Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
labek na plaży
Autor Wiadomość
Ndal 

Pomogła: 86 razy
Wysłany: 2005-07-08, 23:00   

mnie zaskoczyło, że jak na jednej ze stacji benzynowych wyładowałam się z psami z samochodu to zanim wyciągnęłam miski i wodę przybiegł pracownik stacji i podstawił pod nos psiakom miseczki z wodą - miło się zrobiło :)
W mieście jak czasem wracam ze spaceru z psem to za miskę z wodą podziękowałabym szeroookim uśmiechem.

m.m.s 

Mój labrador: FIGA
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2005-07-09, 11:43   

Ndal, czy to było na stacji BP? bo oni mają taką akcję:przyjaźni psom" czy jakoś tak!!!

Bartuzi 

Mój labrador: Coffee [i]
Wysłany: 2005-07-09, 11:59   

A na półwyspie helskim sa dwie (przynajmniej ja tyle naliczyłem) plaże gdzie wypoczynek z psami jest dozwolony. Są one oznakowane specjalnymi znakami. Wg mnie na taką plażę człowiek, który nie lubi towarzystwa naszych czworonogów wchodzi na własne ryzyko (oczywiście chodzi mi w tym momencie o np. kradzież kanapki albo przebiegnięcie psa po ręczniku :lol: ), co w przypadku rozbrykanej Coffee zdarza sie nie rzadko. Na szczęście ilość plażowiczów jest znikoma i większość z psami, co niesie za sobą wiele plusów (wolne i bezpłatne parkingi przed plażą, brak tłoku na plaży, psy cały czas spuszczone ze smyczy).

Madzia 
madzia

Mój labrador: Badi
Wysłany: 2005-07-09, 13:58   

ja już się trochę denerwuję a wyjazd za tydzień.Badi jest jeszcze młody i głupi i nie wiadomo co mu do tego łebka strzeli... Bo on lgnie do każdego kto się nawinie a plaże przecież są pełne ludzi!!! :632:

Ndal 

Pomogła: 86 razy
Wysłany: 2005-07-09, 14:36   

Chyba BP bo była zielona :) Niezależnie od tego czy to akcja to było to bardzo miłe
Pan też był miły :)

cuciola 

Mój labrador: Tommy
Pomogła: 45 razy
Wysłany: 2005-07-09, 14:37   

simba tez ma taka, faze rozwoju ze biednie do kazdego kto przechodzi..ale ponoc to przechodzi z wiekiem.. my na razie mamy czas do sierpnia..czy takiemu szczeniakowi potrzebny jest na plaze kaganiec?

Yoghi (*)

Marta 
Junior Admin
KŚMod

Mój labrador: Malibu i Blavod
Pomogła: 8 razy
Wysłany: 2005-07-09, 14:45   

Plażowanie z jednym labkiem to nic, plażowanie z pięcioma to prawdziwa szkoła przetrwania :x
Po 1: Nigdy nie wiesz, z której strony nadbiegnie mokry lub zapiaszczony lab, ale możesz być pewiem, że jak już nadbiegnie to otrzepie się właśnie obok Ciebie.
Po 2: Jak któryś lab zacznie kopać, to piach będzie leciał właśnie na Ciebie.
Po 3: Pilnuj jedzenia 10x lepiej niż robisz to zwykle, głodny pysk może Cię zajść od tyłu.
Po 4: Zapomnij o bezpiaskowym ręczniku czy kocu, nawet otrzepywanie go co chwilę nic nie da, zawsze będą na nim jakieś piaskowe łapy.

Tak czy siak nad morzem było suuuuper :D
pozdrawiamy
Marta & Malibu

Madzia 
madzia

Wysłany: 2005-07-09, 14:48   

ja mojemu nie biore kaganca bo nie wyobrazam go sobie w nim!Ja stwierdzam ze kaganiec i tak nic nie da bo jak bedzie chcial cos porwac i zjesc to to zrobi ale pilnujemy i bedziemy go pilnowac,a w kagancu to tez przeciez jak bedzie chcial to poskacze po ludziach.No ale Ty jedziesz do Francji a tam nie wiem jakie przepisy obowiazuja. :smile:

cuciola 

Wysłany: 2005-07-09, 15:28   

no tak ale czy kaganiec nie jest przypadkiem obowia,zkowy na plazy oboje,tnie gdzie?

Yoghi (*)

m.m.s 

Wysłany: 2005-07-09, 17:41   

Marta, te zasady i przy 2 labkach się sprawdzają,hihihihi!!!!!

cuciola 

Wysłany: 2005-07-10, 16:05   

ehh ja sie boje jak bedzie z jednym bo on do wszystkich podchodzi..taki wiek..

Yoghi (*)

m.m.s 

Wysłany: 2005-07-10, 18:17   

myy dziś byliśmy z figulcem nad morzem. radochę miała taką że szok,przez 7 godzin cały czas albo kopała dziury(sypiąc piasek naokoło),albo nurkowała w wodzie za kijem. każdy kto przechodził zatrzymywał się na chwilke i patrzył jak figusia udaje foczkę,hihihihi. obok było kila osób z innymi psami, a poza tym byliśmy na plaży daleko od miejscowości gdzie przychodzi mniej ludzi więc bez żadnych obaw figa mogła się wyszaleć do woli. teraz śpi zmęczona i nawet nie miała siły sępić o jedzonko jak jedliśmy z mężem kolację,hihihi

Madzia 
madzia

Wysłany: 2005-07-10, 19:06   

No to super mam nadzieje ze moj tez bedzie sie zachowywal w miare przyzwoicie.:smile:

Kaśka i Zoja :) 

Mój labrador: Zoja
Wysłany: 2005-07-10, 19:35   

A ja z Zoją byłam w maju nad morzem w miejscowości Darłówko i nie bło żadnych problemów. Poprostu odchodzilismy od ludzi kawałek dalej i Zojka biegąła szalała i było super. A w dodatku taka fajna miejscowość że w każdej knajpce sunia dostawała picie i smakołyki :)

Viola 
szalona pańcia ;))

Mój labrador: Tamira-Aisha z Syleny
Pomogła: 16 razy
Wysłany: 2005-09-14, 10:53   

Wprawdzie już prawie po lecie , ale w Trójmieście zakaz obowiazuje jeszcze:

""Zgodnie z uchwałami Rad Miasta Gdańska, Gdyni i Sopotu w czasie trwania sezonu letniego, czyli od 1 maja do 30 września (na terenie Sopotu zakaz ten obowiązuje od 1 maja do 31 października) obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania psów i innych zwierząt na plaże i kąpieliska, głównie ze względów sanitarno - higienicznych.
Łamanie tego zakazu będzie skutkowało wysokimi mandatami (ok. 250 zł) wystawianymi przez Straż Miejską, patrolującą trójmiejskie kąpieliska.
Pamiętajmy, poza sezonem letnim możemy przebywać z naszym psim przyjacielem na plaży pod warunkiem, iż pies jest na smyczy lub w kagańcu i mamy przy sobie woreczek na nieczystości'''.

...hmmm... :? :(

Odpowiedz do tematu