Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Magiczna komnata
Autor Wiadomość
snowqueen 

Mój labrador: Burbon
Wysłany: 2010-04-28, 22:45   Magiczna komnata

Z czarnego pudełka wydobywają się przeraźliwe dźwięki, niby jeszcze śpię, ale bardzo czujnie, nie mogę przegapić ważnego momentu. Czasem mija dosłownie chwila, a czasem długie minuty, a czarne pudełko wydziera się jeszcze kilka razy. W końcu wyłapuję skrzypienie łóżka, odgłos bosych stóp na parkiecie, delikatnie i cichuteńko podążam, bo magiczna komnata zostanie nie tylko za chwilę otwarta, ale będzie również używana i to podwójnie!! To najwspanialszy czas w ciągu całeeeego dnia.
Najpierw należy ułożyć się pod wielką miską, niewiele mi skapnie, ale choć mgiełka bryzy to już coś. Bardzo ważną kwestią jest ułożenie się jakoś w kącie, bo można zostać wyrzuconym, jeśli ta fajtłapa się potknie i wyrżnie głową w lustro. No teraz siadła! Co ona tam tyle siedzi? Wstawaj! No już! Wrzucaj ten papierek i naciskaj, naaaaaaciskaj! Jeeeeest! Mój ty borze liściasty, jakie to piękne! jak wspaniale wiruje! Ja wiem, że nie wolno z tego pić ( za to też można zostać wyrzuconym z komnaty:() ale czasem tak trudno się powstrzymać. Teraz ta wielka miska! Wejdzie cała, czy się będzie nad nią pochylać? Jak wejdzie cała, należy się wyciągnąć wzdłuż i łapać w futro każdą kropelkę bryzy, jeśli się będzie tylko pochylać, to należy pamiętać, że pod żadnym pozorem nie wolno, ach nie wolno łapać zębami za te cudowne ociekające wodą dłuuugie kłaki, bo wtedy jest natychmiastowy wyjazd z komnaty. O tylu rzeczach należy pamiętać:(.
Zaraz nastąpi konflikt interesów, bo wejdzie ten większy, bardziej złośliwy, on nawet nie siądzie, będzie stał i ciurkał, należy wtedy pamiętać, że nie wolno pod to wstawić głowy, bo nie dość, że jest natychmiastowy wyjazd z komnaty, to jeszcze oboje krzyczą! Co za niesprawiedliwy świat:(. A jak wychodzą z tej wielkiej miski, to należy pamiętać, że nie wolno ich wylizywać z wody. Mi generalnie niewiele wolno, a jak już przyjdą OBCY, to jest najgorzej. Oni mnie w ogóle nie wpuszczają ze sobą do komnaty! W moim własnym domu! To jest skandal! Biorę wtedy rozbieg i uderzam w drzwi. Jak można używać cudów komnaty bez mojej obecności! No jak!!!???

Gosia i Fado 
Troskliwy Misiaczek

Mój labrador: Fado (Kenine Choc Nibbles)
Wysłany: 2010-04-28, 22:49   

rotfl rotfl rotfl Burbon w toalecie rotfl

izatemka 
Iza

Wysłany: 2010-04-28, 22:54   

No i znowu mnie powaliłas rotfl

gochos4 

Mój labrador: Rufi vel Śliczny Romuś....
Wysłany: 2010-04-28, 22:58   

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

areczek 
warszawskie zamieszanie

Mój labrador: Labrador Retriever Vinci
Wysłany: 2010-04-28, 23:11   

snowqueen, no własnie jak :palka:

niesiul 
Aga i Luna

Mój labrador: Luna
Wysłany: 2010-04-29, 23:24   

świetne rotfl rotfl rotfl rotfl

Evela 
Psiarz pełną parą

Mój labrador: Lorena i Jamnior Nitka
Wysłany: 2010-05-23, 12:38   

świetny text :) gratuluję fantazji i umiejętności ubioru sytuacji w słowa :)

karolinna15 

Mój labrador: Fiona
Wysłany: 2010-05-24, 09:54   

Super rotfl rotfl się uśmiałam rotfl rotfl rotfl

Odpowiedz do tematu