Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Szczeniak zmasakrowany przez innego Psa ...
Autor Wiadomość
pasja 
natura wilka jest moim echem

Wysłany: 2009-10-28, 22:39   Szczeniak zmasakrowany przez innego Psa ...

Może Ktoś jest tu na Forum z Wołomina ...może zna tego Pieseczka z widzenia ....

Zdjęc nie będę wkleiac, bo są drastyczne. Piesek został znaleziony w Wołominie na ul. Sikorskiego ...

Informacja wraz ze zdjęciami Małego Psiaka pod tym linkiem:

http://www.kundelpolski.p...id=52&Itemid=71

Jeżeli Psina przeżyje i nie odnajdzie się opiekun - stańmy na głowie, by znaleźc Mu cudny Dom ...

mTa22 

Mój labrador: Roni
Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2009-10-28, 22:45   

o Matko... ;( ;( biedactwo!!! jakie są szanse, że pieska uda się uratować? może potrzebne są jakieś pieniążki, ja mogę parę groszy na niego dorzucić!

Ewelinka22 
30 kg Troskliwego Misia

Mój labrador: Yoko, Boni
Pomogła: 43 razy
Wysłany: 2009-10-28, 22:49   

pasja, Okropnie pogryziony.Normalnie pierwszy raz widzę takie rany.Oczywiście służę pomocą finansową, bo tylko tyle mogę ofiarować :(

— Mark Twain

ambird 
Ania

Mój labrador: Baster
Pomogła: 49 razy
Wysłany: 2009-10-28, 22:52   

pasja napisał/a:
Zdjęc nie będę wkleiac, bo są drastyczne.

i bardzo słusznie :cry:

tragedia :cry: :cry: :cry:

agazoom 

Pomogła: 24 razy
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2009-10-28, 22:57   

pasja napisał/a:
Jeżeli Psina przeżyje i nie odnajdzie się opiekun - stańmy na głowie, by znaleźc Mu cudny Dom ...

:tak:
Śledzimy wątek i czekamy z niecierpliwością na wyniki operacji.

pasja 

Wysłany: 2009-10-28, 22:57   

kochane Ludziska, - śledźcie proszę los małego szczeniora Labkowatego na Kundelku, tam będą wstawiane komunikaty.

Ja postaram się ustalic, jak skoordynowac z Ambuvetem Waszą pomoc.

Dziękujemy.

ambird 
Ania

Wysłany: 2009-10-28, 23:03   

pasja, trzymamy kciuki za małego...

milka556 

Mój labrador: Zefir i Amore
Pomogła: 32 razy
Wysłany: 2009-10-28, 23:06   

Biedaczek musi się strasznie męczyć... :cry: :cry: Trzymam kciuki, żeby przeżył !! :cry:

Laura1108 
Magda

Mój labrador: Busia&Bastorek
Pomogła: 16 razy
Wysłany: 2009-10-28, 23:13   

Matko jedyna Boże ............................................ to przecież koło mnie :cry: :cry:

Nie ma tu u mnie na okolicy jakiś takich psów agresywnych co mogły go tak urządzić a kilka razy dziennie tu jestem na spacerkach chyba , że przeoczyłąm jakiegoś agresora albo jakiś nieodpowiedzialny właściciel wyszedł ze agresywnym psem bez kagańca . Tego dzieciaczka biednego też nie kojarzę z okolicy nikogo z takim pięknisiem nie widziałam a bankowo bym pamiętała tego maluszka.

Popytam jutro za dnia sąsiadów i kogo się da oraz przelecę na Wołomińską dziś niestety już za późno a szkoda ....

Ewelinka22 
30 kg Troskliwego Misia

Mój labrador: Yoko, Boni
Pomogła: 43 razy
Wysłany: 2009-10-28, 23:16   

Laura1108, jak to koło Ciebie to uważaj, bo zawsze się znajdzie jakaś czarna owca.A maluszek strasznie pogryziony, aż serce krwawi jak się na niego patrzy.Trzymam ksiuki, aby przeżył i pomodlę się dzisiaj!! :cry: :cry:

— Mark Twain

pasja 

Wysłany: 2009-10-28, 23:18   

Laura1108 napisał/a:
Matko jedyna Boże ............................................ to przecież koło mnie :cry: :cry:

Nie ma tu u mnie na okolicy jakiś takich psów agresywnych co mogły go tak urządzić a kilka razy dziennie tu jestem na spacerkach chyba , że przeoczyłam jakiegoś agresora albo jakiś nieodpowiedzialny właściciel wyszedł ze agresywnym psem bez kagańca . Tego dzieciaczka biednego też nie kojarzę z okolicy nikogo z takim pięknisiem nie widziałam a bankowo bym pamiętała tego maluszka.

Popytam jutro za dnia sąsiadów i kogo się da oraz przelecę na Wołomińską dziś niestety już za późno a szkoda ....

Laura1108, jakbyś cudem jakimś - jakiś ślad domu odnalazła podejdź do Ambuvetu, dobrze?

milka556 

Mój labrador: Zefir i Amore
Pomogła: 32 razy
Wysłany: 2009-10-28, 23:20   

Laura1108, daj znać jak czegoś się dowiesz, serce mnie ściska...

mTa22 

Mój labrador: Roni
Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2009-10-28, 23:26   

ja nie mogę przestać o nim myśleć!!! ;( serce mi się kraja!!! jak tylko będę mogła jakoś pomóc to proszę dajcie znać!!

ambird 
Ania

Wysłany: 2009-10-28, 23:31   

On chyba troche tollerkowaty jest :(

Laura1108 
Magda

Mój labrador: Busia&Bastorek
Pomogła: 16 razy
Wysłany: 2009-10-28, 23:35   

pasja napisał/a:

Laura1108, jakbyś cudem jakimś - jakiś ślad domu odnalazła podejdź do Ambuvetu, dobrze?

Jasne polatam po domach popytam czy kojarzą .

ambird napisał/a:
On chyba troche tollerkowaty jest :(

No właśnie taki tollerowaty może goldenowaty ale retriverowaty na pewno jak jutro będę o niego pytała to powołam się na te trzy rasy bo jak palne , że podobny do labka to może ktoś nie skojarzy już sama nie wiem . Na pewno w okolicahc tych ulic nie ma kilku takich psiaków więc jeżeli to czyjśc to szybko uda się ustalić czyj a jeżeli przybiegł skądś to nie uda się ustalić .

Odpowiedz do tematu