Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Rolki, Deskorolka , walizka na kólkach i wariujący labek
Autor Wiadomość
Laura1108 
Magda

Mój labrador: Busia&Bastorek
Pomogła: 16 razy
Wysłany: 2010-11-18, 01:25   

Kajzera napisał/a:
Laura1108, Busia nadal świruje?

Niestety tak :cry:

jagusia napisał/a:
Laura1108, właśnie, poradziliście sobie z problemem?

Nie potrafię w żaden sposób spowodować by w momencie kiedy się nakręca odwrócić jej uwagę .

Powiem , że chyba jest gorzej ale to poniekąd przez mój brak czasu po prostu nie mam kiedy wychodzić z nią samą tak jak zalecił behawiorysta :cry: Wypracuję zmiany w tej kwestii ale niestety na razie jest to praktycznie niemożliwe .

Busia zna już chyba wszystkie podstawowe komendy , behawiorysta powiedział , że kontakt mój z Busią jest bardzo dobry , że Busia świetnie potrafi na mnie zwracać uwagę i ma duży potencjał do nauki , że bardzo szybko się uczy i chce się uczyć i to prawda jestem z niej bardzo dumna bo wszystkie komendy tj :
"siad" waruj , zostań , do mnie , na miejsce , poproś , zostaw , puść , przynieś i in opanowane są prawie perfekcyjnie .

Wznowię wizyty u behawiorysty bo to konieczne a w związku z moją sytuacją prywatnie po prostu nie bardzo miała jak i kiedy jeździć .

Odpowiedz do tematu