Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
sprawdzony hotel dla labka w Gdańsku - tylko na parę godzin.
Autor Wiadomość
goka 
ciasteczkowy piesek

Mój labrador: zmyłka
Wysłany: 2009-06-03, 12:05   sprawdzony hotel dla labka w Gdańsku - tylko na parę godzin.

Prosiłabym o pomoc. Na przełomie czerwca i lipca będziemy rodzinnie nad morzem. Zmyłka oczywiście z nami. I tu właśnie jest pewien problem. Obiecałam dzieciom, że zwiedzimy Gdańsk (w tym i ZOO), nie możemy wszędzie zabrać Zmyły. Nie chcialabym jej na cały dzień zostawiać w apartamencie (Sarbinowo k.Mielna), bo trudno przewidzieć o której tak naprawdę wrócimy. Pomyślałam sobie, że może dobrym rozwiązaniem byłby jakiś sprawdzony hotel w Gdańsku gdzie mogłabym naszą sunię zostawić na te kilka godzin zwiedzania i wracając odebrać. Ona jest tak kontaktowa, że myślę, że te kilka godzin nie cierpiałaby za bardzo. Jak sądzicie to dobry pomysł ? A może macie inne? Tylko oczywiście musiałabym wiedzieć, że to polecane i sprawdzone miejsce. Liczę na pomoc... :*

Aulik 
Moje Czarne Słońce

Mój labrador: Graffi & Harry
Wysłany: 2009-06-03, 16:21   

A moze jakis trojmiejski Labomaniak by ja przygaral na te pare godzin :shy:
Ja bede nad morze w pracy...ale od Gdanska dosc daleko :marzyciel: a bardzo chetnie...eh..
Moge zapytac znajomego czy by sie nia nie zaopiekowal, on mieszka w Gdansku..
A co do hotelu to w sumie nie znam...zawsze jakos kwestie psiej nianki rozwiazywalismy po znajomych Labomaniakach :shy:

pandorka 

Mój labrador: Leon
Wysłany: 2009-06-03, 16:59   

A czy Zmyłka dogaduje się z kotami?
Poproszę vezyrka żeby zapytał rodziców, czy mogliby się Zmyłeczką przez ten jeden dzień zaopiekować. :jupi:

ps. w jeden dzień nie zwiedzicie Gdańska :marzyciel:
chyba, że.... zamierzacie zobaczyć minimalne minimum.

ajeczka 

Mój labrador: Vika (Viva La Musica)
Wysłany: 2009-07-20, 12:56   

Słuchajcie!
Widzę, że już po czasie, ale może przyda się na przyszłość.
Moi znajomi otworzyli właśnie hotel dla psów w Kolbudach. Dopiero się rozkręcają. Ale plany mają super.
Ogólnie powiem tak:
Zostawiliśmy im Vikę na weekend, bo tam gdzie jechaliśmy, nie przyjmowano z psami. Wróciła wybawiona, wyczesana, podszkolona, mokra (zabawy w baseniku) szczęśliwa. Teraz śpi.
Ludzie znają się na rzeczy. On jest trenerem psów w naszej Grupie Ratowniczej. Ona pracowała w schronisku, chyba w Ciapkowie.
Teren jest ogrodzony, obok jest ogromny sad do biegania. Psy śpią w pokojach. W planach są kojce dla psów podwórkowych. Pokój Viki był super, sama bym tam chętnie zamieszkała - z balkonem z widokiem na jezioro.
Nie wiem jak to wygląda, kto jest właścicielem, ale psami zajmuje się tam jeszcze doświadczona behawiorystka. Pomaga im dziewczyna, która jest również wolontariuszem w schronisku, a do tego robi genialne zdjęcia psów. Podobno na spacerku nasze Wiczysko zostało obfotografowane, czekamy na efekty :)
Mają super plany rozwoju, pozostaje mi tylko trzymać kciuki. Pomysł świetny, ludzie odpowiedni, miejscówka genialna.
Na pewno będziemy im podrzucać czasem psa na weekendy, nie dość że wróci szczęśliwy i wybiegany (zapewnione jest towarzystwo niekonfliktowych labradorów, oraz niedługo wilczkowego szczeniaka), to i my sobie możemy urządzić romantyczny weekend bez psa w łóżku ;)

A wracając do tematu w ofercie mają też pobyty godzinne, oraz świetlicę dla psów!
Zapewniają również psie taxi, więc jakby ktoś nie mógł dowieźć psa sam, oni odbiorą i odwiozą psa.

Polecam z całego serca: http://www.canac.pl/hotel/

ajeczka 

Mój labrador: Vika (Viva La Musica)
Wysłany: 2010-01-04, 14:29   

muszę przeedytować mojego posta :)
hotel koleżanki ruszył już oficjalnie, ma też własną stronkę internetową:
http://www.dogville.pl/

w ofercie na razie:
- gabinet weterynaryjny
- szkolenia
- fotografia kynologiczna
- no i super hotel :)