Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
gdzie z labkiem na Mazury?
Autor Wiadomość
Weronika_S 

Mój labrador: Olaf
Wysłany: 2009-07-13, 13:19   gdzie z labkiem na Mazury?

przeszukalam forum i nie znalazlam takiego tematu..znacie jakies fajne miejsca na Mazurach na wakacje z piesem? :)

ula_cz 
Biszkoptowa Zadymiara :)

Mój labrador: Aza
Wysłany: 2009-07-13, 14:00   

ja znam :-) miejscowość się nazywa Serwy, pole namiotowe w lesie nad samym jeziorem, super miejscówa, jeżeli ktoś lubi wyjeżdżać w miejsca z dala od zgiełku, gwaru, być blisko natury i myć się w jeziorze :-)

jaro_r 

Mój labrador: Dżeta
Wysłany: 2009-07-13, 21:31   

ula_cz napisał/a:
ja znam :-) miejscowość się nazywa Serwy, pole namiotowe w lesie nad samym jeziorem, super miejscówa, jeżeli ktoś lubi wyjeżdżać w miejsca z dala od zgiełku, gwaru, być blisko natury i myć się w jeziorze :-)

Niestety całe mazury od czerwca do połowy września to jeden wielki zgiełk, gwar itp. W lasach całe mnóstwo śmieci a jeziora z roku na rok co raz brudniejsze w dużej mierze właśnie przez te mycia... :spioch:

ula_cz 
Biszkoptowa Zadymiara :)

Mój labrador: Aza
Wysłany: 2009-07-13, 22:14   

nooo wlasnie mówię że jeżeli ktoś szuka czegoś z daleka od ludzi to polecam Serwy, nie jest tam brudno, najczesciej góra 2 namioty na polu... nie ttylko przez mycia jeziora są brudniejsze... jest dużo powodów, nawet nie związanych z turystami.

areczek 
warszawskie zamieszanie

Mój labrador: Labrador Retriever Vinci
Wysłany: 2009-07-13, 22:36   

a ja w tamtym roku byłem w Giżycku ale w fajnym spokojnym miejscu...było świetnie a V był gwiazdą tawerny... nie ważne co robił i tak wszyscy go kochali i byli zadowoleni, że z pańciem przychodzi kilka razy dziennie ;)

jaro_r 

Wysłany: 2009-07-13, 22:53   

ula_cz napisał/a:
nie ttylko przez mycia jeziora są brudniejsze... jest dużo powodów, nawet nie związanych z turystami.

Nigdzie nie stwierdziłem, że tylko przez turystów... ale mogę mnożyć przypadki zanieczyszczeń jezior w okolicach chociażby Szczytna właśnie przez nich. Faktem jest, że właśnie "to mycie" spowodowane jest w dużej mierze złą organizacją pól namiotowych, które nie mają nawet minimum wyposażenia sanitarnego. Brak pryszniców na polach namiotowych to niestety standard mazurskich jezior. Często jeżeli już taki prysznic znajduje się na polu namiotowym to i tak biegnie od niego pięknie wykopany kanałek wprost do jeziora...

jaro_r 

Wysłany: 2009-07-14, 19:49   Re: gdzie z labkiem na Mazury?

Weronika_S napisał/a:
przeszukalam forum i nie znalazlam takiego tematu..znacie jakies fajne miejsca na Mazurach na wakacje z piesem? :)

Napisz czy szukasz kwatery, domu, pola namiotowego? Czy chcesz mieszkać w jakiejś miejscowości czy wolisz bardziej zaciszne miejsce? Może się coś dla Ciebie wtedy znajdzie.

Weronika_S 

Mój labrador: Olaf
Wysłany: 2009-07-15, 22:19   

Raczej pole namiotowe odpada,za wygodni jestesmy :razz: A poza tym wszystko jedno,zalezy mi tylko na tym abysmy mieli dostep do jeziora i zeby Olaf mial gdzie polatac w miare bezpiecznie,tak wiec najlepiej chyba jednak gdzies na uboczu. Mam swiadomosc,ze w sezonie jest nawal ludzi,co roku jezdzilismy na Mazury.Zreszta pochodze stamtad,urodzilam sie w Wegorzewie :) Ale nigdy nie szukalismy miejsca na wyjazd z psem,a na Mazury musimy pojechac choc na troche,stad moje pytanie :)
areczek a gdzie byliscie w Gizycku? Co roku tam jezdzilismy oprocz zeszlego

Wiewióra 
Marta

Mój labrador: Nazir i Libra
Wysłany: 2009-07-15, 23:51   

Ja polecam Kruklanki.
Byliśmy w zeszłym roku w składzie 2 laby + owczarek niemiecki, teraz jedziemy 25 lipca w składzie 3 laby + owczarek ;)

Z psami nie ma problemu, do jeziora "rzut beretem", dobre jedzonko i duuużo ryb w jeziorze :tak:

http://www.owhelena.com.pl/index1.html

Falon 
Świeżak

Mój labrador: Ares
Wysłany: 2009-07-16, 00:36   

weronika ja byłem tydzień tutaj: http://mazury.info.pl/domki/kal-rancho/index.html

Świetna sprawa. Cena jak wszedzie a jesteś na ranczu, pan robert na pewno zezwoli na psa, jest bardzo miłą osobą. Tam do dyspozycji masz prywatny pomostek, nie jest to jakas plaża ale jest ok, szybko jest głęboko, mnóstwo terenu dla psa. Można pouczyć się na koniach, dla klientów tam zamieszkałych jest taniej. Do dyspozycji gości jest kajak, stary i ciężki ale jest. Mozliwość zorganizowania spływu przez pana roberta za free. Zawiezie z kajakiem i przywiezie po spływie.
Ja wziąłem sobie na tydzień z dziewczyną apartament dla 4 osób i zapłaciliśmy za cały na własność. Mały taras, kuchnia, telewizja, dwa łóżka. Chyba było za 150zł za noc. Za pół godziny nauki konnej chyba było 30 czy 35zł, taniej o 5zł bo klient rancza.
Bardzo mili ludzie. Tam są dwa apartamenty więc nie ma tłoku.
Ja nie jestem pewny czy to jeszcze działa bo chyba miał to sprzedać ale zadzwoń jeśli Cię to interesuje.
Jest blisko do węgorzewa, spacerkiem do fajnego baru, w sumie dwóch ale polecam ten ładniejszy, niebieski, karczma pirata jest trochę obskurna a ceny prawie te same co w tym lepszym.
Tam nawet jest jakiś pies duży, nie pamiętam jakiej rasy ale jest. Zapytaj jakiego jest usposobienia. Był miły ogólnie.

Odpowiedz do tematu