Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
mole książkowe - wystąp !!!
Autor Wiadomość
Arleta 

Mój labrador: -Lusia- ..... i w sercu V.....
Wysłany: 2012-04-03, 10:51   

ostatnio nic tylko notatki czytałam :pada:

Olusia 

Mój labrador: Frido, Tinka (*)
Wysłany: 2012-04-15, 18:19   

a mi siostra pozyczyła ostatnio " Dziewczęta z Nowolipek " i z przyjemnością czytam inny
język , inna Warszawa " jakie opisy w klimacie "Ziemii Obiecanej " a film " Dziewczęta.." wg mnie kręcony w dużo wspólcześniejszej manierze. Dobrze czasem wrócić do zapomnianych autorów . Polecam
a jako fanka Wina i Cobena szkoda , że nowa powieść nie spełnia oczekiwań a jeszcze jej nie czytałam

Arleta 

Mój labrador: -Lusia- ..... i w sercu V.....
Wysłany: 2012-04-28, 22:14   

John Grisham "zaklinacz deszczu"
nie lubię kryminałów, ale ten mnie na prawdę wciągną! sama się zdziwiłam, jak bardzo mi się książka podobała, wzbudza sporo emocji. Gorąco polecam, zwłąszca tym, którzy lubią sale sądowe =)

Bemol 

Wysłany: 2012-04-30, 11:11   

A ja ostatnio przeczytałam: "Sygnały uspokajające"-polecam!
" Zaklinacz psów" Paula Owensa
"Aria do mnie"
"Aria równaj"
"Sam wychowasz swojego psa"
"Posłuszeństwo na co dzień"
"Mój pies się nie boi"
Wydałam fortunę a Lennon nadal krnąbrny więc zaczęłam "Dobry pies" Wilson Susan :razz:

ula_cz 
Biszkoptowa Zadymiara :)

Mój labrador: Aza
Wysłany: 2012-04-30, 23:14   

Właśnie zamówiłam sobie 2 książki "Drzwi do piekła" Marii Nurowskiej i "Białą Masajkę" - później chcę obejrzeć film, ale najpierw przeczytać książkę :) Nie mogę się już doczekać przesyłki :)

Szalej 
Dominika

Mój labrador: Hake / Bliska
Wysłany: 2012-05-01, 10:08   

Ja obecnie jestem na etapie powtarzania do matury ( zostaly mi 3 dni) więc czytam sobie Kordiana, Ferdydurke, Zbrodnie i Kare, Świętoszka, Harrego Pottera etc rotfl

ula_cz 

Wysłany: 2012-05-01, 11:13   

Harrego Pottera do matury?? nie wiedziałam że to teraz lektura rotfl świat stanął na głowie :P

Szalej 
Dominika

Wysłany: 2012-05-01, 11:25   

ula_cz, nie jest to lektura ale wziełam sobie Pottera do prezentacji maturalnej xD Konkretnie siódmą część :P

ula_cz 

Wysłany: 2012-05-01, 12:05   

Szalej napisał/a:
ula_cz, nie jest to lektura ale wziełam sobie Pottera do prezentacji maturalnej xD Konkretnie siódmą część

Ja się nie znam na tych nowych maturach, ja człowiek starej daty :ups: A Pottera ani jednej części nie przeczytałam, chyba za duży szum medialny wokół niego się zrobił tak samo nie czytałam Zmierzchu, bo wszyscy czytali więc ja nie :p

Szalej 
Dominika

Wysłany: 2012-05-01, 13:06   

ula_cz, zmierzchu tez nie czytałam, chociaz po kilku latach odkąd wyszedł, zobaczyłam na swoim komputerze, że zanim wyszedł film miałam ściągnięta całą pierwszą część! jeszcze zanim był popularny, ale nigdy nie przeczytałam...

Pottera przeczytałam 3 lata temu dopiero, całą serie w półtora miesiąca, niesamowita seria... chyba najlepsze jest w niej to wlasnie że jest tak długa, jak się już wsiąknie to koniec ;)

Bemol 

Wysłany: 2012-05-01, 21:44   

ula_cz napisał/a:
Właśnie zamówiłam sobie 2 książki "Drzwi do piekła" Marii Nurowskiej i "Białą Masajkę"

Polecam Białą Masajkę cz.I i II. Niesamowita historia.

[ Dodano: 2012-06-17, 14:32 ]
Nikt nic nie czyta, wszyscy zarobieni :co?: A ja skończyłam z książkami o psiej tematyce na razie i aktualnie czytam Ołówek Katarzyny Rosickiej. Jeżeli ktoś lubi się nad sobą użalać-polecam. Szybko się wyleczy.

Wenblath 

Mój labrador: Lena
Wysłany: 2012-09-10, 15:38   

Ja czytam praktycznie samą fantastykę - od tradycyjnej, do grama sf, od hitów do książek fantasy po które sięgnęłam i osiągnęłam maksimum zażenowania - gatunek jest na tyle popularny, że momentami aż kipi kiczem. :idiot: Strasznie pociąga mnie także temat religioznawstwa, metafizyki i przemyśleń z tym związanych w fantastyce - religioznawcą nie jestem, lubię brnąć w bezsensowne, filozoficzno-metafizyczne przemyślenia. :)

Literatura labradorowata wyłącznie dotycząca szkolenia, bo to moja pierwsza podopieczna. ;) Ale kto wie, może kiedyś.

[ Dodano: 2012-09-10, 16:02 ]
To były nasze pierwsze wakacje, dorzucam zdjęcie naszego tradycyjnego, wakacyjnego poranka. ; )

Stanisław 
Stan

Mój labrador: Dexter
Wysłany: 2012-10-01, 21:35   

Ja ostatnio czytałem "Kroniki Jakuba Wędrowycza" -Andrzeja Philipiuka (świetny polski pisarz. Gorąco polecam jego książki). Ja czytam to co akurat mnie interesuje, albo co mi wpadło w oko. Ale najbardziej kocham fantasy.Moje ukochane serie to: Eragon, Oko Jelenia, Ziemoimorze, Tunele, Wiedżmin itd itd. Mógłbym jeszcze długo wymieniać......

[ Dodano: 2012-10-01, 21:40 ]
Zapominałem dodać książkę, którą czytałem na wakacjach i która zmieniła troszkę mój punkt widzenia świata:
:razz: Kay, Guy Gavriel - "Fionavarski gobelin"

AniaiPiotrek 

Mój labrador: Bianka
Wysłany: 2012-12-29, 23:29   

halo halo czy ktoś coś czyta :>
Ja z racji miejsca pracy czytam mega dużo chodzę z nosem w książkach jak tylko mogę a jutro niedziele z :

Bemol 

Wysłany: 2012-12-30, 10:45   

AniaiPiotrek napisał/a:
halo halo czy ktoś coś czyta :>

Temple Grandin- Zwierzęta czynią nas ludźmi.
Ja czytam w samochodzie na światłach, na zamkniętym przejeździe kolejowym, w korkach tylko wtedy mam czas.
Czytanie to moje zboczenie niestety i zawdzięczam je mamie. Kiedyś o mało co nie spłonęłam żywcem. W domu ojciec się wkurzał, że palę światło całą noc więc jednego wieczoru czytałam przy świeczce. Niestety przysnęłam i śnił mi się pożar jakoś bardzo realistycznie, a to paliło się już moje biurko. W domu straszny smród palonej politury, dym. Mój ojciec już się domyślał ale wtedy nawet nie wszedł do mojego pokoju może bał się swojej reakcji? W każdym razie nigdy już tego nie powtórzyłam. Zaczęłam czytać z latarką pod kołdrą :idiot: :idiot:

Odpowiedz do tematu