Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Ja powiększałam sobie piersi
Autor Wiadomość
snowqueen 

Mój labrador: Burbon
Wysłany: 2010-01-25, 16:58   Ja powiększałam sobie piersi

Po latach wgapiania się w okładki kolorowych pism, kalendarze zawieszone w zakładach blacharskich i bezskutecznym wypychaniu stanika skarpetami, postanowiłam powiększyć sobie biust. Zasiadłam więc do internetu i zaczęłam szukać kliniki, która mogłaby się tym zająć. Wybór zaiste był przeogromny, kliknęłam w pierwszy link, hmm pan profesordoktorhabilitowany wraz z siostrąwielokrotnie przełożoną na pierwszym planie, z tyłu,na ścianie dyplomy, zaświadczenia, na biurku stoi wielki, złoty cyc, trofeum z konkursu chirurgów plastyków, teraz cennik.... że jak!!!??? Że ILE???!!!! Oni chyba żartują! Szukam dalej. Dalej wcale nie lepiej niestety, wizja posiadania superbalonów rozpływa się gdzieś we mgle... Nagle trafiam, jest link, to nie klinika co prawda tylko gabinet zabiegowy, ale czysto, ładnie, schludnie, jest pokaz zdjęć, co cyc to większy, o takie mi właśnie chodzi!! Umawiam się na wizytę. W gabinecie wita mnie pan doktor w fartuchu, usadza za biurkiem, robi zdjęcia, a potem program komputerowy wykonuje symulację mnie z wielkimi błekitnymi oczami (if you know what I mean;)), tak, tak o to mi dokładnie chodzi. Pytam jeszcze raz o cenę, jest o połowę niższa niż gdzie indziej, to zastanawiające. Pan doktor pyta:
-będzie pani chciała startować w konkursie Wielkiego Cyca?
- no, nie.. raczej nie, ja wie pan doktor, tak dla siebie bym chciała, dla własnej przyjemności, gdzie mi do konkursu! - plotę nieskładnie
- no to w porządku, bo widzi pani, żeby wystartować w tym konkursie, to trzeba mieć certyfikat na swoje implanty w piersiach, a ja stosuję implanty bez certyfikatu, to znaczy, zawsze można taki certyfikat wyrobić, ale to kosztuje, rozumie pani.
Oczywiście, że rozumiem, kiwam głową z zapamiętaniem, to logiczne, po co komu taki certyfikat? No chyba, że do konkursu, ale mi konkurs niepotrzebny, prawda?
- A przepraszam panie doktorze, czy te implanty z certyfikatem różnią się czymś, od tych bez? Rozumie pan, czy mogą pęknąć, albo się przemieścić?
-Proszę pani implanty z certyfikatem też mogą się przemieśćić, albo pęknąć! Nikt pani nie da gwarancji, że w 100% zabieg się powiedzie!
- No tak, oczywiście doktorze, rozumiem, ale hmm czy jest taka sama gwarancja na te implanty niezależnie od certyfikatu?
- Proszę pani, przeprowadzam te zabiegi już od lat, proszę mi wierzyć i się nie denerwować.
- No dobrze, a czy mogłabym obejrzeć pana dyplomy?
-Dyplomy?
-no tak, dyplom lekarski chociażby?
- proszę pani mój ojciec był WYBITNYM chirurgiem! A moja mama całe życie też pracowała jako chirurg w jego klinice, nie skończyła co prawda studiów, bo ja byłem w drodze, ale miała bardzo dobre oceny w szkole! Mój dziadek natomiast był felczerem, a babcia sanitariuszką, prababcia bardzo cenioną akuszerką. Czy to panią satysfakcjonuje?
- no szczerze mówiąc nie za bardzo, jeśli miałabym być szczera... ta mama operowała ludzi bez dyplomu?
-Proszę pani, ona prowadziła dom i wychowywała mnie, jak pani sobie wyobraża dokończenie studiów przy tych zajęciach?
- No tak, ale bez dyplomu? A przepraszam pan ma dyplom, prawda?
- Proszę pani! Czy pani zdaje sobie sprawę ile kosztują studia na akademii medycznej? Ile czasu trzeba poświęcić na naukę? Ja, proszę pani przeczytałem wszystkie książki mojego taty, a on przypominam był wybitnym chirurgiem z dyplomem! Ja proszę pani asystowałem mu przy operacjach i z czasem doszedłem do niebywałej wprawy z zakresu chirurgii!
-N-n-no tttak, aaale yhh egzaminy, podstawy, ja nie wiem, medycyna, jako całość!
- Pani chce chyba powiększać cycki, a nie mieć przeszczep serca, prawda? To mogłaby i małpa odpowiednio szkolona zrobić.
- No a jeśli coś się nie powiedzie? dostanę krwotoku? Będzie pan wiedział co zrobić?
- Proszę pani, przecież u dyplomowanego lekarza też może się coś nie udać, prawda? A ja robię to pani za pół ceny! Niech pani nie będzie taką snobką!

No i teraz słuchajcie nie wiem, to może się udać, nie? I to za pół ceny! Rodzice byli dobrymi lekarzami, więc on chyba też nie może być zły! A dyplom to faktycznie mnóstwo zachodu i pieniędzy. A z takimi przodkami, to można nawet powiedzieć, że on jest lekarzem półdyplomowanym, prawda?

Arleta 

Mój labrador: -Lusia- ..... i w sercu V.....
Wysłany: 2010-01-25, 17:10   

snowqueen napisał/a:
No i teraz słuchajcie nie wiem, to może się udać, nie? I
wstaw zdjęcia ocenimy czy potrzeba rotfl
snowqueen, cuuuuuuudo :D

agazoom 

Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2010-01-25, 17:10   

snowqueen napisał/a:
No i teraz słuchajcie nie wiem, to może się udać, nie? I to za pół ceny! Rodzice byli dobrymi lekarzami, więc on chyba też nie może być zły! A dyplom to faktycznie mnóstwo zachodu i pieniędzy. A z takimi przodkami, to można nawet powiedzieć, że on jest lekarzem półdyplomowanym, prawda?

snowqueen, rotfl rotfl dziękuję za taką dużą dawkę humoru :razz:

ambird 
Ania

Mój labrador: Baster
Wysłany: 2010-01-25, 17:11   

Gleba rotfl
Popłakałam się ze śmiechu :razz:

madzia_tg 

Wysłany: 2010-01-25, 17:13   Re: Ja powiększałam sobie piersi

snowqueen napisał/a:

ja stosuję implanty bez certyfikatu, to znaczy, zawsze można taki certyfikat wyrobić, ale to kosztuje, rozumie pani.

Kurde to prawie tak jak z rodowodami... rotfl omg.

pado 

Mój labrador: Bari i Dejzi
Wysłany: 2010-01-25, 17:21   

snowqueen, bomba :razz:

mala85 
Milena & Axel

Mój labrador: Aksel
Wysłany: 2010-01-25, 17:47   

snowqueen, przeczytałam to mojej mamie i siostrze to się popłakały ze śmiechu...brawo !!!!

nmin 
Honami Anami

Wysłany: 2010-01-25, 18:32   

snowqueen, to się nazywa rozbudowana metafora rotfl

anitka 

Mój labrador: Saba i ON Igma
Wysłany: 2010-01-25, 18:36   

super ;)

Talia 
Natalia

Mój labrador: Kudłata Tina
Wysłany: 2010-01-25, 18:41   

snowqueen, genialne :tak: Rozbawiło mnie do łez ;) rotfl

Goldi845 
Fundacja Sos (Ania i Niva)

Mój labrador: Goldi[*], Niva i Luna
Wysłany: 2010-01-25, 19:19   

he he masakra az sie popłakałam a Niva patrzy na mnie jak na idiotkę he he

Fracha 
Długopisy reklamowe

Mój labrador: Nolan
Wysłany: 2010-01-25, 19:34   

A nie lepiej naturalne :co?: Takie dwie piłki do koszykówki kiepsko się trzyma w dłoniach rotfl :ups:

snowqueen 

Mój labrador: Burbon
Wysłany: 2010-01-25, 19:40   

to nie wchodzi w grę, operacja być musi, tylko wciąż się waham, gdzie robić ;)
madzia_tg wszelkie podobieństwo do zdarzeń autentycznych jest absolutnie, całkowicie i ponad wszelką wątpliwość...zamierzone rotfl

Fracha 
Długopisy reklamowe

Mój labrador: Nolan
Wysłany: 2010-01-25, 19:45   

To chyba jednak lepiej dłużej poczekać, uzbierać kasę i robić takie coś w profesjonalnej klinice... A jeśli ten lekarz był hmmm np adoptowany rotfl wtedy bajka o rodzicach, dziadkach, pradziadkach lekarzach staje się mitem a owy lekarz może mieć więcej doświadczenia w robieniu zupy a nie w takich zabiegach ;)

hanna1231 

Wysłany: 2010-01-25, 19:49   

hmm znalazłam w moim ulubionym sklepie z mazidłami...olejek, który podobno powiększa biust..nie podaje bezinteresownie ;) może zastosujesz i podzielisz sie spostrzeżeniami rotfl
http://mazidla.com/index....id=353&Itemid=2

Odpowiedz do tematu