Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
jak pobrać mocz???
Autor Wiadomość
olcia1001 
Mój Aniołeczek

Mój labrador: Zora
Pomogła: 15 razy
Wysłany: 2005-08-11, 10:08   

chyba poczekamy i zrobimy po powrocie z morza teraz dostaje profilaktycznie 2 razy dziennie urosept

annetka 
czeko czekoladka :-)

Mój labrador: Skiffi
Pomogła: 17 razy
Wysłany: 2006-04-21, 20:29   

Ten mocz to ma być pierwszy poranny na czczo?
Skiffi bardzo duzo sika i sie boje, ze cos z nim nie tak, chyba oodam mocz do badania.
Ile kosztuje taka "przyjemnosc" mniej wiecej?

dzidzia 
&Bandi i Fox

Mój labrador: Bandi (labrador) i Fox (nie labrador:)
Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2006-04-21, 21:13   

to ze Skiffu akurat duzo sika ot moze byc spowodowane tym, ze chlopak znaczy poprostu teren,w koncu dorasta...

a w "mojej" klinice badanie moczu kosztuje 15 zl

annetka 
czeko czekoladka :-)

Mój labrador: Skiffi
Pomogła: 17 razy
Wysłany: 2006-04-21, 22:35   

a Bandi jak doraslat duzo sikal? To nawet nie to, ze dlugo sika, ale idzie sobie z patykiem i sobie siknie tu i tam :-)
Kurcze tyle nieszczesc ostatnio na forum, ze sie przestraszylam.
Niepokoi mnie jest to, ze szybko sie meczy i bardzo dyszy.

niteczka 

Wysłany: 2006-12-05, 14:35   

A ja mogę Wam podpowiedzieć sposób zasłyszany- dość nietypowy ale skuteczny w 100% jeśli o sunie chodzi:)

łyżka wazowa

Moja Beza nawet nie zauważyła, że pancia coś tam instaluje zza ogona, za to po chwili zadziwiona była całą procedurą przelewania zawartości do pojemniczka:)

Traf też chciał, że mam w domu dwie takie łyżki i ta nieużywana w końcu znalazła swoje zastosowanie!

TerorystkaFrani 
Ala

Mój labrador: Red
Wysłany: 2008-02-19, 09:43   

Dziś miałam pobrać mocz od mojego głupiego psa :x i co? pełno piachu, roślinek, kroperlka sisków i głośne smiechu sąsiadów. On wogóle nie sika ja wstanie rano, cholernik jeden. Oszczedza na znaczenie terenu -.- Tyle że on podnosi noge :pada: i jak ja mam to łapać? Jak wróce ze szkoły to jeszcze jedna próba.

Irmina D. 

Pomogła: 24 razy
Wysłany: 2008-02-19, 18:53   

TerorystkaFrani napisał/a:
Dziś miałam pobrać mocz od mojego głupiego psa :x i co? pełno piachu, roślinek, kroperlka sisków i głośne smiechu sąsiadów. On wogóle nie sika ja wstanie rano, cholernik jeden. Oszczedza na znaczenie terenu -.- Tyle że on podnosi noge :pada: i jak ja mam to łapać? Jak wróce ze szkoły to jeszcze jedna próba.

Do wysokiego sloika, chyba najlepiej. :-)

irmina

TerorystkaFrani 
Ala

Wysłany: 2008-02-19, 19:08   

Złapałam! :jupi: "wydoiłam krówke" - jak to siostra stwierdziła. Okazuje sie że ma zbyt wysokie ph 8 i za dużo leukocytów. Dostał paste uro-pet (2 razy po dwie łyżeczki) i za tydzień znowu łapanie siusków :pada:

Mambalina 

Mój labrador: Mondo
Pomogła: 21 razy
Wysłany: 2008-02-21, 07:45   

TerorystkaFrani napisał/a:
On wogóle nie sika ja wstanie rano

To trochę dziwne. Większość psów robi na początku duuuże siku a resztką znaczy teren.

Może ma problemy z prostatą.
Mój poprzedni pies miał przerost prostaty, dowiedzieliśmy się o tym przypadkowo podczas prześwietlenia żołądka.

TerorystkaFrani, jeśli Red nigdy nie robi dużego siku, zastanów sie nad tym i moze zapytaj weta.

TerorystkaFrani 
Ala

Wysłany: 2008-02-21, 17:15   

Mambalina, właśnie że ja nigdy z rana nie patrze jak on sika, zawsze pół przytomna wypuszczam sierściucha na ogród i ide spać dalej, a jak zaczyna miauczeć pod drzwiami to go wpuszczam i idzie dalej nynać.
Może nie lubi sikać jak kto na niego patrzy? Jutro spróbujego jakoś dyskretnie przez okno podglądnąć. Oby sikał normalnie...

Odpowiedz do tematu