Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkolenie - Poznań
Autor Wiadomość
Pagaj 
MARTA, SKIPER i PAGO-PAGO

Mój labrador: Skiper, Pago-Pago
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2006-06-12, 15:16   

A mi wszyscy poznaniacy zachwalają ABC pana Lisieckiego.
Adres: http://www.abc.poznan.pl/

Gdyby nie fakt, że właśnie dowiedziałam się o szkoleniu w Gorzowie chyba bym zdecydowała się nawet dojeżdżać co tydzień.

pokutek 

Mój labrador: pokutek
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2006-06-18, 17:11   szkolenie w Poznaniu

Chciałabym jeszcze raz podziękować właścicielce kangusa za info. o szkoleniu w Poznaniu, do 3 razy sztuka i w końcu trafiliśmy na prawdziwego szkoleniowca- psiarza :) poza tym na pokuć okazał się łatwy w dostosowaniu, mimo to czeka nas i tak praca; per aspera ad astra !
pozdrawiam i do zobaczenia w grupie poznańskiej - nie dziś, ale na pewno na tydzień -
dziś jedziemy 2 dzień na szkolenie.

Marta91 

Mój labrador: Haker
Wysłany: 2006-06-18, 20:21   

A ja nadal nie mam info o tym szkoleniu...
Pokutek podasz mi? prosze... :)

Queenis22 

Mój labrador: TITO
Wysłany: 2006-09-10, 00:24   

eh a czy pozniancy spotykają sie gdzieś np w wekendy albo cos moze jest ktos Blisko jezyć dzis wiedzłem jak szła nie wiem dziewczynak dzy dziewczyna z czarnym Labusiem na spacere w strone rusałki ja akurat jechałęm z rusałki małym labusiem hehe a to juz wyglodała na dozego lausia tez czarny :D kto to był przyznać sie bez bicia :P jechałęm mazda 323 stara czerowną hehe jeszcze sie gapiłem na psinke a moze sie zaczniemy spotykać kurcze moja nie ma sie skim bawić bo Czika stara panna i czasem sie bawia a czasem ucieka hehe ;) ;P

Tokaj 
Miłość psa jest bezgraniczna

Mój labrador: Happy Seven Tokaj
Wysłany: 2006-10-10, 22:53   

Kongus napisał/a:
Ja osobiście mogę polecić szkolenia w Poznaniu na terenie starej kręgielni nad Wartą w okolicy os. Piastowskiego - tam moj Kongus pobierał nauki. Szkolenie trwa 3 miesięce (sobota i niedziela godz.11-13) i kosztuje 350 zł.

Ja również słyszałem dużo dobrego o tej "szkole" od kolegi który skorzystał z usług bardzo fajnego gościa... i co ważne.. są efekty... Był ze swoją Goldenką - zwariowaną i kochaną suczką... teraz jest już szczęśliwy :)
Nie wiem nic osobiście... ale wiem że i mój kolega jest "chory na psa" więc z całą pewnością mogę na 100 % polecić jego opinię - tym bardziej że moim zdaniem cena nie jest wygórowana.

Kongus 
Fundacja Mały Piesek Zuzi

Mój labrador: KONGO (Alabaster)
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2006-10-11, 08:08   

Marta91: przepraszam, ze tak długo musiałaś czekać na namiary szkoleniowca, ale ja nie czytam wszystkiego na forum... szkoda że nie napisałaś do mnie na gg albo na priva.
a namiary są takie: Romuald Grzechowiak 601156338. Zadzwoń do niego, moze się umówicie na indywidualne zajęcia (bo tez prowadzi) - Pokutek ma indywidualne, wiec moze powiedzieć Ci więcej, jak to wygląda.

I zapraszamy na wspolne spacerki wszystkie poznańskie labki - wejdzie na dział "lokalne spotkania labradorów - Poznań" tam się umawiamy na bieżąco.

[ Dodano: 2006-10-11, 07:11 ]
Marta91: przepraszam, ze tak długo musiałaś czekać na namiary szkoleniowca, ale ja nie czytam wszystkiego na forum... szkoda że nie napisałaś do mnie na gg albo na priva.
a namiary są takie: Romuald Grzechowiak 601156338. Zadzwoń do niego, moze się umówicie na indywidualne zajęcia (bo tez prowadzi) - Pokutek ma indywidualne, wiec moze powiedzieć Ci więcej, jak to wygląda.

I zapraszamy na wspolne spacerki wszystkie poznańskie labki - wejdzie na dział "lokalne spotkania labradorów - Poznań" tam się umawiamy na bieżąco.

DARIA 
Unga ma juz 9 lat :)

Mój labrador: Unga
Pomogła: 7 razy
Wysłany: 2006-10-11, 08:33   

Kongus napisał/a:
Romuald Grzechowiak

Według mnie najlepszy szkoleniowiec w Poznaniu.

Tokaj 
Miłość psa jest bezgraniczna

Mój labrador: Happy Seven Tokaj
Wysłany: 2006-10-11, 23:38   

Pytanko... Czy PanRomuald Grzechowiak to właśnie jegomość "znad Warty" ?? ?

Naika 
Fundacja PRIMA

Mój labrador: Tsuga i Masza (DT)
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2006-10-12, 00:41   

Tokaj napisał/a:
Pytanko... Czy PanRomuald Grzechowiak to właśnie jegomość "znad Warty" ?? ?

Napiszę to, co myślę, że Asia potwierdzi: :tak:

Kongus 

Wysłany: 2006-10-12, 08:45   

Potwierdzam :D Romuald Grzechowaik szkoli psy nad Wartą koło starej kręgielni oraz indywidualnie (z dojazdem do psa), a także u siebie w Kamińsku - Puszcza Zielonka. Dla lubiących inne zwierzaki - u siebie ma tez konie do rekreacji.

TerorystkaFrani 
Ala

Mój labrador: Red
Wysłany: 2006-10-17, 18:40   

Własnie weszłam na strone szkoły ABc z Tulec... i teraz mam dylemat bo zaczyna się tam "kurs przedszkolny". Mieliśmy iśc na na niego od końca sierpnia ale wtedy bylismy za młodzi (brakwało ok tygodnia) więc stwierdzlam że pójdziemy jak dorosniemy do szkoły pan Romualda Grzechowiaka. Ale teraz gdy tam zaczyna sie przedszkle nie wiem.. choć czy nie jesteśmy juz za starzy? Jeszcze jedno do Tulec mamy dużo bliżej (jestem ze Swarzędza) niz do Poznania, tylko i tak potem warto byloby isc na prawdziwe szkolenie.

Naika 
Fundacja PRIMA

Wysłany: 2006-10-17, 21:57   

TerorystkaFrani napisał/a:
ylko i tak potem warto byloby isc na prawdziwe szkolenie.

A prawdziwe szkolenie to które wg Ciebie? Ja o Tulcach słyszałam wiele dobrego i na Twoim miejscu bym się tam wybrała. Fakt, że szkolenie u Grzechowiaka jest, zdaje się, tańsze, ale jeśli doliczyć dojazdy i czas, to może warto do ABC.
Wiem też, że u Grzechowiaka nie jest ponoć tak ważny wiek psa, tzn. na szkoelniu PT zdarzają się młodsze psy. Ale na pewno na zapisy u niego teraz jest już za późno, a następne szkolenie rusza w marcu.

TerorystkaFrani 
Ala

Mój labrador: Red
Wysłany: 2006-10-18, 13:48   

Naika napisał/a:
A prawdziwe szkolenie to które wg Ciebie?

prawdzwe to raczej PT, bo tak wlaściwie to przedszkole to w większej mierze zabawa i socjalizacja z innymi psiakami :)
więc chyba zrobimy tak że pójdziemy do przedzkola do ABC, a potem zobaczymy co dalej..

Kongus 

Wysłany: 2006-10-18, 14:49   

W ABC tez maja "prawdziwe szkolenie" nie tylko przedszkole. Ja osobiście byłam w ABC tylko raz na indywidualnych konsultacjach (przygotowanie przed wystawą), ale wydaje mi się, że to szkoła godna polecenia. Teren jest duzy i zadbany, są też miejsca do ćwiczeń agility.

A tak poza tym, TerrorystkaFrani - zapraszamy na niedzielne spotkanie, w końcu ze Swarzędza to nie tak daleko =)

Naika 
Fundacja PRIMA

Wysłany: 2006-10-18, 17:58   

Kongus napisał/a:
W ABC tez maja "prawdziwe szkolenie"

Dlatego pytałam, bo to właśnie chciałam napisać ;) : PT w ABC jest godne polecenia, jak i inne szkolenia.

Odpowiedz do tematu