Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Dieta regeneracyjna po Bakteri Coli
Autor Wiadomość
Aquarius0 

Mój labrador: Ami
Wysłany: 2009-12-14, 00:15   Dieta regeneracyjna po Bakteri Coli

Ami jest co prawda jest po bakterii coli wyleczonej ok miesiąca temu lecz taka dieta bardzo mu pomaga w regeneracji. Powoli uzupełnia braki z czasów choroby. Obecnie wazy tylko 8,8 kg dobrze się na tym chowa i uwielbia takie jedzonko.Gotuję ryz z warzywami i wątrobą wołowa + kurze łapki... Proporcje to 1kg ryżu, 1kg warzyw [ pietruszka, seler, marchew(przewaga marchewki)], 1,5 kg wątroby wołowej i 0,5 kg kurzych łapek(po wyciągnięciu kości głównej). Do tego witaminki oraz świeże owoce tj jabłko i warzywa (marchewka pomidor itp.) w umierkowanej oczywiście ilości.

Arleta 

Mój labrador: -Lusia- ..... i w sercu V.....
Pomogła: 47 razy
Wysłany: 2009-12-14, 09:17   

temat mnie od razu zainteresował od strony żywienia człowieka. nie wiem na ile to się przekłada na psiaki ale wychodzę z założenia, że bakteria to bakteria, dlatego myślę, że mogę polecić dietę lekkostrawną- ryż, wołowina, marchewka. dodatkowo świetnie sprawdza się żurawina. Sprawdziłam na poprzednim psie :)

Odpowiedz do tematu