Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Nocne szczekanie po północy
Autor Wiadomość
porcelalka 

Wysłany: 2011-12-29, 22:41   Nocne szczekanie po północy

Mój Tori od kilku nocy budzi się o 1 - 1;30 i zaczyna niemiłosiernie szczekać powarkując przy tym tak jakby ktoś kręcił się pod drzwiami i chciał wejść (co jest niemożliwe .)
Jaki może być tego powód ?
Dodam że trwa to tylko chwilkę bo od razu go uspokajam (mówię mu że nic tak nie ma zeby szedł spać i głaszczę go) nie wiem czy robie dobrze bo może odczuć że nagradzam go za to szczekanie ;/
Co o tym myślicie ?

Arleta 

Mój labrador: -Lusia- ..... i w sercu V.....
Pomogła: 47 razy
Wysłany: 2011-12-30, 20:17   

porcelalka, a jak faktycznie coś słyszy? może sąsiad ma dziwne nocne zabiegi kosmetyczne albo jakiś pies wychodzi na spacerek o tej porze? ;)
u mnie sąsiadka codziennie o 5.30 wychodzi do pracy i psy tez się wydzierały, w końcu się przyzwyczaiły, ale trwało to troszkę....
jeśli masz amknięte drzwi to bym się tym zupełnie nie przejmowała i nie zwracała na to uwagi

porcelalka 

Wysłany: 2012-02-07, 19:25   

nie wiem o co chodziło ale teraz śpimy ''oboje'' ja i tori w innym pokoju na noc zamykam drzwi od tego pokoju i od tego czasu jest spokój -może faktycznie coś słyszał =)

Odpowiedz do tematu