fado był wnetrem, miał otwieraną jame brzuszną i zabieg ten mnie przerażał ale wszystko poszło dobrze. A ta pani weterynarz ze starówki (bo to chyba u niej zamierzasz robic zabieg?)jest naprawde świetna, była pod telefonem całą dobe po zabiegu, gdy spanikowana dzwoniłam do niej o 6 rano ona bez problemu gotowa była obejrzec Fado, choc w sumie nie było takiej potrzeby, a wszystkie wizyty po zabiegu mielismy bezpłatne (zwiazane z zabiegiem)

lidia509 
Lidia&Suria

Mój labrador: SURIA
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2010-09-08, 14:28   

małami napisał/a:
Możesz poczytać w temacie "wszystko o sterylizacji"jak to u nas wyglądało,jak zachowywała się Asta po zabiegu- są tam też fotki-jak wyglądał Asty brzuch po zabiegu...

Czytalam, widzialam zdjecia ;) , przegladam ten watek od czasu do czasu, ciezko caly ogarnac, bo jest baaardzo dlugi ;) Czytalam tez o przeroznych komplikacjach i zwyczajnie zaczelam sie bac :( Ale decyzji na pewno nie zmienie :tak:
isiakole, Tak, zabieg bedzie u pani Magdy :tak: Wiem, ze ona w weekendy ma tylko umowione wizyty, ale jest do dyspozycji przez caly czas pod telefonem :)

Odpowiedz do tematu